به نظر می رسد مانند جزیره پرنس ادوارد منجر راه در کانادا, بازگشت به فوتبال با کانادا لیگ برتر احتمالا به دنبال در نهایت شروع فصل آن در چرلتتون.

کانادا انجمن فوتبال جمعه اعلام کرد که ورزش می تواند رزومه در P. E. I. B. C. ارائه باشگاه رقابت در مرحله نهایی از آن “بازگشت به فوتبال دستورالعمل” که شامل تکمیل یک “self-assessment tool.”

کانادا فوتبال گفت: کار تیم می تواند رزومه آموزش در P. E. I. به عنوان به زودی به عنوان این آخر هفته با باشگاه در B. C. شاید زیر در هفته آینده.

“ما با اعتماد به نفس است که واقعیت های محلی در جزیره پرنس ادوارد در کانادا و فوتبال بازگشت به فوتبال دستورالعمل اطمینان حاصل شود که شرکت کنندگان در بازگشت به امن, ورزش, محیط زیست” پیتر Wolters مدیر اجرایی P. E. I. فدراسیون فوتبال در بیانیه ای گفت:.

P. E. I. دولت را تایید کرد در ماه گذشته بوده است نزدیک HFX Wanderers FC در مورد داشتن CPL سر فصل آن در استان است.

روز جمعه در شهر شارلوت تاون تلفظ خود را “پیشرو مدعی خدمت به عنوان شهر میزبان برای این سال را تغییر کانادا در لیگ برتر.”

“شارلوت باز است برای کسب و کار” شهردار فیلیپ براون در بیانیه ای گفت. “من هیجان زده می شود قادر به گسترش دعوت به کانادا, لیگ برتر و آن هشت عضو تیم به بازی خود را تغییر تک شهرستان های نجومی در زادگاه کنفدراسیون — آن را دریافت نمی کند بیشتر کانادا از حق در اینجا در چرلتتون.”

CPL بود که میله میله به شروع فصل دوم آن در تاریخ 1 آوریل است نه اظهار نظر در P. E. I. امکان.

کانادا فوتبال می گوید: بسیاری از آن 13 استانی و ارضی عضو انجمن شده اند که از بازگشت خود به فوتبال قصد دارد برای تصویب.

“شروع با تعلیق تحریم, فوتبال, در مارس ساعت های بی شماری از متفکر و اندازه گيري بحث و برنامه ریزی بدست ما را به یک محل که در آن ما با اعتماد به نفس ما می تواند یک بار دیگر با ارائه یک ورزش امن محیط زیست در مناطقی از کشور که در آن استانی و محلی باید اجازه بازگشت به فعالیت های فیزیکی” کانادا فوتبال, دبیر پیتر Montopoli در بیانیه ای گفت.

مناطق مختلف ممکن است انتخاب کردن برای قوانین مختلف در از سرگیری این ورزش است. انتاریو برای مثال می توانید انتخاب کنید برای بازگشت به بازی بسته به منطقه است.

طرفدار تیم های حکومت خود را در لیگ بازگشت به بازی پروتکل و همچنین بهداشت محلی و مقامات دولتی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de