با سلام و دوچرخه سواران چه اشتباه خود را با ویژه bikeway?

آلوده

این دوچرخه سواران مسدود کردن ترافیک و با یک دست-طول محدود در جاده از ویلاک پارک وی بین ادگورتون و 35E.

شهر صرف صدها هزار دلار در مسیرهای دوچرخه سواری. در این راهرو خط دوچرخه جدا از جاده یا رفتن بین خطوط در پارک وی ميانه و یا در سمت جنوب در نزدیکی پیاده رو. این شهر در زمان دور از جاده به قرار دادن این bikeway در. یا وجود یک خط در یک جهت و یا جاده شده است پرشیب برای bikeway جنوب جاده.

به اندازه کافی وجود ندارد عرض اجازه می دهد تا برای یک موتور خودرو با خیال راحت در اطراف و یا وجود ترافیک می دوزند که آنها را مانع از گرفتن یک دوچرخه است.

دوچرخه مجاز به سفر در جاده اما چرا شما را انتخاب کنید, جاده هنگامی که وجود دارد یک bikeway جدا از آن و همچنین گردشگاه?

تام Mortensen, St. Paul

Sainted

من می خواهم برای تشکر از من و هر کس در مادر و نوزاد مرکز در ایالات بیمارستان که همه آنها می تواند برای محافظت از ما و ما به صورت عادی تولد تجربه که ممکن است در طول بیماری همه گیر.

دکتر من دکتر مریم Paquette از AALFA خانواده درمانگاه به من اطمینان داد که همه کاملا عادی و صلح آمیز در مرکز به عنوان تاریخ به دلیل نزدیک شدن در ماه آوریل است. پرستاران انجام همه آنها می توانند به این مرکز احساس می کنم مثل یک منزوی محل آرام با وجود برخی از قوانین جدید است.

با تشکر از شما به بیمارستان رهبری ادامه داد که اجازه می دهد تا یک سالم حمایت فرد برای حضور در تولد ، من نمی توانستم تصور من شوهر نمی شود وجود دارد برای دیدار با ما ،

با تشکر از شما به Allina برای ادامه اجازه می دهد تا یک پرستار خانه مراجعه و در شخص شیردهی مشاوره در بیمارستان که ثابت شود ضروری برای پسر ما.

با تشکر از شما برای حمایت از تمام زندگی در طول این مدت تلاش.

سارا اندرو و مایل مور, St. Paul

Sainted

با تشکر از شما برای تبلیغ که پرداخت هزینه برای تبلیغات و درج در روزنامه ها.

اخیر تبلیغات قرار داده شده توسط توله ناوگان, مزرعه, Aldi, جری, مواد غذایی Walgreens HOM مبلمان Slumberland مبلمان Hy-Vee و هدف است. به شما کمک کند برای پرداخت این خبر که ما به عنوان خوانده شده و به تماشای. بدون تبلیغات, اخبار خواهد بود بیش از حد گران قیمت برای برخی از ما برای دسترسی به.

با تشکر از شما برای حمایت از ما اخبار محلی منابع.

جوآن Axdal کلبه گراو

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>