Conor McGregor باعث می شود سوم اعلام بازنشستگی در چهار سال

Conor McGregor بازنشستگی خود را اعلام کرده و برای سومین بار در چهار سال.

McGregor ناگهان خود را آخرین مشکوک اعلام صبح روز یکشنبه در حساب توییتر خود را که در آن سابق دو بخش UFC قهرمان نیز اعلام بازنشستگی خود را در سال 2016 و 2019.

“سلام بچه ها من تصمیم به بازنشستگی از مبارزه با” مک گرگور نوشت: در یک عنوان در زیر یک عکس از او و مادرش. “با تشکر از همه شما برای خاطرات شگفت انگیز! چه آن سوار شده است!”

31 ساله ایرلندی سوپراستار خود را احیا ورزش رزمی حرفه ای در ماه ژانویه با چشمگیر در دور اول توقف دونالد “کابوی” Cerrone در UFC 246. مکگرگر (22-4) تا به حال برنده مبارزه در مخلوط هنرهای رزمی قفس و یا یک حلقه بوکس پس از 2016, اما او همچنان UFC را ستاره درخشان و بزرگترین مالی قرعه کشی.

UFC رئیس دانا سفید در حال حاضر گفت: McGregor است در خط بعدی برای یک شات عنوان برنده بسیار سبک وزن و قهرمان Khabib Nurmagomedov این جلسه با جاستین Gaethje در این تابستان.

UFC برنامه است که در تحول با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس اما McGregor بود و انتظار می رود به عنوان شات بعد از این سال او به تازگی صحبت شده بود به رنگ سفید در مورد گرفتن یکی دیگر از مبارزه و حتی پیش از آن. در اوایل این هفته McGregor ارسال شده عکس ها و فیلم های خود را آموزش برای دعوا.

سفید بود و هنوز هم حاضر به مک گرگور اعلام بازنشستگی در صورت ارزش حداقل علنی — زمانی که او یاد گرفته در مورد آن در کنفرانس خبری پس UFC 250 در لاس وگاس.

“اگر Conor McGregor احساس می کند او می خواهد به بازنشستگی شما می دانید که احساسات من در مورد بازنشستگی” سفید گفت. “شما باید کاملا آن را انجام دهد. و من عاشق کونور … وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از مردم که این واقعا سرگرم کننده برای من و او یکی از آنها است.”

بازنشستگی زمان مفتخر دستگاه برای جمع آوری توجه و افزایش قدرت چانه زنی در ورزش های رزمی. از محمد علی و Floyd Mayweather به Tito Ortiz و چاک لیدل بی شماری از قهرمانان بوکس و MMA رفته اند پشت در خود را جدی اطلاعیه هر زمان که نیاز دارید و یا نفس آنها را به ارمغان آورد به این ورزش است.

مک گرگور اولین توییتر اعلام بازنشستگی در مارس 2016 در طول یک مرافعه با UFC بیش از ارتقاء خود را در مسابقه برگشت با Nate Diaz.

McGregor معروف نوشت: “من تصمیم به بازنشسته جوان است. با تشکر برای پنیر. گرفتن بله به بعد است.”

مک گرگور و Diaz مبارزه در اوت 2016.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

سه سال بعد McGregor بازنشسته و دوباره در مارس 2019 در چه سفید بر این باور بود که یک مرجع برای جلب UFC به او پیشنهاد سهام مالکیت در شرکت است. McGregor شروع به صحبت کردن در مورد دعوا های جدید در مدت کوتاهی پس از آن و او در نهایت بازگشت به صورت Cerrone در اوایل سال 2020 است.

این loquacious McGregor به مدت طولانی ثابت شده است که نماز جماعت را نمی توان گرفته شده به عنوان انجیل حقیقت است. در اوایل سال جاری مک گرگور “پذیرفته شده” آینده برابر سابق UFC میان قهرمان اندرسون سیلوا و بازنشسته بوکس سوپراستار Oscar De La Hoya با دلیل کمی به فکر می کنم آنها تا به حال اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر