تب چک در درب هیچ انجمن و یا ضربه خشک: سالن مو ‘بازسازی’ تحت coronavirus

سالن مو شروع به پریدن کرد بازگشت به زندگی پس از دو ماه coronavirus shutdown.

“من به طرز عجیبی خوش بینانه” جیم Koktavy صاحب ریشه سالن گفت: بین تماس از مشتریان تقاضاهای مصرانه برای قرار ملاقات.

خود سالن در سنت پل و Wayzata و هر سالن دیگر در دولت دستور داده شد به نزدیک مارس 17 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. هنگامی که آنها اجازه داده شد تا دوباره باز ژوئن 1, مشتریان ریخت.

“گوشی من زنگ خاموش قلاب گفت:” براد Schlaeger صاحب تمجید سالن & آبگرم در سنت پل و مردان و زنان سالن آبگرم در مینیاپولیس.

سالن را درهم برای تنظیم جدید کروناویروس واقعیت است.

مشتریان و کارگران پوشیدن ماسک. پلکسی گلاس سپر تقسیم سالن ایستگاه. و با وجود سنگین تقاضا مغازه ها شده اند محدود به یک چهارم از ظرفیت معمول خود را تحت رژیم صهیونیستی است. تیم Walz قوانین برای بازگشایی در هفته گذشته; که برجستگی تا 50 درصد در روز چهارشنبه.

در Schlaeger را در سالن مشتریان منتظر در پارکینگ تا زمانی که آنها دریافت یک تماس تلفنی. سپس آنها دما را بررسی کنید و با پر کردن یک فرم است که صفحه نمایش برای coronavirus علائم.

Schlaeger می پرسد مشتریان به وارد کردن مو, چرا که او می خواهد برای به حداقل رساندن در سایت شامپو. ضربه خشک شدن است خارج از محدوده – هیچ کس می خواهد به شلاق ویروس به هوا.

جوانان بیش از حد ممنوع است.

“ما تا به حال به انجام این کار است. ما در حال بازسازی خودمان” گفت: Schlaeger.

ظاهرا مشتریان از ذهن نیست. در روز پنج شنبه Schlaeger شد رزرو جامد به مدت دو هفته در سالن که باز 12 ساعت در روز و هفت روز هفته.

Jan Koktavy دارای درجه حرارت خود را چک قبل از کوتاه کردن مو یک ریشه سالن سلبی در خیابان, در خیابان, دوشنبه, ژوئن 8 سال 2020 است. (اسکات Takushi / پایونیر پرس)

“ما زنده خواهد ماند اما ما کاملا انجام کسب و کار ما قبل از انجام” گفت: Schlaeger.

ریشه سالن Koktavy شد با ضربه غیر منتظره چالش — از دست دادن نیمی از کارکنان خود را.

یکی گفت: او را ترک برای کمک به پاک کردن مینیاپولیس از آتش سوزی و غارت در میان تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. “یکی گفت: او تا به حال این همه زمان برای نگاه به درون و رو کمتر و کمتر علاقه مند به آینده را,” او گفت:.

بود و نه هفته بسته برای کنترل این ویروس را گسترش ارزش آسیب رساندن به کسب و کار خود را?

Koktavy گفت: تفکر خود را تکامل یافته است. “من آنقدر دیوانه برای اولین بار در. چرا من باید برای خود یک سالن و خارج?” او گفت:.

در حال حاضر او فکر می کند که خاموش شد حق تماس به عنوان آن را باید در کاهش خطر ابتلا به تجدید حیات بعد.

“آخرین چیزی که من می خواهم به احتمال بازگشت” او گفت:. او پیش بینی کرد که حتی با دو ماه وقفه در این سال درآمد ممکن است بازی که سال گذشته است.

Schlaeger هم تطبیق با موفقیت. اما او ناراحت از آنچه او به نام بی عدالتی اجازه می دهد برخی از گروه تجمعات در حالی که دیگران ممنوع شد.

“من آن را اگر شما می گویند شما نمی توانید جمع در یک کلیسا یا سالن,” او گفت:. اما او به تماشای هزاران نفر از معترضان راهپیمایی در خیابان بدون اجتماعی فاصله — برخی بدون ماسک.

“بسیاری از سیاستمداران و گفت: “برو بیرون و اعتراض” او گفت:. “به عنوان یک صاحب کسب و کار این است که گیج کننده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر