EV گراد فضل Ellersick می یابد شیار کار در سرعت خود – Sun, 07 Jun 2020 PST

یادگیری می تواند در بسیاری از محیط های مختلف. و شایع ترین محیط ممکن است در حال حاضر به عنوان بهترین برای هر دانش آموز.

حتی تحت بهترین شرایط, دبیرستان می تواند هرج و مرج. با صدها نفر به بیش از یک هزار نفر از دانش آموزان و تنها ده ها تن از معلمان و مدیران حتی بهترین و بیشتر درگیر دانش آموزان می توانند احساس از دست رفته در برخی از نقطه.

برای دیگران می توان آن را قریب به اتفاق قربانیان.

آن استفاده می شود که استاندارد ترین مدل آموزش – متراکم 15 تا 40 دانش آموزان یک کلاس با یک معلم – تنها گزینه است.

این بیماری همه گیر است که تعریف جدیدی عادی با آموزش آنلاین, اما حتی قبل از آن برخی از دانش آموزان قادر به پیدا کردن سرعت خود را آنلاین.

فضل Ellersick شرکت در شرق دره دبیرستان آموزش آنلاین است “یک نماینده برای آموزش آنلاین گفت:” شرق دره مشاور مری-امید Lakin.

“او آمد از بزرگی جامع دبیرستان که در آن او احساس از دست داد و تحت الشعاع” Lakin گفت. “او می دانست که یک زن و شوهر از دوستان خانوادگی بودند که در این برنامه و به او فکر او می خواهم آن را امتحان کنید.”

Ellersick خود را صرف سال اول دبیرستان در دره مرکزی اما متوجه شدم به سرعت مسیر سنتی نیست برای او. نبود مدرسه نفسه اما جو است.

“من فقط آن را دوست ندارم” او گفت:. “من احساس می کنم واقعا فرصتی برای تمرکز بر مطالعات آن را بیش از حد اجتماعی برای من. من کمی بیشتر تمرکز بر آنچه که قرار بود به اتفاق می افتد پس از دبیرستان به جای آنچه اتفاق می افتد در طول آن است.”

اولین برنامه آموزش آنلاین Ellersick سعی مناسب نیست یا. هنگامی که او روشن به شرق دره برنامه هر چند همه چیز شروع به کلیک کنید برای او.

او ملاقات با مشاور برداشت کلاس و سپس کار را از طریق برنامه درسی در سرعت خود:

“من قادر به انجام بیشتر کلاس ها از طریق آنلاین از من می خواهم که به طور منظم در مدرسه بالا است.”

برنامه درسی خاص معلمان در دسترس برای کمک اضافی و یا تدریس خصوصی در صورت نیاز.

اما دانش آموزان در این برنامه باید مایل به صحبت کردن برای خود.

“شما نیاز به یک قوی خود مدافع عنوان معلمان لزوما می دانم که شما نیاز به کمک دارید مگر اینکه شما بخواهید” گفت: Lakin.

Ellersick تکمیل 17 کلاس او سال دوم.

“من در واقع قادر به تمرکز بر روی آنچه که من می خواستم به تمرکز بر روی studywise به جای نگرانی زیادی در مورد درام و آنچه اتفاق می افتد در مدرسه” او گفت:.

با توجه به منطقه سایت شرق دره آموزش آنلاین ارائه می دهد دانش آموزان در کلاس های 7 تا 12 انعطاف پذیر فرصت برای آموزش آنلاین. ثبت نام نمی مسکونی مبتنی بر برنامه در خدمت دانش آموزان از کل منطقه و دولت است.

دانش آموزان باید قابل اعتماد دسترسی به اینترنت حفظ ارتباطات با مدرسان و تکالیف کامل تحت سخت مهلت.

Ellersick از آزادی برخوردار آموزش آنلاین او داد که در آن دانش آموزان کار در سرعت خود را.

“برخی از نیاز به گرفتن همه چیز کندتر است. برای من, من می خواستم برای رفتن سریعتر.”

او می خواست به کلاس های هسته ای از راه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به منظور پیوستن به شروع در حال اجرا برنامه در شرق واشنگتن در سال سوم.

“به محض این که من به پایان رسید یک کلاس من نیست که صبر کنید برای سه ماهه آینده – من فقط می تواند انتخاب کنید یکی از جدید و شروع آن را از حق دور و انجام آن در وقت آزاد خود.”

Ellersick یافت گذار از دبیرستان به کالج – در حالی که هنوز در دبیرستان – روی حیله و تزویر برای شروع است.

“این عجیب و غریب بود فقط به پشت در یک محیط کلاس درس برای اطمینان حاصل کنید. که یک تنظیم,” او گفت:.

در ابتدا او با اضافه دوره های کالج به نظر می رسید آهسته در مقایسه با سرعت او تعیین کرده بود برای خودش.

“اما در حال حاضر که من یک کمی تخصصی تر خیلی نمی,” او توضیح داد. “در واقع آنها به کمی سریع است. اما در ابتدا بله. من احساس مانند یک کلاس من می تواند نهایی و باید انجام شود.”

Ellersick طرح های عمده در روانشناسی با جزئی در جامعه شناسی با امکان دانشکده حقوق و یا پیگیری قانونی روانشناسی پایین جاده.

در حالی که وجود دارد همه چیز در مورد سنتی دبیرستان تجربه او از دست رفته پیدا کردن مسیر خود مهم تر بود.

“من احساس نمی مثل من از دست رفته بیش از حد اجتماعی,” او گفت:. “اما وجود دارد قطعا چیزهایی که من تا به حال به قربانی.

“مواقعی وجود دارد که من احساس می کنم” من من می توانم این را انجام داده اند من می توانم انجام داده اند, این,’ ” او اعتراف کرد.

“بدیهی است که من نمی باید قادر به رفتن به پارگی کیسه آب و یا فارغ التحصیلی به هر حال. اما زمانی که من برای اولین بار تصمیم به ترک و من تصمیم به رها کردن کسانی که همه چیز از آن ساخته شده من غمگین – اما من قصد دارم به یک کالج فارغ التحصیلی و است که می تواند بیشتر هیجان انگیز برای من است زیرا من قصد دارم به احساس می کنم مثل من کار واقعا سخت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>