بایدن به طور رسمی پیاپی دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری

توسط استفان OHLEMACHER و خواهد WEISSERT

واشنگتن (AP) — جو بایدن به طور رسمی مسجل دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری جمعه, تنظیم او برای یک کبودی چالش به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بازی کردن در برابر بی سابقه ای در زمینه یک بیماری همه گیر فروپاشی اقتصادی و ناآرامی های مدنی.

“این یک افتخار برای رقابت در کنار یکی از با استعداد ترین گروه از نامزدهای حزب دموکرات تا کنون سابقه,” بایدن در بیانیه ای گفت: شب جمعه “و من با افتخار می گویند که ما در حال رفتن به این انتخابات ایالات متحده ،

معاون سابق رئیس جمهور موثر بوده است خود را رهبر پس از خود گذشته چلنجر در دموکراتیک اولیه برنی ساندرز به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود در ماه آوریل است. اما بایدن کشیده با هم 1,991 نمایندگان مورد نیاز برای تبدیل شدن به نامزد پس از هفت ایالت و ناحیه کلمبیا برگزار می شود انتخابات مقدماتی روز سه شنبه.

بایدن رسیده آستانه سه روز پس از مقدماتی چون چندین ایالت ضعف بزرگ را افزایش می دهد در پست آراء در زمان روز برای tabulate نتایج. تیم از تحلیلگران در ارتباط فشار دهید و سپس تجزیه آرا به فرد کنگره مناطق. دموکرات جایزه اکثر نمایندگان به حزب ملی کنوانسیون بر اساس نتایج فردی در کنگره مناطق.

بایدن در حال حاضر 1,993 نمایندگان با مسابقات هنوز به آمده در هشت ایالت و سه از مناطق ایالات متحده.

لحظه ای بود ملاقات با کمی سنتی هیاهو به عنوان ملت در برابر تداخل بحران. در حالی که بایدن را آغاز کرده است به سرمایه گذاری بیشتر در این هفته coronavirus همه گیر شده است تا حد زیادی محدود او را به ویلمینگتون صفحه اصلی برای بسیاری از سه ماه گذشته است.

این کشور چهره بدترین نرخ بیکاری پس از رکود بزرگ. و ناآرامی های مدنی که harkens بازگشت به دهه 1960 فوران کرده است در ده ها تن از شهرستانها پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در هنگام مرگ سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

این یک تلاقی حوادث که هیچ آمریکا رهبر مواجه شده است و در دوران مدرن ساخته شده از همه بیشتر پیچیده توسط یک رئیس جمهور است که در زمان antagonized معترضان و مشتاق به مبارزه با بایدن.

“این یک زمان دشوار در امریکا سابقه” بایدن گفت: شب جمعه. “و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قهر تفرقه سیاست بدون پاسخ. این کشور در حال گریه کردن برای رهبری است. رهبری که می توانند ما را. رهبری است که می تواند ما را با هم.”

بایدن صرف 36 سال در مجلس سنا قبل از تبدیل شدن به باراک اوباما و معاون رئیس جمهور. این است که 77 سال بایدن سوم پیشنهاد برای ریاست جمهوری و موفقیت خود را در گرفتن نامزدی حزب دموکرات رانده شد با پشتیبانی قوی از رای دهندگان.

او به پایان رسید شرم آور چهارم در اکثریت سفید آیووا قفقاز که لگد کردن نامزدی روند در ماه فوریه است. بایدن شانس کمی بهتر در مقدماتی نیوهمپشایر جایی که او ایستاده بود آنقدر کم است که او را ترک دولت قبل از انتخابات بسته در شب انتخابات به جای رالی سیاه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی.

دوباره بجای اول برگشتن او آغاز شد و در متنوع تر قفقاز در نوادا اما مستحکم در کارولینای جنوبی که در آن بایدن stomped ساندرز خود را نزدیکترین رقیب نزدیک به 29 امتیاز. او به دنبال آن است که با غالب نشان سه روز بعد در سه شنبه, مسابقات, مصرف 10 از 14 متحده است.

بایدن را قوی نشان میدهد در کشورهایی مانند کارولینای شمالی و ویرجینیا و تنسی و تگزاس تقویت وضعیت خود را به عنوان مورد نظر نامزد حزب دموکرات از رای دهندگان آمریکایی — اما این رابطه نشده است و بدون آن لحظات تیره و تار. پس از یک زمان ارز با یک سیاه پوست نفوذ میزبان رادیو بایدن در زمان انتقاد شدید نشان می دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان هنوز تصمیم گیری بین او و تهمت “نیست،”

که نظر و تظاهرات که گسترش در سراسر کشور باید افزایش فشار بر بایدن به انتخاب یک آمریکایی آفریقایی تبار همسر در حال اجرا. او در حال حاضر متعهد به انتخاب یک زن به عنوان معاون نامزد ریاست جمهوری.

سیاه رای دهندگان بعید است به بازگشت تهمت بیش بایدن توسط یک حاشیه گسترده ای. های اخیر نظرسنجی فاکس نیوز نشان می دهد که فقط 14 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار که در حال ثبت نام برای رای دادن باید مطلوب نظر رئیس جمهور در مقایسه با 75% که مطلوب نظر بایدن.

اما بایدن باید اطمینان حاصل شود که رای دهندگان با انگیزه هستند به نشان می دهد تا به پای صندوق های رای در ماه نوامبر به خصوص در بحرانی نوسان متحده است که به دقت رفت و برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

در یک نقطه دموکراتیک اولیه شامل ده ها تن از نامزدها از نژادهای مختلف جنس و نسل و یک همجنسگرا ، این مسابقه تحت سلطه بود بحث بر unapologetically ایده های مترقی و از جمله به طور کامل دولتی مراقبت های بهداشتی تحت “مدیکر برای همه” و یک جارو پیشنهاد برای مبارزه با تغییر آب و هوا شناخته شده به عنوان “سبز معامله جدید است.”

بایدن غالب بیشتر ارائه معتدل تر روش است که او استدلال او را بیشتر electable در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

او حاضر به تکان دادن در رد خود را از مراقبت های بهداشتی جهانی و برخی از سبز معامله جدید بلند پروازانه ترین مقررات مربوط به مبارزه با تغییر آب و هوا.

پس از عقد نامزدی, اما, بایدن کار کرده است برای ساخت درخواست تجدید نظر خود را در میان ترقی خواهان تشکیل نیروهای وظیفه مشترک با ساندرز’ کمپین برای پیدا کردن زمینه های مشترک در مسائل کلیدی مانند مراقبت های بهداشتی, اقتصاد و محیط زیست است. بایدن نیز در آغوش یک طرح ببخش میلیون ها نفر از آمریکایی ها بدهی دانشجویان به این معنی است که او پیاپی نامزدی به راحتی لیبرال ترین استاندارد حامل حزب دموکرات تا کنون داشته است.

بایدن را در آغوش خود حزب چپ پهلو می تواند کمک به او را تحکیم دموکراتیک پایه باقی مانده که عمیقا تقسیم شده پس از سال 2016 اولیه و در نهایت صدمه زدن هیلاری کلینتون در شکست او به مغلوب ساختن پیشی جستن. اما آن را نیز می تواند تضعیف بایدن تلاش برای بازسازی اوباما ائتلاف است که اغلب آزادانه تعریف شده به عنوان اقلیت و افراد جوان و همچنین تحصیل کرده آمریکایی ها و برخی از طبقه کارگر رای دهندگان.

معاون سابق رئیس جمهور است به دنبال پس از اعلام نامزدی خود را به بازیگران در انتخابات به عنوان یک نبرد “روح ملت” و وعده داده شده به منظور بازگرداندن عزت به کاخ سفید در حالی که بازسازی ایالات متحده تصویر در صحنه جهانی است. چنین رویکردی اگر چه لزوما بر اینکه بیشتر از یک جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن از ارائه اساسا سیاسی جدید ایده های. و که بیشتر تأکید بایدن را وظیفه ای دشوار از تلاش برای متحد کردن حزب خود را پایه در حالی که توسل به رای دهندگان از مراتب فراتر از آن است.

“من می خواهم به صرف هر روز بین در حال حاضر و در ماه نوامبر 3rd مبارزه برای کسب آرای آمریکایی در سراسر این کشور” بایدن وعده داده شده جمعه “به طوری که ما می تواند برنده نبرد برای روح این ملت و مطمئن شوید که به عنوان ما به بازسازی اقتصاد ما هر کس می آید همراه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر