برای سه فصل سال (2014 تا 2016) کارلوس هاید اندود شده تا در کنار و یا پشت khezri در سان فرانسیسکو 49ers backfield.

هاید, 29 در حال حاضر با Seattle Seahawks در یک سال معامله است. اما در حال اجرا پشت معتقد است که سابق خود کارفرمایی و هم تیمی متعلق پشت در NFL.

وقتی پرسیده شد که روز شنبه در مورد آنچه که در لیگ می توانید انجام دهید برای اثبات تعهد خود را به بهبود مسائل نژادی و نابرابری هاید گفت: یک تیم از امضای Kaepernick خواهد بود ایده آل محل شروع برای لحظه ای.

“من فکر می کنم NFL می توانید با ثبت نام شروع Kaep بازگشت” هاید خبرنگاران در یک کنفرانس ویدیویی تماس بگیرید. “من فکر می کنم اگر آنها نشانه Kap بازگشت, که به شما نشان می دهد که آنها واقعا در حال تلاش برای حرکت در جهت های مختلف. چون Kap بود از ساختن یک بیانیه و چهار سال پیش در مورد آنچه در جریان است در جهان امروز و NFL زحمت نیست برای گوش دادن به او را پس از آن, بنابراین من فکر می کنم آنها باید شروع به انجام آن است. پس از آن من واقعا مطمئن نیستم که چه NFL می توانید انجام دهید.”

هاید اعتراف کرد که در حالی که او با حمایت Kaepernick را تظاهرات مسالمت آمیز نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس توسط دو زانو و چهار سال پیش در طول سرود ملی او به طور کامل درک نمی قدر از عمل به دلیل اولویت های او باقی مانده است در فوتبال.

Kaepernick باقی مانده است unsigned پس مارس 2017.

در پاسخ به یک تصویری قرار دادن چند قابل توجه بازیکنان NFL, کمیسر راجر Goodell با صدور بیانیه ثبت که در لیگ برتر اذعان کرد: “ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر.” Goodell نیست اما اذعان Kaepernick در این ویدئو.

هاید همچنین در مورد تربیت او در سینسینتی, اوهایو, و چگونه او خوش شانس بود برای فرار از فقر با حرکت به مادر بزرگ خود را در فلوریدا زمانی که او 14.

“من واقعا نمی توانم به شما پاسخ خوب در چه NFL نیاز به انجام,” او گفت:. “نژادپرستی در این جهان است که ریشه دار است. من فکر نمی کنم NFL در حال رفتن به تغییر هر چیزی اما شخصا من واقعا نمی دانم. من فقط می دانم که آنها می توانید ثبت نام Kaep.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de