آماندا Nunes غالب کانادا Felicia اسپنسر در تاریخی عنوان دفاع در UFC 250

لاس وگاس—Amanda Nunes’ قابل توجه سلطنت بالای دو UFC بخش است نشان دادن هیچ نشانه ای از کاهش است.

در واقع تسلط او است که تاریخ ساخت.

Nunes شد اولین UFC جنگنده برای دفاع از دو قهرمانی کمربند در حالی که به طور فعال در برگزاری این عناوین در هر دو وزن طبقات شنبه شب درآمد غالب تصمیم به اتفاق آرا بیش کانادا ورزشکار پروزن مدعی Felicia اسپنسر در UFC 250.

سابق قهرمان خروس وزن کودی Garbrandt همچنین زدم رافائل Assuncao یک لحظه قبل از دور دوم بل در شرکت اصلی رویداد در یک فن-رایگان بدنسازی در UFC شرکت پردیس در لاس وگاس.

UFC 250 دومین رویداد برگزار شد در UFC Apex بدنسازی در ارتقاء وطن پس از آن سر گیری در رقابت میان coronavirus بیماری همه گیر. راس هشت ضلعی است 7.6 متر در قطر به جای استفاده از نمونه 9.1 متر و کسانی که در محله های نزدیک منجر به چندین سرگرم کننده پس از اتمام از جمله دیدنی knockouts توسط Garbrandt و همکار خروس وزن ستاره Suga شان اومالی.

Nunes (20-4) به طور گسترده ای به عنوان بزرگترین جنگنده زن در مخلوط هنرهای رزمی تاریخ UFC را قهرمان خروس وزن و ورزشکار پروزن بخش. لیست دو بخش UFC قهرمانان است و هیچ کس دیگری در دفاع از هر دو کمربند.

“بچه ها هیچ کس دیگری تا کنون انجام داد که قبل از!” Nunes گفت. “این شگفت انگیز است. من می دانستم که چیزی بزرگ در حال اتفاق در زندگی من است. گاهی اوقات شما شگفت زده چقدر بزرگ است.”

در حالی که Nunes’ تسلط مورد آزمایش قرار گرفت و در آخرین جلسه در برابر خروس وزن ژرمین د Randamie در دسامبر نسبتا بی تجربه اسپنسر (8-2) از مونترال ارائه شده خطر کمی برای قهرمان دیگر از راه دور امکان شکستن دست او را در تکرار برخورد با اسپنسر ،

Nunes کتک کندتر اسپنسر با مهیب قدرت قابل توجه از شروع برش رقیب و بعد ارسال را منادی پرواز در دور سوم. اسپنسر تا به حال یک هماتوم در حال رشد در پیشانی او پس از دور چهارم.

“من می خواهم برای رفتن به پنج دور با سخت ترین دختران و امشب من ثابت آن” Nunes گفت. “من می دانستم که Felicia بود سخت ترین دختر در این بخش و من می دانم که او را برای رفتن به آن رسیدگی دقیقا چگونه او امشب. من می خواستم به آن را اثبات کند. من می تواند به شش دور. همه چیز ما کار می کرد من می خواستم برای قرار دادن در آن وجود دارد.”

Nunes به راحتی در دفاع از او ورزشکار پروزن کمربند برای اولین بار پس از مصرف آن از Cris (Cyborg) Justino در دسامبر سال 2018 است. او در دفاع از خروس وزن کمربند پنج بار پس از سال 2016.

Nunes خمیده به او پست-مبارزه کنفرانس خبری با کمک از کارکنان مربیگری. او تنیس اغلب درد بعد از دعوا به دلیل ضربات بسیار موثر است.

آسیب به احتمال زیاد نیست جدی اما Nunes گفت که او می تواند برای بقیه سال برای شادتر دلیل: او و شریک زندگی خود را, نینا Ansaroff هستند انتظار یک کودک در سه ماه.

Garbrandt (12-3) از دست داده بود سه دعوا مستقیم قبل از این عملکرد چشمگیر به پایان رسید با یک صلیب راست که زدم Assuncao در فینال دوم از دور دوم. Garbrandt عقب نشینی به حصار dodged Assucao دست راست و فرود یک شات کامل به صورت ارسال Assuncao غلت عقب مانده و چهره برای اولین بار به بوم.

برنده شد Garbrandt برای اولین بار از دسامبر سال 2016 زمانی که او به ضرب و شتم Dominick کروز برای 135 پوند عنوان شده است.

“من هرگز در این زندگی” Garbrandt گفت. “این یک تجربه یادگیری بزرگ برای من این سه سال گذشته و من فکر می کنم آن را به بهترین (در) بعد از آن بخشی از زندگی حرفه ای من.”

اومالی (12-0) باز pay-per-view بخشی از UFC 250 با باطل یک پانچ حذفی کهنه ادی Wineland فقط 1:54 به خود استراحت بدهید.

اومالی دست راست به فک سپرده Wineland تخت در پشت خود را با دست خود هنوز هم مطرح شده است. اومالی آمرانه به دور از تک پانچ قبل از بی معنی Wineland یا داور می دانست که چه اتفاقی افتاده است.

“هنگامی که شما به عنوان سریع و دقیق که من هستم, من میخوام برای اولین بار زمین و من قصد دارم به زمین در اوایل” اومالی گفت. “و من فرود بر روی دکمه.”

بعد Aljamain استرلینگ ارائه شده Cory Sandhagen ناخودآگاه با یک rear naked choke فقط 88 ثانیه به یک مبارزه برای تعیین آینده مدعی برای خروس وزن عنوان شده است. استرلینگ (19-3) که پنج مستقیما پیروزی های سریع قفل شده در یک بدن کامل مثلث و یک چوک به پایان Sandhagen که شنود گذاشته از درست قبل از رفتن به خواب.

نور سنگین وزن Devin کلارک در زمان زانو با مشت خود را در هوا مطرح شده در خود را قبل از مبارزه با مقدمه ای از بروس بافر. کلارک پس از آن به دست آورده به اتفاق آرا تصمیم پیروزی بر شکست نخورده قبلا چشم انداز آلونزو Menifield persevering از طریق یک چشم چپ بسته با مشت.

کلارک و هم تیمی Jon Jones زمان صرف شده در خیابان های آلبوکرک آخر هفته گذشته صحبت کردن به مردم و کمک در پاکسازی تلاش برای صدمه به اموال. کلارک نمی صحبت می کنند به رسانه ها پس از مبارزه خود را به جای رفتن به بیمارستان برای مراقبت های فوری. اما استرلینگ صحبت کردن در حمایت از اعتراضات گسترده پس از کشتن جورج فلوید در پست خود-مبارزه مصاحبه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

“جهان در قتلگاه در حال حاضر به خصوص امریکا” استرلینگ گفت. “ما مقدار زیادی در رفتن در این کشور است. آن را یک کشور بزرگ اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نیاز به تغییر به خصوص بی عدالتی اتفاق می افتد به اقلیت ها در سراسر امریکا. این یکی برای همه به خانه مبارزه با مبارزه خوب معترض. من از شما بچه ها. من با شما بچه ها تمام راه را.”

ورزشکار پروزن کودی Stamann به دست آورده غالب تصمیم گیری بیش از برایان كويين فقط 10 روز پس از مرگ Stamann 18 ساله برادر یعقوب.

“این سخت واقعی” گفت: Stamann که مشخصه عاطفی در قفس است. “من شده است به مبارزه با اشک تمام طول روز. من تا به حال دست و پنجه نرم کردن و یک مرد و دریافت این انجام می شود برای خانواده ام برای خودم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>