طرفداران و جمع کرده اند جامعی Michael Jordan را کشباف کفش و rookie کارت — حتی عشق نامه او نوشت: — در جهان تثبيت با ESPN “آخرین رقص” مستند که اهل شیکاگو بولز’ آخرین قهرمانی فصل است.

اما وجود دارد یک مجموعه از اردن آلبوم که گم شده است: او پیر مبلمان.

کسی که می خواهد واقعا از رده خارج شده به دنبال نیمکت و میز قهوه مجموعه ای از 1990s? و یا چگونه در مورد بدنسازی صفحه اصلی مجموعه (چرا که همه ما می دانیم که چگونه اغلب کسانی که استفاده می شود)? آیا کسی فراموش کرده ام به ذکر است وجود دارد wallpaper تکه و یک مجموعه ای از چهار بالش?

اما پس از آن دوباره آن را مایکل جردن را در پس زمینه و بالش.

Lelands خانه حراج به دست آورد تصادفی مبلمان از یک Highland Park مردی که به ارث برده و آنها را زمانی که او خریداری 2022 Windy Hill Lane از اردن و سپس همسر Juanita. آن را در برجسته بود “نادر هوا” اردن عکاسی autography.

که یک آدرس از دیگری Highland Park اموال متعلق به اردن: 2700 نقطه درایو هفت هکتار و مستغلات با “23” دروازه که وارد بازار شده است از سال 2012.

با توجه به Lelands زمانی که Jordans فروش Windy Hill دریاچه به مایکل ایوانز در سال 1996 آنها در سمت چپ اقلام حراج با او.

موارد در Lelands.com شامل چند قطعه است که حمل 500 دلار پیشنهاد باز از جمله مجموعه ای از چهار coppercolored بالش دو وبهلسترد مفصل گردان, صندلی, Cybex برابر سیستم های تناسب اندام تمرین ماشین سه بخش مبل و چوب و میز و میز قهوه “رنگ سبز-فیروزه ای-مس-رنگ خاکستری مایل به قهوهای روی چوب با مس را درج می کند.”

آخرین مورد یک پیشنهاد با شروع از $300: 10 رول تصویر زمینه که Jordans’ دکوراتور داخلی ذخیره شده و در صورت لمس یو پی اس مورد نیاز است.

هیچ یک از این موارد تا به حال یک پیشنهاد از یکشنبه. حراج بسته ژوئن 19.

در اینجا بیشتر در مورد که محمدجواد عشق نامه ای که به فروش می رسد برای $25,076 طریق یاد مزایده در مه 31.

اردن بنا به گزارش گذراند 20 صفحه دست نویس عذرخواهی از انواع به بازیگر و مدل امی شکارچی در ماه مه سال 1989 با توجه به یاد مزایده. قبل از آن که سال, شکارچی, تا به حال یک cameo در فیلم “آخر هفته از دست” قسمت “نمایش کازبی”. او یک جوان partygoer که تئو Huxtable چشم خود را بر روی.

در این نامه اردن توضیح داد: به شکارچی فشارهای بودن یک ورزشکار مشهور. اما آن را نیز شامل برخی از شاهکار:

“شما ایستاده بود مثل یک گل رز در یک تخت گل. اما هنگامی که من کردم شما من نمی مراقبت از چیزی ارزشمند است.”

“شما نمی خواهد باور که مشکلات ما روبرو می شوند. آن را غیر قابل تصور است. ما نمی خواهد که در یک رابطه لذت بخش و یا خصوصی. کسب و کار ما برای نظرات با کل جهان است. این یک فشار من نمی تواند با زندگی می کنند.”

“امی اگر من مایکل جردن مرد معمولی با 9 تا 5 و سپس آن را نمی خواهد سخت به اعتراف اشتباه من است.”

“این خیلی بیشتر من می خواهم به می گویند اما من از تایر نوشتن به علاوه هیچ مقاله بیشتر.”

وجود دارد حدود 6000 Michael Jordan کارت — و این بالا پایان جمع صاحب حدود 4000 نفر از آنها. در داخل تلاش خود را به همه آنها را خود.

شما نمی خواهد پیدا کردن به عنوان بسیاری از قطعات از اردن تاریخ به عنوان منحصر به فرد است که به عنوان یکی, اما در اینجا برخی از اردن و گاو کلکسیون اخیرا فروخته شده اند:

$76,100: 1984-85 ستاره #101 مایکل جردن “true rookie” کارت BGS 9 mint condition. (Probstein123)

$24,400: نیوجرسی Dennis Rodman عینک در یک بازی در برابر گرما در روز کریسمس سال 1997 نهایی مسابقات قهرمانی فصل است. (میراث مزایده)

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

$18,000: backboard و حلقه از “شات” اردن ساخته شده است بیش از کلیولند کریگ Ehlo در سال 1989. (میراث مزایده)

$4,669: اردن امضا گاو 72-خیابان پیروزی بنر از شهر شیکاگو. (MJAuthentic.com)

$3,400: اردن یاد نایک “بال” پوستر امضا شده و قاب شده. (MJAuthentic.com)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de