از بین بردن مینیاپولیس پلیس بخش? فعالان’ تماس مجموعه بحث در شهرستان

جورج فلوید مرگ بود نقطه شکستن برای برخی از مینیاپولیس مدنی رهبران که در حال حاضر می گویند تنها راه برای رفع این شهر بحرانزده اداره پلیس است که آن را از هم جدا. اما روشن نیست که چگونه آنها را انجام دهد و گروه هایی که سال ها صرف درخشان نور در خشونت پلیس حتی مطمئن نیست آن را پاسخ دهد.

“ما در حال از بین بردن ما اداره پلیس” عضو شورای شهر ارمیا الیسون توییتی در روز یکشنبه همان روز او و اکثریت شورا اعلام حمایت از منحل کردن نیروی به تشویق معترضان در Powderhorn پارک در جنوب مینیاپولیس. “و ما نمی خواهد خاموش شود. ما خواهید بود با صدای بلند. ما مبارزه است. ما پیروزی است.”

اما از بین بردن کل یک بخش بسیار نادر است. آن انجام شد در کامدن (آرکانزاس), N. J و صحبت در مورد — هر چند در نهایت دور انداخته — در فرگوسن Mo. پس از مرگ مایکل براون. این حرکت همراه با مسائل حقوقی از جمله شهرستان منشور تصریح می کند که یک نیروی پلیس به علاوه یک اتحادیه حفاظت نیروی کار است.

“و گفت که آنها در حال رفتن به پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس و یا که آنها در حال رفتن به ممنوعیت پلیس و یا هر آنچه که آنها در حال صحبت کردن در مورد بود که اپتیک بچه ها گفت:” میشل ناخالص رئیس جمهور از مینیاپولیس فصل از جوامع آمریکایی علیه خشونت پلیس. “فقط ساده اپتیک.”

سام مارتینز در گفتوگو با شهرهای دوقلو ائتلاف برای عدالت برای Jamar یک گروه تشکیل شده پس از 2015 مرگ Jamar کلارک در رویارویی با پلیس گفت: فقط خلاص شدن از یک اداره پلیس مشکل را حل نمی کند.

مردم قطع یک نشانه در مقابل دولت ساختمان کاپیتول در طول یک تظاهرات در خیابان در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020, بخشی از ملی تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. (اسکات Takushi / پایونیر پرس)

“اگر آنها اقدام به پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس و یا کاهش نیروی پلیس ما می دانیم که آنها می توانید آن را انجام دهید و چه می آید بعد از آن ؟ آنها را به نوبه خود بیش از قدرت به (Hennepin County) کلانتر … که تا به حال هیچ پاسخگویی هم?” مارتینز گفت.

فعالان اجتماعی را مورد انتقاد قرار مینیاپولیس گروه برای سال برای آنچه آنها می گویند یک نژادپرستانه و وحشیانه فرهنگ که در برابر تغییر است. ایالت مینه سوتا, راه اندازی, حقوق مدنی, بررسی گروه در هفته گذشته و برای اولین بار بتن تغییرات آمد جمعه در یک مندرج در قرارداد که در آن شهر به توافق بان کی مون chokeholds و گردن محدودیت.

استیو کرامر سابق عضو شورای شهر که در حال حاضر به عنوان رئیس و مدیر عامل مرکز شهر, مینیاپولیس, شورای, به نام لفاظی در مورد پایان دادن به پلیس به عنوان شهر می داند و آن را “هیجان انگیز اما وحشتناک به دیگران است.”

“تا زمانی که ما واقعا درک کنند که چگونه این نوع از ارزیابی و برنامه ریزی فرایند به حرکت رو به جلو وجود دارد این خلاء که مردم در حال رفتن به پر کردن با افکار خود را,” او گفت:. “… من فکر می کنم که فقط یک محل سخت است که برخی از مقامات منتخب ما قرار داده اند جامعه ما در یک زمان بسیار آسیب پذیر.”

معترضان در سراسر کشور خواستار پلیس اصلاحات و تلفن به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” بیش از مرگ فلوید و دیگر سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط اجرای قانون را تبدیل به یک پاره. هواداران می گویند این جنبش نیست در مورد از بین بردن ادارات پلیس و یا سلب سازمان از تمام پول خود را. آنها می گویند آن است که زمان برای این کشور برای رسیدگی به مشکلات سیستمیک در پلیس در امریکا و صرف بیشتر در چه جوامع در سراسر ایالات متحده از جمله مسکن و آموزش و پرورش.

