دونده-تا زمانی که فصل بود متوقف شد قهرمانان بدون بازی دوباره.

این جای تعجب نیست که چلسی مدیر اما هیز خوب بود با زنان سوپر لیگ فصل بودن محدود.

اما تعیین نهایی جدول رده بندی یک امتیاز در هر بازی نسبت به جای در این زمینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پرسش های مطرح شده در مورد تعهد به فوتبال زنان در انگلستان است. در حالی که زنان فصل شد رها مردان لیگ برتر راه اندازی مجدد خواهد شد در ژوئن 17 بعد از 100 روز تعلیق.

“فقط به این دلیل آن را نمی رزومه معنا نیست که ما در معرض خطر و یا در معرض خطر” هایس گفت شنبه. “من اعتماد به مردم در حال اجرا لیگ و به اعتقاد من ما می آیند بزرگتر و قوی تر و بهتر از این.”

هنگامی بلوز آخرین بازی — بین المللی شکستن و shutdown — آنها یک نقطه در پشت منچستر سیتی اما با یک بازی در دست است.

“آنها به شدت سعی در سر فصل” هایس گفت. “همه به قدردانی از بازیکنان بیش از حد. من فکر می کنم آن را به یک دوره که در آن آنها می خواستند یک ختم در این فصل و پس از آن در حفاظت و حلقه-نرده همه چیز را که ما سخت کار می کرد به سمت در زنان بازی — برای شروع به موقع و به شیوه ای امن برای فصل آینده.”

لیگ برتر جهان ثروتمندترین لیگ فوتبال دریافت بیش از 3.8 میلیارد دلار (ایالات متحده) هر سال از رسانههای که به ارائه کمک های مالی برای توده COVID-19 تست در حال حاضر مورد نیاز در هر هفته برای اطمینان از بازیکنان و مربیان شد و نه آلوده و گسترش این بیماری است. دولت نیز الزامی دقیق بهداشت در سراسر آموزش و بازی ها که ثابت گران.

“وجود دارد یک طیف وسیعی از چالش ها — آن را فقط به عنوان ساده به عنوان برچسب زدن بر روی لیگ برتر گفت:” کلی سیمونز فدراسیون فوتبال مدیر حرفه ای فوتبال زنان. “روشن شد بسیار زود هنگامی که ما شروع به بررسی آن دسته از پروتکل ها است که وجود دارد رفتن به تعدادی از چالش ها نه تنها هزینه های تست.

“ما همچنین خطاب به کاپیتان از همه باشگاه ها به عنوان به خوبی و آنها تا به حال نگرانی در مورد آینده. بنابراین زمانی که ما در آن تقریبا به اتفاق آرا تصمیم از باشگاه ها به خاتمه این فصل است.”

بالای لیگ زنان در آلمان موفق به رزومه در مه 29, پیشرو با مردان باشگاه های پنوماتیک به صندوق تست و دیگر coronavirus-هزینه های مربوط در Frauen-Bundesliga.

این WSL — اجرا در از دست دادن نیست برای سود فدراسیون فوتبال — در فصل دوم خود را به عنوان تنها در اروپا کاملا حرفه ای زنان لیگ. آن را هنوز به پول از رسانههای داخلی با شرکت های تلویزیون به جای بودجه هزینه های تولید.

فدراسیون فوتبال است نیاز به قطع بودجه سالانه خود را با 75 میلیون پوند برای جبران بالقوه کسری از 300 میلیون پوند در طول چهار سال آینده به دلیل همه گیر است که دیده می شود لغو نه تنها در فوتبال حوادث در ورزشگاه ومبلی. بازی که هنوز هم برو جلو در استادیوم ملی — مانند موکول Aug. 1 مردان FA Cup final — بسته خواهد شد به طرفداران.

اما فا اتحاد پناه زنان بازی از کاهش تضمین 7 میلیون پوند در یک سال هنوز هم می شود صرف شده در WSL و ردیف دوم مسابقات قهرمانی. COVID-19 تست به احتمال زیاد مورد نیاز برای بازیکنان به رزومه آموزشی در ماه جولای.

قبل از همه گیر متوقف ورزش در انگلستان فا دیده بود WSL حضور و غیاب افزایش 174 درصدی از سال 2016 به عنوان بزرگتر استادیوم معمولا استفاده می شود برای تیم های مردان در صحنه مسابقات و زنان بازی تقویت شد انگلستان رسیدن به جام جهانی زنان نیمه نهایی.

فصل آغاز شد و با 24,564 در استمفورد بریج در ماه سپتامبر به دیدن هیز’ چلسی ضرب و شتم تاتنهام در دربی لندن. یک WSL-ضبط جمعیت 38,262 پس از آن دیدم تاتنهام بازی آرسنال در ماه نوامبر.

فا نیز موفق به شروع به فروش حقوق به WSL بازی به رسانههای خارج از کشور از جمله Optus استرالیا پس از چلسی امضا مهاجم سام کر.

به رشد مشارکت در زنان, فوتبال فا شده است در حال اجرا یک Gameplan برای رشد پس از 2017. فا گفت: 3.4 میلیون زنان و دختران در حال حاضر در حال پخش و تعداد وابسته به تیم افزایش یافته است بیش از 50 درصد در چهار سال به 9,251.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

بیشتر زنان نیز در حال تبدیل شدن مربیان با 5,180 افزود: در سه سال و تعداد برگزاری لیگ یک مجوز دو برابر شده به 82. شده است وجود دارد نیز 72 درصد افزایش در زنان داوران در چهار سال به 2,146.

“ما در یک, بزرگ, جای,” سیمونز گفت. “اگر ما فقط نگه دارید در هر زمان الگوبرداری از آن به لیگ جهانی است, میلیارد, بسیار, تاسیس لیگ و مقایسه آن احساس می کند گاهی اوقات ناعادلانه است. و آن را احساس می کند مانند ما در حال ضربه زدن زنان بازی که ما را دوست دارم و می خواهم به شدت به ترویج و فروش و بالا بردن مشخصات.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de