مینیاپولیس شد در میان شهرهای مختلف که تا به حال سیاست ها در این کتاب نیاز به افسران پلیس را به مداخله برای جلوگیری از همکاران با استفاده از نیروی غیر منطقی اما که نمی صرفه جویی جورج فلوید و اجرای قانون کارشناسان می گویند این قوانین همیشه در برابر اجرا تثبیت پلیس فرهنگ و ترس از طرد و مارک یک “موش صحرایی.”

قدرت دینامیک ممکن است بزرگ شده در Floyd مورد به دلیل دو تا از چهار افسران درگیر شدند rookies و افسر ارشد در صحنه بود یک افسر آموزشی, Derek چوین یک 19-سال پلیس کهنه کار که دیده می شود قرار دادن زانو خود را در پشت مرد سیاه پوست گردن با وجود گریه می کند که او نمی تواند نفس بکشد.

سابق مینیاپولیس افسران پلیس از سمت چپ Derek چوین, Tou Thao, توماس خط و J. Alexander Kueng

حتی اگر وکلا برای rookie افسران می گویند مردان ابراز نگرانی های خود را در مورد چوین اقدامات در حال حاضر آنها در نهایت موفق به متوقف کردن او را. چوین در حال حاضر با اتهام قتل درجه دوم و سه همکار افسران متهم هستند با کمک و معاونت در جرم.

“این یک درس برای هر پلیس در آمریکا: اگر می بینید چیزی است که اشتباه است شما نیاز به گام” گفت: یوسف Giacalone سابق پلیس نیویورک گروهبان که در حال حاضر می آموزد در جان جی, کالج عدالت کیفری. “وجود دارد بسیاری از مناطق خاکستری در پلیس اما این کریستال روشن است. … شما بهتر است طرد توسط این گروه از رفتن به زندان برای قتل است.”

اضافه اندرو اسکات سابق بوکا راتون فلوریدا., رئیس پلیس که شهادت در استفاده-از-نیروی موارد: “آنها درد و رنج اثرات فرهنگ سازمانی است که اجازه نمی دهد که یا پاداش که رفتار. برادری از اجرای قانون است تنگ برادری و اخوت باید یک گروه فکر می کنم.”

وکیل دو rookies, توماس خط و J. Alexander Kueng تاکید محل خود را در پلیس سلسله مراتب در شرکت اخراج افسران اولیه دادگاه ظاهر این هفته. آنها اشاره شد هر دو خود را فقط روی روز چهارم به عنوان کامل پلیس در زمان فلوید را 25 مه بازداشت در جنوب مینیاپولیس در حالی که چوین شد یک مقام مسئول به عنوان یک تعیین شده آموزش افسر پلیس جدید.

“آنها نیاز به تماس با او ‘آقا'” لین وکیل Earl Gray گفت: قاضی در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه. “او 20 سال تجربه. آنچه که موکل من قرار است انجام دهد اما به دنبال چه مسئول آموزش گفت ؟ این است که کمک و معاونت در جرم جرم است؟”

خاکستری اشاره کرد که لین سوال چوین اقدامات در طول بازداشت و Kueng وکیل توماس Plunkett گفته مشتری خود گفت: همکار پلیس “شما نباید در انجام این کار است.”

اما با توجه به شکایات کیفری که دقیق فلوید بازداشت به ظن عبور تقلبی لایحه افسران نیست پشت کلمات خود را با اقدامات است.

لین برگزار شد فلوید و Kueng برگزار می شود پشت خود را در حالی که چوین که به اولین دادگاه ظاهر دوشنبه قرار زانو در Floyd سر و گردن. این زمانی است که فلوید بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم “مادر” و “لطفا.” در یک نقطه فلوید گفت: “من در مورد مرگ است.” با این وجود چوین خط و Kueng حرکت نمی کند. و یک چهارم افسر Tou Thao ادامه داد: نزدیکی ایستاده نگه داشتن تماشاچیان بازگشت.

لحظاتی بعد لین پرسید: “ما باید رول او را در سمت خود را?” چوین پاسخ داد: “نه ماندن قرار داده که در آن ما به او کردم.” لین گفت که او نگران بود فلوید خواهد تجربه هیجان زده هذیان یک بیماری است که در آن فرد می تواند تبدیل به آشفته و تهاجمی و یا به طور ناگهانی می میرند با توجه به اسناد و مدارک.

