سابق سبز کلاه بره و پسرش متهم به قاچاق ex-Nissan Motor Co. رئیس Carlos Ghosn از ژاپن در یک جعبه در حال مبارزه خود را استرداد به این کشور با این استدلال که جرم نیست جرم وجود دارد.

مایکل و پیتر تیلور می خواستم در ژاپن در اتهامات که به کمک آنها Ghosn فرار از کشور در ماه دسامبر در حالی که او را به قید وثیقه و در انتظار محاکمه در مالی سوء اتهامات.

اما وکلا برای تیلور گفت: در یک سند قانونی ظ روز شنبه که “وثیقه پریدن” است و نه یک جرم و جنایت در ژاپن و در نتیجه کمک به کسی که فرار از آنها به قید وثیقه شرایط نیست یک جرم یا نه. وکلای مدافع متهم به مقامات ایالات متحده از “تلاش برای تبدیل ژاپنی به جرم این عمل کمک به کسی که درگیر در یک عمل است که خود مجرم است.”

“ژاپن هرگز تحت پیگرد قانونی قرار هر کسی از جمله Ghosn برای ‘فرار’ وثیقه شرایط” آنها نوشت. “به خلاف در پی Ghosn خروج از ژاپن متعدد اخبار مقالات گزارش کرده اند بر این واقعیت است که آنچه آقای Ghosn بود جرم نیست.”

حداقل از تیلور باید از زندان آزاد شده در حالی که آنها را به چالش استرداد زیرا آنها نمی برخواهد داشت خطر ابتلا به پرواز و یا خطر به جامعه وکلا گفت: قاضی است.

مایکل تیلور 59 ساله سابق سبز کلاه بره و امنیتی خصوصی متخصص و پیتر تیلور, 27, دستگیر شدند در ماه گذشته در شهر هاروارد ماساچوست.

دفاع وکلا به نام مایکل تیلور یک “تزئین کهنه که در خدمت کشور خود ستودنی” و پسر او یک “چشمگیر اخیر کالج فارغ التحصیل, بدون سابقه کیفری ندارند.”

مقامات می گویند تیلور کمک دزدکی حرکت کردن Ghosn خارج از ژاپن در یک هواپیمای جت خصوصی با سابق نیسان رئیس tucked دور در یک جعبه بزرگ. پرواز رفت و برای اولین بار به ترکیه و سپس به لبنان که در آن Ghosn دارای تابعیت اما که هیچ معاهده استرداد با ژاپن است.

Ghosn گفت او فرار کرد چرا که او نمی تواند انتظار یک محاکمه عادلانه قرار گرفت به شرایط ناعادلانه در بازداشت و محروم از ملاقات با همسر خود را تحت شرایط وثیقه.

Ghosn گفت: او بی گناه است از اتهامات او تحت-گزارش درآمد خود را در آینده و مرتکب نقض اعتماد انحراف نیسان پول شخصی خود را به دست آورید. او می گوید جبران شد و هرگز در تصمیم و یا دریافت و نیسان پرداخت شد و برای مشروع اهداف کسب و کار.

آن مشخص نشده است چگونه Ghosn رو با تیلور.

امنیت کسب و کار است که مایکل تیلور و شریک در راه اندازی چندین دهه پیش بود که در ابتدا با تمرکز بر تحقیقات خصوصی اما caseload رشد از طریق شرکت کار و سيستم ارجاع از وزارت امور خارجه و اف بی آی از جمله پدر و مادر که کودکان گرفته شده در خارج از کشور توسط همسران سابق.

سالمند تیلور استخدام شده توسط پدر و مادر برای نجات کودکان ربوده رفته مخفی اف بی آی در یک نیش در ماساچوست باند مواد مخدر کار می کرد و به عنوان یک پیمانکار نظامی آمریکا در عراق و افغانستان است. آخرین مأموریت فرود آمده بود او را در یک یوتا زندان برای 14 ماه در فدرال قرارداد مورد تقلب که طرح میتوانست تیلور خانواده و امور مالی قبل از او قبول کرد که به اعتراف به گناه به دو اتهام.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de