توسط RUSS به bynum

نیوبرانزویک. (AP) — دولت محقق شهادت پنج شنبه که یک مرد سفید شنیده شد گفت: یک نژادپرست لکه دار به عنوان او ایستاده بود بیش از Ahmaud Arbery بدن, لحظات پس از ضرب تیراندازی به مرد سیاه پوست با یک pump-action shotgun.

التهابی وحی آمد در میان یک هفته از عصبانی در سراسر کشور تظاهرات بیش از اجرای قانون تعصبات در برابر سیاه قربانیان که فوران پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

در یک جلسه برای تعیین اینکه آیا وجود شواهد کافی برای ادامه قتل محاکمه منجر گرجستان دفتر تحقیقات در مورد شهادت که تراویس و گرگ McMichael و یک سوم در یکی دیگر از وانت ویلیام “Roddie” Bryan استفاده از کامیون خود را به تعقیب و جعبه در Arbery که بارها و بارها معکوس جهت و فرار به یک خندق در حالی که در تلاش برای فرار.

تراویس McMichael سپس از کامیون خود و مواجه Arbery بعد گفتن پلیس او را به ضرب گلوله در دفاع از خود پس از Arbery حاضر خود را برای دریافت بر روی زمین GBI عامل ریچارد شماره گیری گفت. او گفت: یک بررسی ویدیویی از تیراندازی نشان می دهد ضربه اول شد و به Arbery قفسه سینه دوم شد و به دست خود و ضربه سوم سینه اش دوباره او قبل از سقوط در جاده ها در یک بخش فرعی در بندر شهر نیوبرانزویک.

“آقای برایان گفت که پس از تیراندازی صورت گرفت قبل از ورود پلیس در حالی که آقای Arbery بر روی زمین بود که او شنیده تراویس McMichael را, بیانیه, ‘f – – – ing n – – – er'” شماره گیری گفت.

برایان به محققان اطلاعات تقریبا یک هفته پس از McMichaels دستگیر شد اما هیچ نشانه ای وجود دارد گفت: Glynn شهرستان محققان قبل از آن شماره گیری اضافه شده است.

لی مریت یک وکیل برای Arbery خانواده به خبرنگاران گفت: در خارج از دادگاه است که دادستان هشدار داده بود در خانواده قبل از جلسه آینده در مورد شهادت این لکه دار کردن.

“آن را هنوز هم بسیار دشوار است برای شنیدن در این زمینه از یک تعقیب و گریز طولانی مدت است که پس از او به قتل Ahmaud Arbery ایستاده بود و بیش از بدن خود او استفاده می شود که نژادی, لقب,” مریت گفت. وکیل گفت: این شهادت نشان داد که “نژادپرستی در قلب” از Arbery را گفته ام.

Arbery را واندا کوپر-جونز به نام انتشار جزئیات جدید در دادگاه “بسیار دلخراش است.”

“او ترس” کوپر-جونز گفت که او کشته شده است. “زندگی قرار داده بود او را در یک موقعیت که در آن من نمی تواند محافظت از او را و او قادر به محافظت از خود.”

در نتیجه علت احتمالی شنوایی پنجشنبه دادرس دادگاه قاضی والاس Harrell یافت که شواهد کافی برای این موارد در برابر هر سه متهم برای ادامه.

“Ahmaud Arbery شد تعقیب شکار کردن و در نهایت اعدام در دست این مردان” دادستان جسی ایوانز گفت: قاضی است. “او در یک اجرا در یک جاده عمومی در زیربخش. او بی دفاع و غیر مسلح.”

تحت بازجویی توسط Jason شفیلد یک وکیل برای تراویس McMichael شماره گیری گفت: Travis پلیس گفت که او مطرح تفنگ ساچمهای خود را در Arbery از تقریبا 90 فوت (27 متر) دور و به او گفت که برای جلوگیری و دریافت بر روی زمین است.

این زمانی است که Arbery زد در اطراف مسافر کنار تراویس’ کامیون و دو مرد ملاقات کرد در مقابل آن.

شماره گیری گفت: تراویس گفت: پلیس Arbery “مربع” مثل او که قرار بود برای حمله به.

“وجود دارد یک بیانیه که او ممکن است دست خود را بر روی پیراهن خود” شماره گیری گفت. “تراویس McMichael گفت: آدرنالین بود پمپاژ و همه آن را به سرعت اتفاق افتاده است.”

او گفت: Travis سپس شلیک اولین گلوله به Arbery قفسه سینه.

شفیلد استدلال کرد که پیگیری شروع با یک نگرانی مشروع در مورد جنایات گذشته در این محله که تشدید درست قبل از عکسبرداری است.

“تراویس McMichael استفاده می شود دفاع از خود زمانی که او مورد حمله قرار گرفت توسط آقای Arbery,” شفیلد گفت.

“من فکر نمی کنم آن را دفاع از خود توسط آقای McMichael,” شماره گیری گفت. “من اعتقاد دارم که آن را دفاع از خود توسط آقای Arbery.”

شهادت ارائه شده در یکشنبه پرسش در مورد این ایده که McMichaels و برایان بودند مشروع انجام یک شهروندان بازداشت یک مظنون به سارق است. آن را نیز می تواند عامل به تحقیقات فدرال به این که آیا جرم و جنایت نفرت اتهامات موجه.

شماره شهادت دادند که گرگ McMichael پلیس گفت که “او نمی دانم اگر آقای Arbery به سرقت رفته بود هر چیزی یا نه اما او تا به حال یک احساس دل و روده” که Arbery متعهد شده بود تا قبل نمیتوانیم در محله.

محقق شهادت دادند که پلیس دوربین فیلم نشان داد مؤتلفه flag sticker در یک جعبه ابزار در Travis’ کامیون و که محققان کشف کرده اند حداقل دو نژادی تهمت در پیام بر روی تلفن خود را.

در پاسخ به سوال از برایان وکیل کوین گاف شماره شهادت داد که او معتقد است Bryan پیوست تعقیب چون او را دیدم یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا پایین خیابان با یک کامیون زیر کشید و نتیجه گیری بر اساس تعصب نژادی. شواهدی وجود دارد از برایان را “نژادپرستانه و نگرش های خود را در ارتباطات” شماره گیری گفت: با اشاره به نظرات بر روی تلفن همراه خود را.

محقق افزود که چند تن از ساکنان بخش فرعی که در آن Arbery کشته شد گفته محققان آنها را دیده بود او را در حال اجرا در محله قبلا.

شماره گیری گفت: سه متهم هستند شناخته شده تنها شاهد تیراندازی و محققان دریافته اند دیگر هیچ تصویری از Arbery لحظات پایانی غیر از آنچه Bryan ثبت شده است.

Arbery کشته شد Feb. 23 پس از تراویس McMichael, 34, و پدرش گرگ McMichael, 64, به تعقیب هنگامی که آنها کشف 25 ساله مرد سیاه و سفید در حال اجرا در محله خود را. برایان گفت: او را دیدم آنها را رانندگی پیوست و تعقیب شماره گیری گفت. آن نیست تا زمانی که ممکن است 7 — دو روز پس از Bryan تلفن همراه تصویری به بیرون درز آنلاین و هم زده یک اعتراض ملی — که متهمان متهم شدند.

این McMichaels هر دو تن ماسک به عنوان آنها را نشسته در کنار تماشای شنوایی روی صفحه در Glynn زندان شهرستان است. قاضی رد دفاع حرکات برای آنها به ارمغان آورد به این دادگاه با استناد به اورژانس اقدامات احتیاطی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. برایان خود چشم پوشی حضور در دادرسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de