ناخالص’ گروه همراه با دیگران از جمله سوتا شورای آمریکایی-اسلامی و روابط دو سیاه و سفید زندگی می کند توجه به فصل ارائه شده خود را 40 توصیه برای پلیس اصلاحات در روز دوشنبه. آنها را جمع آوری در بقایای سوم حوزه ایستگاه بود که به آتش کشیده شده توسط معترضان در اوج خشونت های پس فلوید مرگ است.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری آدرس معترضان در پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس مارس در اعتراض به کشتار جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس 6 ژوئن 2020. دریایی از معترضان فریاد می زدند: ÒGo خانه یعقوب به خانه Ó و ÒShame Ó زمانی که او نمی خواهد در نقطه متعهد به لغو اداره پلیس. (Victor J. آبی/نیویورک تایمز)

در میان توصیه های ماموران مورد نیاز خواهد بود برای حمل خود را بیمه مسئولیت حرفه ای ایده ای است که با هدف پیاده کردن از جیب نرخ بیمه برای افسران درگیر در معرض خطر انجام شده است. برخی از بدترین مجرم خواهد تبدیل شده است uninsurable و ممنوع از کار به عنوان یک افسر پلیس است.

این گروه همچنین به دنبال یک سازمان مستقل برای تحقیق و تعقیب بحرانی و حوادث مربوط به پلیس; اجباری تست روانشناسی برای افسران و مشارکت جامعه در مذاکره پلیس اتحادیه قرارداد. آنها خواهد شد و به اصطلاح “جنگجو” آموزش برای افسران و استفاده از no-دست کشیدن حکم در حالی که ممنوعیت تجهیزات نظامی در جامعه محور و همچنین گردن محدودیت و chokeholds.

در فرگوسن که در سال 2014 دمشق یک غیر مسلح 18 ساله گالوانیزه نوپای Black Lives Matter جنبش شهرستان و آمریکا وزارت دادگستری وارد یک توافق رضایت که مورد نیاز عظیم اصلاحات نظارت توسط دادگاه منصوب-نظارت بر. در میان نتایج یک بخش به طور قابل توجهی بیشتر سیاه افسران پلیس با استفاده از زور در سیاست و پیشرفت در استفاده از بدن فرسوده و در-دوربین های اتومبیل.

فرگوسن صرف 1.1 میلیون دلار در سه سال اول این توافقنامه رضایت و انتظار به صرف یکی دیگر از $1 میلیون دلار در طول سه سال آینده — سرمایه گذاری قابل توجهی برای یک شهرستان با یک بودجه سالانه کمتر از $13 میلیون.

تغییرات در حال صحبت در مورد جاهای دیگر بیش از حد. در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio روز یکشنبه گفت که این شهر حرکت خواهد بودجه از NYPD به جوانان ابتکارات و خدمات اجتماعی در حالی که شهر امن, اما او نمی دهد جزئیات. در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti قول داد به برش به اندازه 150 میلیون دلار است که بخشی از افزایش برنامه ریزی شده در اداره پلیس به بودجه.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری که هو شد در تجمع روز شنبه در خارج از خانه خود را هنگامی که او گفت که او را پشتیبانی نمی کند لغو بخش تکرار شده است که موضع دوشنبه. در مصاحبه با ABC “Good Morning America” او گفت که او به جلو نگاه به “رمزگشایی” چه اعضای شورای معنی چنین صحبت کنید.

او گفت که او به نفع “کامل-در فرهنگی تغییر در چگونه ما مینیاپولیس اداره پلیس و ادارات در سراسر کشور عمل کند.”

“ما هر دو مشکل فسخ و انضباط افسران و پس از آن که فسخ و یا نظم و انضباط به چوب” فری گفت. “ما قصد داریم بعد از پلیس اتحادیه اروپا, اتحادیه پلیس قرارداد داوری و مقررات است که دستور است که ما داوری در پایان این روند و بعضی اوقات که تبدیل شدن افسر به حق بازگشت که در آن آنها آغاز خواهد شد.”

الندرا کانو یکی از نه نفر از اعضای شورا که به گفته آنها حمایت انحلال به نام تغییر قریب الوقوع “روند” است که تازه شروع شده است. در ضمن او گفت: این شورا در هدایت بودجه از اداره پلیس به سمت این شهر دفتر پیشگیری از خشونت و دیگر امنیت جامعه استراتژی است که “کمک به اطلاع رسانی و زندگی را به که جدید سیستم ایمنی است که همه ما می خواهیم برای ایجاد”.

الیسون گفت: این شهرستان ادامه خواهد داد برای سرمایه گذاری در طرح های ایمنی مانند گروه خشونت مداخله برنامه آغاز شده است که تا سال 2017 با هدف کاهش خشونت اسلحه.

“من فکر می کنم که ما آن را مدیون به خودمان به عنوان یک جامعه به نوع قرار دادن منابع ما پشت آن چیزهایی است که ما در حال حاضر می دانم که در حال کار” الیسون گفت. “اما ما در حال رفتن به ضربه دکمه خارج کردن بدون به طور کامل متوجه طرح است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر