تاریخ فیل سفید فروشگاه آینه داستان اسپوکن: تا حدودی غیر متعارف محل فراهم می کند که تقریبا همه چیز که مهم در قیمت مقرون به صرفه.

در خارج از بخش فروشگاه های خیابان مکانیکی فیل که هنوز هم تنها هزینه یک سکه است که در مورد به ارائه آخرین آن سوار است.

این کانلی خانواده تصمیم گرفته است به فروشگاه خود را در اسپوکن و اسپوکین ولی پایان دادن به آن ایلخانی میراث آغاز شده است که 74 سال پیش زمانی که John R. کانلی Sr. شروع به ارائه مازاد ارتش قبل از تبدیل به کسب و کار به وسایل ورزشی و اسباب بازی مقصد.

کانلی درگذشت در سال 2017 در سن 90. او پسر غنی کانلی گفت: خانواده تا به حال شده است در تلاش برای بازسازی آن مدل کسب و کار اما تصمیم اخیر پس از بسته شدن ناشی از کوروناویروس همه گیر شد که در آن بهترین فقط به فروشگاه پس از یک فروش بزرگ برای پاک کردن تمام موجودی.

“ما فقط به دنبال در گزینه های در حالی که” کانلی گفت. “در چند ماه گذشته بسیاری از ما آمده اند به زندگی در نور های مختلف با تاکید بر خانواده و سن و سلامت است.”

پرسید که چگونه پدر خود را واکنش نشان می دهند به بسته شدن فروشگاه ها کانلی در اشک را شکست.

“است که زندگی او بود. من مطمئن هستم که او می تواند متاثر از آن درست مثل همه ما هستند” کانلی گفت. “اما او می دانست که آن زمان به حرکت می کند بیش از حد.”

جان کانلی Sr. که رفت و توسط “John R” آغاز شده به فروشگاه در سال 1946 پس از او در خدمت دو سال در نیروی دریایی در طول جنگ جهانی دوم است.

کسب و کار خود را شروع و پس از کانلی عمو فرستاده او را به خرید مازاد ارتش کاغذ توالت در Tri-Cities. در حالی که وجود دارد کانلی استفاده می شود 300 دلار از تخلیه پرداخت و خریداری مانده بوم و چوب کامیون پوشش به نام “woodies” برای 6 دلار هر. او بعد از فروش آنها را در اسپوکن برای $100.

آغاز شد که یک عمر از پیدا کردن معاملات و ارائه چیزهایی که علاقه مند Conley.

غنی کانلی پدرش گفت: دوست داشتم در خارج از منزل به طوری که او به فروش می رسد دنده کمپینگ و شکار موارد. به عنوان او شروع به باید اول از 11 فرزند او اضافه شده به فروشگاه.

“اولین پنج کودکان و نوجوانان پسر بودند. بنابراین او متمرکز بر فروش قطار و چیزهای دیگر” غنی کانلی گفت. “سپس او شروع به دختران بنابراین او به ارمغان آورد در یک گسترده ترکیبی از اسباب بازی است.”

اما در خارج از منزل بود و شور و شوق خود را و او به فروش می رسد با کیفیت کمپینگ دنده که سال گذشته است.

“او می دانست که چگونه به بازی. او دوست داشت برای رفتن به ماهیگیری” غنی کانلی گفت. “آنها تا به حال به بیرون رفتن در کشیش دریاچه و به او بگویید که برادر من در حال متولد شده است و او بهتر از رسیدن به بیمارستان است.”

اواخر کانلی هرگز استفاده می شود برچسب قیمت. او شروع به مارک با قیمت گریس و مداد و کارکنان هنوز هم لیست قیمت ها با Sharpie سیاه قلم با قیمت بالاتر مشخص شده به معنی یک معامله است.

هک فروشگاه نیست استفاده از رایانه تا سال های اخیر کانلی گفت.

