یک گروه از بازیکنان از رنگ در لیگ ملی هاکی است که عمدتا جمعیت با بازیکنان و مربیان و مدیران و دست و پنجه نرم کردن با مسائل نژادپرستی در سال های اخیر, تشکیل یک گروه جدید برای مقابله با این چالش ها با تنوع و شمول است.

اعضای گروه هاکی تنوع داد گفت: آنها با الهام از khezri سابق NFL quarterback که زانو در هنگام پخش سرود ملی در اعتراض به بی عدالتی اجتماعی علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. آنها به او صحبت کرد و توصیه های نمایندگان خبر داد.

دو تن از رهبران این گروه Akim Aliu سابق NHL بازیکن و سن خوزه کوسه به جلو Evander کین گفت که این گروه از هفت بازیکن خواهد عمل مستقل از لیگ خواهد سعی کنید به بازی بیشتر اجتماعی و اقتصادی فراگیر و به عنوان Kane قرار داده و آن را “ریشه کن کردن نژادپرستی و عدم تحمل در هاکی” از طریق توسعه جامعه و جوانان تعامل.

“آن وقت ما هفت تا را با هم دریافت کنید و سعی کنید برای قرار دادن سر ما با هم در مورد نحوه امتحان کنید و ایجاد ترویج و تولید تغییر واقعی زمانی که می آید به نژادپرستی در ورزش ما و نژاد پرستی در جامعه نیز گفت:” کین که سیاه و سفید است.

اگر چه این گروه را به کار گیرند به طور جداگانه از NHL, کیم Davis, لیگ, معاون اجرایی رئیس جمهور برای تاثیر اجتماعی ابراز امیدواری کرد که این امر همکاری در آینده است.

“ما در حال حمایت از تمام تلاش های که در نظر گرفته شده برای پیشبرد نقش ورزش در جامعه,” دیویس گفت: در یک ایمیل. “ما امیدوار هستیم که این اتحاد را همکاری با ما NHL ساختار شورا و کمیته ها — به خصوص بازیکنان کمیته ورود — به ایده ها برای تغییر.”

دیگر بازیکنان از رنگ در حال پیوستن به Aliu و کین در این گروه از جمله مینه سوتا وحشی defenceman مت Dumba Detroit Red Wings defenceman ترور دیلی, Buffalo Sabres به جلو Wayne Simmonds آمریکایی لیگ هاکی به جلو کریس استوارت و بازنشسته NHL جناح Joel بخش است.

“ما ماموریت و هدف شما این است به بازی به عنوان متنوع و فراگیر به عنوان امکان پذیر است” Aliu گفت. “آن چنان که کسی از هر نوع پس زمینه که آیا آن را مقرون به صرفه نژاد و جنسیت می شود به احساس موجود در بازی ما و احساس آنها می خواستند.”

ایجاد هاکی تنوع داد می آید در طول فرهنگی حساب در این ورزش است.

کانادا محبوب تلویزیون مفسر لازم گیلاس اخراج شد در ماه نوامبر برای ساخت بیگانه دیدگاه در “شب هاکی در کانادا” یکی از ورزش های برتر برنامه های تلویزیونی. پس از سر مربی تیم تورنتو میپل لیفس مایک Babcock اخراج شد در ماه دسامبر او متهم شد, متوحش کننده و قلدری توسط چندین سابق بازیکنان.

روز پس از Babcock را شلیک Aliu توییتی که لایحه پیترز به مربی خود در یک لیگ کوچک به کارگردانی نژادی تهمت را به سوی او. پیترز که در آن بود سرمربی Calgary Flames استعفا داد و پس از اتهامات. Aliu بیشتر دقیق در یک مقاله برای بازیکنان تریبون داشتن تجربه متوحش کننده و نژادی رانده قلدری در کودکان زیر سن قانونی.

“ما می دانیم که مهم و قابل توجه به کار انجام می شود باقی مانده در سطح NHL و در سراسر هاکی به اطمینان حاصل شود که بازی ما زندگی می کند تا به آرمان هایی که واقعا ضروری به آن” لیگ گفت: در بیانیه ای در پاسخ به Aliu مقاله.

در ماه ژانویه یک defenceman در توسعه, لیگ, Brandon منینگ به حالت تعلیق در آمد برای استفاده از نژادی لکه دار کردن در طول بازی. سه ماه بعد در نیویورک رنجرز چشم انداز, K’Andre میلر قرار گرفت به نژادپرست تهمت در طول یک زوم تماس با طرفداران. در اوایل ماه مه NHL عموم تنبیه دو بازیکن واشنگتن پایتخت به جلو براندون Lewisburg و Florida Panthers چشم انداز جک Rodewald برای نژادپرستانه و misogynistic نظرات خود را در حساب های رسانه های اجتماعی.

گزیدگی توسط این و دیگر موارد نژادپرستی NHL تلاش برای ترویج تنوع فرهنگی در سال های اخیر اما تعدادی از بازیکنان باقی مانده است نسبتا کوچک است. اولین بازیکن سیاه و سفید در NHL ویلی O’Ree نیست نگاهی یخ تا 1957 و پس از آن تنها در حدود 100 سیاه و بازیکنان باید برای حداقل یک بازی در لیگ. حداقل 30 بازیکن را در تیم از فصل 2016-17 زمانی که یک رکورد چهار, سیاه, بازیکنان بودند به نام All-Stars. هنوز هم تنها تعداد انگشت شماری از کاپیتان تیم شده اند و هیچ سر سیاه مربیان در NHL.

هدف عمده از هاکی تنوع داد خواهد بود مشاوره دادن به بازیکنان جوان که اعضای گروه های اقلیت به یادگیری از امثال کین و Aliu.

“ما احساس می کنیم که ما می تواند یک خروجی برای اقلیت بازیکنان تمام راه را به جوانان هاکی آینده از طریق junior صفوف و آینده را به نرم افزار با هر گونه مسائل که ممکن است رفتن را از طریق چه که نژاد مرتبط و یا هر چیز دیگری” کین گفت.

“من فکر می کنم داشتن یک گروه مثل ما به تکیه بر تجربه مشاوره و افکار یا ایده های مختلف را توانمند سازی آنها است.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

Aliu و کین گفت: آنها احساس جسارت پس از صحبت با Kaepernick.

“من فکر می کنم آن را فعال کنید ما واقعا احساس می کنم حتی به شدت بیشتر از ما در اصل در مورد آنچه ما انجام می دهیم. آن را ارزشمند تماس بگیرید که ما تا به حال با او” کین گفت.

Kaepernick کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de