همین Fehr حضور نداشتند به فارغ التحصیلی از دانشگاه.

تیراندازی در ایالت کنت — که در آن اوهایو گارد ملی نیروهای آتش به روی دانش آموزان مسالمت آمیز در اعتراض به جنگ ویتنام اتفاق افتاد حدود یک هفته قبل از او برنامه ریزی شده برای دریافت مدرک خود را از دانشگاه ایندیانا در بهار 1970.

“من یک کودک از ’60s” گفت: Fehr مدیر اجرایی NHL بازیکنان’ Association. “من یک کودک از جنبش حقوق مدنی. من یک کودک از جنگ ویتنام تظاهرات.”

جریان تظاهرات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان علیه خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر قرار دادن زانو در گلو او را برای نزدیک به نه دقیقه اکو آن زمان آشفته.

“اینها مسائلی است که همواره مهم و اساسی و در اطراف آن شما نیاز به ایجاد پیشرفت” Fehr ادامه داد: در مصاحبه اخیر خود با کانادا را فشار دهید. “امید است که در یک مد و یا دیگر وضعیت فعلی از حوادث منجر خواهد شد که نوع پیشرفت و پیشرفت معنی دار بودن ساخته شده است.”

در طول تاریخ نه آنهایی که به صحبت کردن در هر موضوع — چه رسد به نژاد پرستی و یا عدالت اجتماعی — تعدادی از بازیکنان NHL اضافه شده اند صدای خود را به تماس برای تغییر.

بیش از 100 ارسال داشته اند به رسانه های اجتماعی در مورد این تظاهرات از جمله Evander کین و P. K. Subban که سیاه و سفید هستند و برخی از بازی های دیگر نام های بزرگ مانند کانر McDavid سیدنی کرازبی و الکس Ovechkin که سفید هستند. برخی مانند بلیک ویلر و برادن هولتبی را انجام قلبی, مصاحبه, در حالی که Zdeno کاراکتر و تایلر سیگوین پیوست صلح آمیز راهپیمایی.

Fehr که تبدیل به 72 ماه آینده آن را به افراد برای تصمیم گیری چه به ارسال, به اشتراک گذاری و یا مشارکت. اما او را تشویق به آنچه او دیده می شود.

“من واقعا افتخار از بچه ها,” او گفت:. “آنها درک آن لحظه مهم. آنها درک مسائل حداقل در محدوده بزرگ. و آنها در حال ساخت صدای خود را شنیده. نه همه اما بسیار زیادی است.

“و این به اعتبار خود را.”

با این نکته بسیار مهم است که NHL سرگیری فصل آن صفوف به مراتب پایین لیستی از مسائل در جهان برای اولین بار به ارمغان آورد به توقف توسط ویرانگر COVID-19 همه گیر و در حال حاضر گریبانگیر توده تظاهرات خواستار تغییر Fehr همچنان با احتیاط خوش بینانه لیگ خواهد بود قادر به تکمیل 2019-20 مبارزات انتخاباتی.

NHL است مجموعه ای برای شروع فاز 2 آن فراگیر بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل دوشنبه زمانی که تیم امکانات اجازه خواهد داشت و بازیکنان می توانید اسکیت بازی کردن و کار کردن در کوچک و گروه های داوطلب — در حالی که مشاهده یک لیست خشکشویی دقیق بهداشتی و دستورالعمل های ایمنی.

لیگ و nhl on nbc که همچنین نیاز به توافق بر روی یک توافق دسته جمعی و یا یک فرمت به معامله در حال حاضر قبل از سپتامبر 2022, امید, به, پس از باز کردن اردوگاه های آموزشی مدتی پس از 10 ژوئیه خواهد بود که فاز 3 قبل از از سرگیری فصل با فاز 4 و بعد از آن ماه یا در اوایل ماه اوت.

NHL پرده برداری کرده است 24-تیم format که به احتمال زیاد جام استنلی اهدا در پاییز اما همه چیز از تست ایمنی که در آن بازی برگزار خواهد شد هنوز به مذاکره شود.

“وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام” Fehr گفت. “فاز 3 و 4 پروتکل ها مانند فاز 2 در حال جزئیات فشرده, اما آنها همچنین شامل بیشتر مردم در همان منطقه بیشتر بنابراین شما مجبور به پرداخت توجه بسیار بیشتری است.

“ما هر دو باید بهداشت عمومی و پزشکان در خود ما پزشکان در کارکنان و آنها میخوای به ما بگویید که ما گمراه.”

Fehr گفت: اعضای باقی می ماند که عمدتا پراکنده در سراسر شمال امریکا و اروپا پس از این فصل بود متوقف شد مارس 12, باید مقدار زیادی از سوالات.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“آنها می خواهم به مطمئن شوید که آنها را در درک آنچه در این طرح است و به همین دلیل آن است که در راه” او گفت:. “آنها می خواهند اطمینان است که نه تنها باید حداکثر تلاش ساخته شده است به آنها را امن نگه دارید, اما آنها نمی خواهند به سهوا چیزی بازگشت به خانواده خود را.

“و آنها می خواهم به مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی زمان برای بازگشت, برای آموزش, برای دریافت آماده است به طوری که زمانی که بازی شروع می شود و منجر به نهایی اعطای جام که وجود دارد خواهید بود بازی های واقعی خواهد شد که به عنوان شدید به عنوان شما می خواهم.”

NHL کمیسر گری Bettman توصیف کرده است رابطه بین لیگ و بازیکنان در طول این بیماری همه گیر به عنوان “مشارکتی” در بیش از یک مناسبت اما Fehr ترجیح به استفاده از آن صفت.

“آنچه می توانم بگویم این است: ما در مواجهه با یک مشکل مشترک به وجود آمد که به طور کامل در خارج از عادی کار-مدیریت ارتباط و ما نمی توانیم حل و فصل این توسط خودمان,” او گفت:. “چیزهایی هست که ما نمی دانیم و چیزهایی وجود دارند که ما نمی توانیم در مورد آینده است.”

اصلی ناشناخته بودن یا نه دولت و مقامات بهداشت را حتی اجازه می دهد هاکی برای از سرگیری این تابستان تحت NHL طرح به میزبان تیم در دو عنوان هنوز ناشناخته hub شهرستانها بدون فن.

“وجود دارد … یک مشترک به رسمیت شناختن ما در حال برخورد با چیزی کاملا عادی و ما رو به شکل یک راه برای مقابله با آن” Fehr گفت. “آن چیزی است که ما ایجاد می شود. این چیزی است که NHL ایجاد می شود. این چیزی است که شروع به مبارزه بیش از اقتصاد و یا به احتمال زیاد به پایان خواهد رسید وجود دارد اگر چه نامطلوب اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر به وضوح باید به آنها رسیدگی شود.”

و کسانی که می تواند عظیم است.

“اگر ما نمی توانیم کامل در این فصل وجود دارد رفتن به یک درآمد بزرگ ضربه” Fehr گفت. “آن را نمی خواهد در همه, اما ایمنی و بهداشت از همه نگران … است اولویت یک و دو و سه و هر چیز دیگری است که به شرح زیر.

“هر چه آن را تبدیل به یک پتانسیل از دست دادن در این سال از دست دادن پتانسیل در سال آینده اگر برای برخی از دلیل ما نمی توانیم قبل از بازی تمام عرصه — ما فقط باید برای مقابله با آن است.

“و آن ain’t gonna be pretty.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de