شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات روز شنبه مربوط به ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس.

————————

نتایج فروش:

— AMC سرگرمی از دست داده و حدود 2.2 میلیارد دلار در سه ماهه اول خود را به عنوان آن تلاش با بسته شدن همه از آن سینما در میان شیوع ویروس. این شرکت ثبت یک اختلال هزینه در حدود $1.85 میلیارد دلار است. AMC گفت: این انتظار که همه از آن تئاتر در سراسر جهان در ماه جولای. آن را تا 10 تئاتر بازگشایی در اروپا است.

— Red Robin Gourmet Burgers’ فروش کاهش یافت و 25.3 درصد در سه ماهه اول سال مالی به عنوان اپراتور رستوران تا به حال به طور موقت نزدیک آن اتاق ناهار خوری. اما خارج از فرض افزایش فروش 86.1% به شرکت منتقل شده به وانت و تحویل سفارشات. Red Robin حدود 270 اتاق ناهارخوری بازگشایی شد. این شرکت بیش از 550 رستوران در شمال امریکا است.

— با فروشگاه بسته GameStop مالی سه ماهه اول فروش کاهش یافته و 34 درصد آن فروش آنلاین سر به فلک کشید 519% در سطح جهانی به عنوان مشتریان همچنان به دنبال بازی های ویدئویی است. در مارس خرده فروش به طور موقت بسته تمام 3,526 از آن ایالات متحده در محل — با حدود 65 درصد از این مکان ارائه محدود منظقه وانت.

GameStop گفت: آن را به حال حدود 85 درصد از آن ایالات متحده در مکان های باز در پایان ماه گذشته با محدود کردن دسترسی مشتریان و یا منظقه تحویل. حدود 90 درصد از آن در مکان های بین المللی باز است. اما تصویری بازی خرده فروش گفت: از آن زمان تا به حال به طور موقت نزدیک حدود 100 فروشگاه های ایالات متحده با توجه به در سراسر کشور تظاهرات. آن را پیش بینی نگه داشتن حدود 35 از کسانی که در مکان های بسته برای آینده قابل پیش بینی داده می شود آسیب گسترده.

— سریع اسپانیایی-مد خرده فروش Inditex صاحب زنجیر مانند زارا و Massimo Dutti گفت: در سه ماهه اول فروش فرو 44 درصد به 88 درصد از آن ها در سراسر جهان بسته شدند به دلیل بیماری همه گیر. اما فروش آنلاین شد تا 50 درصد در طول سه ماهه و رسید به 95 درصد در ماه آوریل به تنهایی. این شرکت که در عمل در 96 بازارها در سراسر جهان قصد دارد به صرف 1 میلیارد یورو ($1.14 میلیارد دلار) برای افزایش فروش آنلاین برای بیش از یک چهارم از مجموع درآمد سال 2022 فقط از 14% در سال مالی 2019. این خرده فروش همچنین قصد دارد به پاره بازگشت ناوگان خود را از 7,412 فروشگاه بین 6,700 و 6,900 بستن تا 1200 کوچکتر فروشگاه ها و افتتاح 450 مکان های بزرگتر که با استفاده از انرژی کمتر و بازیافت تمام مواد.

تولید: جنرال موتورز پیش بینی است که ایالات متحده خود را کارخانه از سر گرفته خواهد نرمال تولید تا پایان ماه ژوئن شاید زودتر در حالی که فورد انتظار دارد که به آن کارخانه زمزمه در قبل از coronavirus سطح ماه جولای 6.

GM رئیس امور مالی Dhivya Suryadevara گفت: بسیاری از کارخانه ها در دو یا سه شیفت تولید در حال حاضر این شرکت در حال کار به طور کامل سطح شیب دار بازگشت تا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

فورد و جنرال موتورز و بقیه ایالات متحده صنعت خودرو بسته کارخانه در اواسط ماه مارس هنگامی که کارمندان آغاز شده ابتلا به کوروناویروس. اکثر بازگشایی است.

مرکزی دولت و بانک ها:

— دولت فرانسه ارائه شده جدید خود را در قانون بودجه برای این سال که شامل اضطراری بسته از 460 میلیارد یورو ($523 میلیارد دلار) برای حمایت از اقتصاد کشور است. بودجه تجدید نظر تقویت اقدامات برای حمایت از دولت بودجه جزئی فعالیت طرح کاهش مالیات و دیگر کمک های مالی برای کسب و کار. این شامل امداد و نجات برنامه ریزی برای بخش بدترین برخورد با این بیماری همه گیر مانند 18 میلیارد یورو معادل 20.4 میلیارد دلار) برای گردشگری 8 میلیارد یورو (9 میلیارد دلار) برای صنعت خودرو و 15 میلیارد یورو ($17 میلیارد دلار) برای حمل و نقل هوایی .

— آلمان طولانی تر شدن آن هشدار سفر به بیش از 160 کشور خارج از اروپا تا پایان ماه اوت.

موافقت دولت چهارشنبه به گسترش ارشاد معرفی شده در مارس 17 تقریبا در تمام کشورهای غیر اتحادیه اروپا به غیر از بعضی ها که با موفقیت شامل شیوع. هفته گذشته آلمان خود را کاهش داد هشدار سفر به بقیه از 27 کشور اتحادیه اروپا و سوئیس و لیختن اشتاین و نروژ ایسلند و بریتانیا است.

— بنگلادش رشد اقتصادی خواهد ایستاده در تنها 1.6% در سال مالی جاری پایان این ماه در میان مقامات’ آخرین شمارش آرا روز شنبه از کشته شدگان عبور از 1000 بانک جهانی گفت. در آخرین گزارش جهانی مایلی کهن گفت: بنگلادش رشد انتظار می رود آهسته به دلیل شیوع ویروس منجر به اختلالات جدی در تولید صنعتی غوطه در صادرات جهانی و سقوط پرداخت. رهبران صنعت بنگلادش پوشاک بخش می گویند سفارشات به ارزش $3.18 میلیارد دلار یا لغو شده و یا به حالت تعلیق توسط مارک های جهانی صدمه زدن به یک صنعت که بدست آورده در حدود 35 میلیارد دلار در سال از صادرات است.

بازار: سهام اکثرا پایین تر در وال استریت جمعه پس از فدرال رزرو گفت: این انتظار به پایین نگه داشتن نرخ بهره از طریق 2022 و نگه دارید تا خرید اوراق قرضه به میزان.

تماشاگر ورزش: نسکار گفت: برخی از طرفداران می تواند در آینده دو مسابقه است. نسکار امکان را می دهد تا 1000 فلوریدا خدمات اعضا به نمایندگی از حیاط پایگاه هوایی رزرو و U. s. Southern Command در Doral, برای حضور در جام سری مسابقه جمعه به عنوان مهمان افتخاری و مشاهده مسابقه از grandstands. آلاباما Superspeedway در آلاباما اجازه خواهد داد تا به 5000 مهمان در frontstretch grandstands/برج در ژوئن 21 مسابقه جام.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de