“ما در زمان غرور و افتخار در آن است. ما سعی کردیم به خرید کالا با کیفیت و تلاش برای ارائه آن در قیمت مقرون به صرفه” غنی کانلی گفت. “این نوع از فروشگاه خواهد بود که سخت به تصرف دوباره.”

نسل از مشتریان از طریق درهای خود را و سوار فیل مکانیکی در مقابل فروشگاه در 1730 N. بخش سنت غنی کانلی گفت: او فکر کرد که فیل شده بود وجود دارد از 1950s.

دهه پیش کانلی دوستان گفتند که مسابقه به فروشگاه برای پیدا کردن آخرین نسخه از قوطی کبریت اتومبیل اندود شده تا در قفسه.

روز جمعه غنی کانلی “تا به حال یک پسر به خانه به تعمیر چیزی. او گفت: “من برای اولین بار تفنگ ساچمهای وجود دارد.’ “

این فروشگاه به تازگی به حال یک مشتری در 80s, که گفت که او خرید در فروشگاه به عنوان یک کودک.

او گفت: “او اولین BB gun وجود دارد” کانلی گفت. “او به ما گفت که چگونه هیجان زده او بود.”

از طریق سال های فروشگاه ها بخشی از خانواده و اسپوکن DNA.

خانواده بزرگ در تلاش برای نگه دارید تا با پدر خود را کسب و کار معاملات و او استفاده می شود که موفقیت برای یک زندگی راحت برای کودکان و بیش از 90 grand – و نوه بزرگ.

در میان قدرت پردازش شد کارکنان و خانواده در سفر به هاوایی. در سال 1975 کانلی برای پرداخت 69 اعضای خانواده و کارمندان را به سفر به هاوایی برای تعطیلات.

چند سال بعد جان کانلی کامل هنر از racking تا مایل خطوط هوایی با استفاده از یک کارت اعتباری است. او به دست آورده بلیط به هر نقطه در جهان به عنوان طولانی به عنوان او پرواز یک جهت غنی کانلی گفت.

“او zigzagged در سراسر جهان به طوری که او می تواند دیگر” کانلی گفت. “او را لمس کردن در مورد هر جایی که می خواهد به او اجازه دهید زمین. هنگامی که او را grandkids در سفر او واقعا آنها را می پوشند. او می خواهم از گرفتن عکس و بگو: “بیایید حرکت به محل بعدی.'”

جان کانلی رفت به فروشگاه های مورد علاقه خود را زمانی که او از لحاظ جسمی قادر. غنی کانلی بیشتر موفق بخش فروشگاه های خیابان در حالی که پت کانلی غنی برادر, مدیریت فروشگاه در 12614 E. Sprague Ave.

“آن را ارائه یک زندگی خوب” غنی کانلی گفت. “ما تا به حال هزاران نفر از مشتریان وفادار و صدها نفر از کارمندان سابق. همه آنها درگیر شدند در این فروشگاه در حال ساخته شده است تا از طریق تمام سال است.”

شروع دوشنبه, کارکنان آغاز خواهد شد مارک کردن اقلام است که در فروش جمعه. این آخرین عجله دیوانه برای یک خانواده شده است که در ساخت آنها برای چندین دهه است.

“ما مدیون مشتریان و کارکنان و دوستانی که کمک کرده اند ما را از طریق سال و کل اسپوکن جامعه” غنی کانلی گفت. “این رفتن به یک از دست دادن به همه ما است.”

غنی 69 گفت: او نگرد این ایده از کاهش.

“من به دنبال به جلو به داشتن یک نرمال فصل کریسمس بدون ساعت های طولانی و اسباب بازی و تلاش برای ایجاد یک کریسمس برای همه چیز,” او گفت:. “من زندگی ام را صرف لوازم ورزشی فروش کالا به مشتریان به طوری که آنها می تواند در خارج از منزل و صرف وقت با خانواده خود را.

“من همیشه تو را دیدم جعبه” کانلی ادامه داد. “در حال حاضر وقت آن است برای باز کردن جعبه و برخی از صرف زمان با خود من نوه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de