سخنگوی-نقد و بررسی به سادگی نمی تواند رها رویای یک ” نامزد از Spokane, با وجود این واقعیت غیر قابل انکار است که سناتور. مایل Poindexter به دور از مورد علاقه در شیکاگو کنوانسیون.

در واقع کاغذ خبرنگار در شیکاگو اصرار داشت که خود را “خارجی” وضعیت خود را بزرگترین دارایی. همه مورد علاقه های شما بودند ناامید کننده ای به بن بست رسیده و جستجو بود برای سازش نامزد قابل قبول برای همه.

کاغذ خبرنگار اذعان کرد که یک مبارزه دراز در پیش است.

“البته سناتور Poindexter و همچنین تمام رهبران خود می دانیم که مبارزه تلخ است که باید دروغ بین آرا در حال حاضر دست خوش پیشامد میشه در کوچک خوشه و 494 است که لازم است به معرفی” نوشته جواد نیوتن Colver خبرنگار در صحنه است. “وجود دارد هیچ وضع خود را در اجرایی اردوگاه برای شروع یک هیستریک hoorah و راه اندازی ادعای عجیب.”

واشنگتن هیئت برنامه ریزی شده بود به جلسه روز بعد و رانندگی تا شور و شوق برای Poindexter.

از سیرک ضرب و شتم: آل G. بارنز حیوانات وحشی نشان دادن وارد در اسپوکن کامل با توده ها از فیل ها, خرس قهوه ای, خرس های قطبی, مهر و موم و کفتار همراه با یک کرگدن.

“بالا-غواصی عمل شد و با کمی فاکس تریر و میمون” گزارش مقاله.

نیز وجود دارد “بیشتر دلقک تر از حد معمول است.”

برخی از کمیک خود مواد مورد ممنوعیت با یک “کتاب خوان” دلقک از خواندن یک کتاب به نام “چگونه به خود” و آواز سه نفر که شامل دو مرد و یک خر آواز “چگونه خشک ما” خر “در hee-haw” شرکت در گروه کر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de