ما مصرف کنندگان دوری قرض گرفتن در ماه آوریل به عنوان اقتصاد تعطیل – Thu, 05 Jun 2020 PST

واشنگتن – ایالات متحده در مصرف کننده وام گرفتن از سقوط در ماه آوریل به عنوان خانواده های مضطرب در مورد اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و کاهش در استفاده از اعتبار.

فدرال رزرو روز جمعه گزارش داد در کل استقراض کاهش یافت $68.8 میلیارد یا 19.6%. که بزرگترین یک ماه کاهش در درصد پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

قرض گرفتن در این دسته است که شامل کارت های اعتباری کاهش یافت $58.3 میلیارد یا 64.9 درصد کاهش رکورد در یک سری آغاز شد که در سال 1968. قرض گرفتن در این دسته را پوشش می دهد که وام خودرو و وام های دانشجویی کاهش یافت $10.5 میلیارد یا 4 درصد.

اقتصاددانان بر این باورند مصرف کنندگان خواهد شد نگه داشتن پشت برش در استقراض خود را برای بقیه این سه ماهه بازتاب کلی اقتصاد است که انتظار می رود به کوچک در یک رکورد نرخ سالانه حدود 40% در طول این دوره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتظار تیز تک به تک در نیمه دوم این سال, اما بسیاری از اقتصاددانان نگران آن است که کسانی که امید می تواند از خط خارج اگر coronavirus موارد شروع به افزایش به شدت به این کشور تلاش می کند تا دوباره باز کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>