راجر Goodell می گوید NFL اشتباه بود برای گوش دادن به بازیکنان

نیویورک — NFL کمیسر راجر Goodell گفت: لیگ اشتباه بود برای گوش دادن به بازیکنان مبارزه برای برابری نژادی و آنها را تشویق به اعتراض مسالمت آمیز.

یک روز پس از 2018 NFL MVP پاتریک Mahomes و چند تن از همسالان خود تصویری منتشر شده خواستار لیگ محکوم کردن نژادپرستی Goodell ساخته قویترین بیانیه ای در مسائل بسیاری از بازیکنان عاشقانه پشتیبانی می کند.

جورج فلوید مرگ مشتعل است در سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس مسائل سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri شروع به صحبت کردن در برابر در سال 2016 زمانی که او شروع به گرفتن زانو هنگام سرود ملی.

“از آن شده است یک زمان دشوار برای کشور ما است. به ویژه در افراد سیاه و سفید در کشور ما” Goodell گفت: در یک ویدئو منتشر شد جمعه. “اول من تسلیت به خانواده های جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و تمام خانواده هایی که تحمل خشونت پلیس. ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید. ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است. من شخصا اعتراض با شما و می خواهید به بخشی از این مقدار نیاز به تغییر در این کشور است.

“بدون سیاه, بازیکنان, وجود خواهد داشت هیچ لیگ ملی فوتبال. و تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان. ما در حال گوش دادن. من گوش دادن و من خواهد بود رسیدن به بازیکنانی که مطرح کرده اند صدای خود و دیگران در مورد چگونه ما می تواند به بهبود و رفتن به جلو برای بهتر و بیشتر در ایالات NFL خانواده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر