دریاچه روزولت افزایش تفریحی دسترسی – شنبه, 06 Jun 2020 PST

راهنمایی زیر از کاخ سفید مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی, دریاچه روزولت ملی منطقه تفریحی است افزایش تفریحی دسترسی و خدمات است.

خدمات پارک های ملی است که کار خدمات گسترده ای فدرال و دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی به دقت نظارت COVID-19 همه گیر و با استفاده از یک رویکرد مرحله به مرحله برای افزایش دسترسی در یک پارک-توسط-پارک اساس.

در حالی که دولت واشنگتن و ماندن در خانه سفارش منقضی شده است و چهار نفر از پنج شهرستان (Lincoln, استیونس, کشتی, Grant و Okanogan استان ها) در اطراف دریاچه روزولت وارد فاز 2 از واشنگتن حالت امن راه اندازی مجدد طرح واشنگتن در حالی که تغییر باقی می ماند در فاز 1.

خدمات پارک های ملی همه یادآوری می کند که اردو و امکانات دیگر در دریاچه روزولت ملی تفریح و سرگرمی منطقه باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته.

آغاز ژوئن 1, دریاچه روزولت آغاز شد پذیرش قایق راه اندازی پرداخت هزینه توسط کارت اعتباری تنها.

فاز یک نیز اجازه می دهد تا برای فعالیت های زیر را در دریاچه روزولت:

  • تجاری راهنمای خدمات با دو یا کمتر مردم از همان خانواده است.
  • مارینا لغزش اجاره باز هستند وقتی آب بالا می رود بالا به اندازه کافی برای حمایت از عملیات.
  • مارینا قایقی و شناور اجاره به افراد از همان خانواده است.

زیر فضاهای همچنان در دسترس خواهد بود:

  • هشت روز استفاده مناطق (بهار دره کلر کشتی قلعه, Spokane, جوجه تیغی خلیج شکارچیان بردبری, ساحل, کتری می افتد و ایوانز)
  • نه قایق راه اندازی اسکله (بهار دره کلر کشتی, هفت خلیج فورت Spokane, جوجه تیغی خلیج شکارچیان بردبری, ساحل, کتری می افتد و ایوانز)
  • قایق راه اندازی در سراسر دریاچه به سطح آب افزایش می یابد.
  • خط ساحلی خارج از دو رزرو مرزهای. شما باید به طور کامل خود شامل اگر شما در حال برنامه ریزی برای اردوگاه (بدون دستشویی).

با سلامت عمومی در ذهن چندین امکانات و خدمات بسته باقی می ماند در این زمان از جمله دستشویی خدمات آب و ماهی تمیز کردن ایستگاه های, سطل زباله, مجموعه, مرکز بازدید کنندگان و مکان های عمومی و برنامه های آموزش و پرورش.

جزئیات و به روز رسانی در پارک عملیات را ادامه خواهد داد به ارسال شده در www.nps.gov/laro و کانال های رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>