خرید رپورتاژ

مارکوس اوکدیل سینما می خواهد به نوبه خود در داخل و خارج با شروع یک درایو در سینما.

16-صفحه نمایش تئاتر است که به درخواست شهرستان اوکدیل برای یک مجوز برای نشان دادن درایو در فیلم در پارکینگ خود را. شورای شهر را در نظر بگیرید و درخواست خود را یکشنبه نشست.

سینما بسته شده اند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرده است که روز چهارشنبه تئاتر می تواند بازگشایی با محدودیت.

سخنگوی مارکوس تئاتر نیست که اظهار نظر در این پیشنهاد است. معلوم نیست اگر جزئی بازگشایی تئاتر را تحت تاثیر قرار Marcus’ طرح هایی برای رانندگی در.

تئاتر پیشنهاد برای نمایش فیلم در یک فضای باز بزرگ صفحه نمایش و ارائه موسیقی متن فیلم از طریق low-power FM سیگنال های برداشت ماشین های رادیو.

“آن را بر خلاف آنچه که ما را دیده اند کلیساها انجام می دهند در سراسر کشور گفت:” موقت شهرستان مدیر کریگ داوسون. “اما ما دیده نمی شود بیش از حد بسیاری از داخل سالن تئاتر است که می خواهید برای تبدیل شدن به فضای تئاتر.”

به نظر شما لطفا احترام دیگر نظر و ديدگاه. هدف ما با مقاله نظرات است که به ارائه یک فضای مدنی و آموزنده و سازنده مکالمات. ما حق حذف هر گونه نظر ما خیال می تواند توهین آمیز, بی ادب توهین به دیگران نفرت انگیز, خارج از موضوع و یا بی پروا به جامعه است. ببینید ما شرایط کامل استفاده نمائید.

نظرات وبلاگ و طراحی شده توسط

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de