“به همین دلیل ما او را در معده خود” چوین پاسخ داد.

با وجود نگرانی های خود را خط نمی انجام هر کاری برای کمک به فلوید یا کاهش نیروی مورد استفاده در او شکایت گفت. نه او و نه Keung و چوین نقل مکان کرد و از مواضع خود تا زمانی که آمبولانس آمد و در زمان فلوید به Hennepin County Medical Center, جایی که او مرده.

مینیاپولیس پلیس اضافه شده یک “وظیفه دخالت در سیاست” در سال 2016 گفت: ماموران ملزم به “یا متوقف و یا تلاش برای متوقف کردن یکی دیگر از سوگند کارمند زمانی که نیروی حال نامناسب استفاده شود و یا دیگر مورد نیاز است.” مقامات شهر منتقل جمعه برای تقویت آن وظیفه به دنبال آن را قابل اجرا در دادگاه و نیاز به ماموران بلافاصله گزارش به مافوق خود را هنگامی که آنها را به استفاده از هر گونه گردن داری یا سبد.

مشابه “وظیفه دخالت” سیاست ها و ابتکارات شده بود در محل برای سال در شهر نیویورک میامی و نیواورلئان. و از آنجا که فلوید مورد دالاس و شارلوت, N. C. هستند از جمله مکان هایی است که تصویب چنین سیاست.

اما اسکات گفت: “هیچ سیاست و پس از آن وجود دارد عمل است. احتمال بیشتری نسبت به نه عمل و سفارشی پیروز خواهد شد بیش از سیاست.”

گروه ها اغلب نمی پاداش افسران برای تداخل با همکاران خود و یا گزارش که آنها شکست سیاست, اسکات گفت. و افسران که آیا دخالت خطر طرد توسط خود شخص افسران و مارک به عنوان یک خبرچین در صفوف.

“در اجرای قانون اگر شما به عنوان یک فردی که نمی تواند مورد اعتماد شما در حال رفتن به موقع بازگشت به بالا از دیگر افسران” اسکات گفت. “که مشروع عامل ترس است.”

جف Mathslice یک جرم شناسی استاد در دانشگاه کارولینای جنوبی گفت که هنگامی که خط مورد سوال چوین در حال حاضر او بدون شک “به مرگ می ترسم.”

اما در نهایت Mathslice گفت: “او به اندازه کافی شجاع” به لحاظ جسمی برای متوقف کردن او را. “او می دانست که او را به جهنم از 19 سال کهنه و تمام دوستان خود را.”

از دست در دیوانگی بیش فلوید مورد و اعتراض و بحث بر سر مسائل نژادی و خشونت پلیس این واقعیت است که نیمی از چهار افسران درگیر در دستگیری او بودند اقلیت های استخدام به عنوان بخشی از یک پلیس مینیاپولیس برنامه با اعتبار کمک به تنوع تا حد زیادی سفید نیروی.

Thao 34 ساله از جنوب شرقی آسیا همونگ تبار با بیش از یک دهه در نیروی Kueng 26 ساله آفریقایی-آمریکایی rookie که قبلا به عنوان یک فروشگاه گارد امنیتی هر دو بخشی از جامعه مسئول خدمات برنامه است که به ارمغان می آورد در استخدام به کار پاره وقت با هدف ساخت آنها به طور منظم از اعضای نیروی.

چوین, 44, است, سفید, به عنوان خط هر چند او را پرت از نوع مختلف 37 ساله و تازه کار که عضو پلیس پس از کار به عنوان یک نوجوان بازداشت گارد.

چاک Wexler اجرایی, مدیر اجرایی پلیس تحقیقات در فروم واشنگتن-بر اساس اتاق فکر گفت: گرفتن ماموران اقدام, گاهی, برابر بیشتر همکاران با تجربه است که در قلب توقف نقض حقوق بشر توسط پلیس.

“این افسران را در یک موقعیت که در آن آنها گفت:” این است که مربی خود را. او به شما تدریس خواهد شد,” او گفت:. “20 سال کهنه قرار است به دانستن آنچه که او انجام شده است و به وضوح به او نبود. او هر اشتباه ممکن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de