واکنش بیش از جورج فلوید جیر نیروهای خارج بازی رایانه بنیانگذار

توسط مت OTT

موسس و مدیر عامل شرکت رایانه پله پس از خود را صدای جیر جیر در مورد جورج فلوید برانگیخته رسانه های اجتماعی واکنش و یک موج وابسته ورزشگاه قطع روابط با شرکت.

Reebok نیز کاهش یافته و وابستگی خود را با رایانه این هفته است.

گرگ Glassman نوشت: در بازی رایانه, وب سایت اواخر روز سه شنبه که او بازنشسته خواهد بود. Glassman کرده بود عذرخواهی کرد زودتر برای توییتهایی که موجب آنلاین خشم با اتصال فلوید یک آفریقایی آمریکایی درگذشت مردی که در دست مینیاپولیس پلیس و coronavirus بیماری همه گیر. او گفت که او تا به حال ساخته شده است یک اشتباه و باید بیشتر حساس اما محروم بودن نژادپرست است.

“روز شنبه در من ایجاد شکاف در بازی رایانه جامعه و ناخواسته صدمه دیده و بسیاری از اعضای آن” Glassman گفت. “من نمی توانم اجازه دهید من رفتار ایستاده در راه HQ یا وابسته به’ ماموریت.”

Glassman خروج ممکن است مهر و موم شده پس از Buzzfeed ارسال شده زوم تماس او با بازی رایانه وابسته ورزشگاه که در آن Glassman گزارش گفت: “ما در حال عزاداری برای جورج Floyd — من فکر نمی کنم من و یا هر یک از کارکنان من هستند.” Buzzfeed گفت: آن را دریافت و ضبط از طریق آن ناشناس نوک خط.

زوم تماس گرفت ساعت قبل از Glassman ساخته شده glib پاسخ در توییتر به یک پست توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی سلامت گروه تحقیقاتی که گفت: “نژادپرستی یک مسئله بهداشت عمومی.”

“این FLOYD-19” او پاسخ داد: روز شنبه و در دومین توییت انتقاد این گروه را “شکست خورده” قرنطینه مدل و متهم آن را از تلاش برای “مدل یک راه حل به نژاد پرستی.”

برخی از 1,250 ورزشگاه در حال حاضر قطع, لینک, با, بازی رایانه با توجه به صنعت وبلاگ صبح گچ است. یک ناشناس-سرپرستی صفحه گسترده گوگل لیست صدها بازی رایانه وابسته با لینک کلیک کنید برای خود حساب های رسانه های اجتماعی بیشتر در این لیست گفت: آنها باید قطع روابط یا با توجه به انجام این کار است.

“در پرتو نظرات اخیر ساخته شده توسط رایانه مدیر عامل شرکت ما deaffiliating از بازی رایانه” خواندن یک پست در Instagram حساب برای رایانه مرکزی از Austin, Texas. “ما مصمم ما ضد نژادپرستانه باورها و موضع در برابر پلیس به خشونت پلیس. ما ایستاده در همبستگی با جامعه سیاه و سفید.”

ارسال توسط رایانه مرکزی تکرار احساسات صدها نفر از دیگر سالن های ورزشی در سراسر جهان در چه بوده است به طرز حیرت انگیزی سریع واکنش در برابر رایانه.

یک Edelman اعتماد فشارسنج نظرسنجی از 2000 آمریکایی منتشر شده در روز شنبه نشان داد که 60 درصد از پاسخ دهندگان گفت: چگونه یک نام تجاری در پاسخ به این تظاهرات را تحت تاثیر قرار که آیا یک مخاطب اقدام به خرید یا تحریم محصولات خود را. نظرسنجی یافت که جوان آمریکایی ها احساس قوی با 78 درصد از پاسخ دهندگان هزاره و گفت که یک نام تجاری باید صحبت کردن نژادی و بی عدالتی است.

“آمریکایی ها می خواهند برندها به گام تا و بازی یک نقش محوری در مقابله با نژادپرستی نظاممند” نوشته ریچارد ادلمن مدیر عامل شرکت ارتباطات شرکت است. “این یک دستور برای مارک های به عمل چرا که مصرف کنندگان را ورزش نام تجاری دموکراسی با کیف پول خود را.”

سرعت که در آن شرکت ها و اعضا باید فاصله خود را از بازی رایانه تسریع شد توسط رسانه های اجتماعی و به درجاتی از این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: متخصص بازاریابی و برند سازی آلن Adamson.

“در گذشته بسیاری از شرکت ها تنها به صحبت در مورد: آیا محصول خود را کار می کند؟” Adamson گفت. “در حال حاضر سن مصرف کنندگان در حال کشیدن شرکت ها به این گفتگو زیرا آنها نه تنها می خواهم به دانستن آنچه که محصول خود را اما آنها می خواهند به دانستن آنچه که این شرکت مخفف قبل از آنها انجام کسب و کار با آنها. و این فشار است که در معرض انواع و اقسام چالش ها برای شرکت ها است.”

با توجه به بازی رایانه, وب سایت, هزینه سالانه برای وابستگی به ورزشگاه و یا دیگر امکانات $3,000 که اجازه می دهد تا آنها را به استفاده از بازی رایانه, نام, آرم و مواد تبلیغاتی در میان دیگر قدرت پردازش.

دیو کاسترو را به عنوان مدیر عامل رایانه است که در سانتا کروز ،

فلوید درگذشت در حالی که پلیس پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه. مرگ او مجموعه ای خاموش تظاهرات در سراسر آمریکا و جهان است.

__________________

AP نویسنده کلوین چان در لندن کمک کرده به این داستان.

_______

این داستان درست شده است نشان می دهد که Edelman نظرسنجی منتشر شد شنبه نه شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>