زمانی که امریکا نیاز 50,000 coronavirus ماسک آن را تبدیل به وسلی راس.

امریکا اهمیتی نمی دهند که وسلی بود 15, زندگی در وودبری و عامل از یک میز کثیف لادن با لگو و یک ایکس باکس.

کسب و کار شد و فریاد برای ماسک و وسلی جوان شرکت NorthStar دینامیک موفق به پیگیری آنها را در یک کارخانه چینی.

“من آنها را برای 41 سنت در هر ماسک,” او گفت: با افتخار.

یکبار مصرف سه لایه ماسک ها تنها بخش کوچکی از کسب و کار که عجول و بی پروا و غیر قابل توقف Wesley شده است قادر به گرفتن.

“من همیشه سعی کردم به انجام کارهای بزرگ” او گفت:. “من به معنای روزمره بالا معلم مدرسه ابتدایی.”

در حال حاضر 16 افزایش junior دارای تو رفتگی در دیوار در دنیای کسب و کار به عنوان یک پایین فیدر برای قراردادهای دولتی. او در مناقصه در قرارداد بیش از حد کوچک برای دریافت توجه از بسیاری از کسب و کار.

روز پس از روز او شیپور خاموشی صفحه کلید خود را به حفاری تا ریز قرارداد برای چیزهایی که دولت نیاز دارد. او سپس می یابد تولید کننده آن را به یک شرکت حمل و نقل به تحویل آن و حق پیشنهاد برای خریدار به قبول آن است.

او نه پر کردن سفارشات برای $2 میلیارد B-2 stealth بمب افکن است. اما اگر یک زندان نیاز به کاغذ کپی و یا یک بیمارستان نیاز 50 صندلی وسلی در آن است.

او کشف کرده است که حتی اگر قرارداد کوچک وجود دارد بسیاری از آنها را — به اندازه کافی برای $10,000 در فروش در ماه گذشته.

“این است که چگونه شما ضرب و شتم سگ بزرگ” گفت: Wesley.

مادر خود را ویژه-معلم آموزش و پرورش Rasheida راس به یاد Wesley اول معاملات کسب و کار – فروش دستبند ساخته شده از باندهای لاستیکی به عنوان یک 7 ساله.

وسلی تاسیس خود را برای اولین بار کسب و کار واقعی خود را 15th birthday – یک خط از لوازم جانبی خودرو و الکترونیک به نام SpeedLabs به جمع آوری پول برای یک ماشین ، “من ساخته شده $5,500 در یک تابستان” او گفت:.

اما او نمی گرفتن جدی در مورد کسب و کار تا زمانی که او را تماشا 2016 دانلود فیلم “جنگ سگ ها” حساب داستانی از یک داستان واقعی است. او را تماشا مجذوب به عنوان دو جوان کارآفرینان فرود یک قرارداد برای عرضه 300 میلیون دلار در سلاح برای ارتش ایالات متحده است.

“من تو را دیدم یونس هیل در این فیلم و به من گفت:” من نیازی به فروش الکترونیک.’ باورنکردنی بود برای من.”

“من ماندگار’

در ماه ژوئیه گذشته بدون سرمایه راه اندازی و یا تجربه اما مقدار زیادی از اعتماد به نفس Wesley آغاز شده NorthStar پویایی و گواهی رو به عنوان یک کوچک و اقلیت متعلق به کسب و کار.

همانطور که در فیلم او بیش از درخواست دولت برای تامین و شروع مناقصه.

“من ماندگار وقتی که می آید به قرارداد” او گفت:.

“یک پایگاه نظامی در ایالت اوکلاهما را می گویند که آنها نیاز به از 5000 قوطی ذرت. خوب, من می دانم که بسیاری از تولید کنندگان کنسرو ذرت.”

او پیشنهاد در قالبهای مقاله, نمک برای بزرگراه. “من فرستاده کنسرو لوبیا و حلال چاشنی به یک زندان در ایالت آریزونا,” او گفت:. او به تازگی به فروش می رسد سوخت دیزل به توان لود شده بر روی رودخانه می سی سی پی بارج.

خود بزرگترین قرارداد برای $115,000 برای شن تحویل داده شده به یک پایگاه نظامی. در این معامله او ساخته شده $11,000 که او با تقسیم یک بار قرارداد شریک است.

در حال حاضر با حدود 3500 دلار در ماه سود او می تواند استطاعت به استخدام دو نفر دیگر از دانش آموزان دبیرستانی برای کمک به کسب و کار.

ماسک های مقابله

بر خلاف دیگر معاملات coronavirus ماسک خرید نمی آمد از طریق دولت فدرال است. به جای او خریداری کش مستقیما از یک شرکت در چین و تا به حال آنها را حمل به پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ خانه در گرجستان است.

او قرار داده شده تبلیغات آنلاین و قبل از اینکه طولانی, کامیون شروع به پشتیبان گیری به خانه.

“هدف من با ماسک بود به آنها را به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:. او اهدا 250 ماسک برای هر 1000 ماسک های او به فروش می رسد و به 25 درصد از درآمد خود را برای coronavirus امداد.

پس از پیدا کردن موفقیت با ماسک او شاخه به تهیه کسب و کار. وب سایت در حال حاضر 285 محصولات, اما او می گوید: او می تواند هر چیزی از یک کسب و کار نیاز دارد. “من می خواهم به یک فروشگاه توقف برای کسب و کار,” او گفت:.

وسلی هیچ برنامه فوری برای بیشتر چشمگیر ستاد.

او sheepishly توصیف او “نقل قول را تمام کردن دفتر” به عنوان یک اتاق خواب با میز کامپیوتر, تلویزیون, ایکس باکس لگو و 4 پا پشته از مقالات که در اصل برای پر کردن سیستم برای NorthStar پویایی است.

“من یک نوجوان خلاق” او شانه ای بالا انداخت. “من نمی بینم هر دیگر دانش آموزان انجام این کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de