توسط جودیت مارتین نیکلاس Ivor مارتین و جکبینا مارتین اندروز McMeel پیوند

عزیز از دست رفتار: در این روز از COVID-19 و برای همیشه از این رو ممکن است من پیشنهاد افراد با آشکار علائم بیماری (سرفه و غیره.) لوازم یدکی ماسک صورت?

من همیشه شیفته اخلاق برخی از فرهنگ ها در آسیا که در آن افراد به آنها را به طور خودکار. در طول سال من خورشتی در سکوت به خصوص به دام افتاده در هواپیما در حالی که یک فرد به وضوح در ادامه به نمایشگاه علائم بیماری. من معمولا انجام یک ماسک و یا دو برای خودم, اما آنها خیلی بیشتر موثر در جلوگیری از انتقال میکروب ها از منبع به جای محافظ یکی از آنها است.

یکی هرگز نمی توانید بگویید که ممکن است ضعف سيستم ايمنی از شرایط پزشکی و یا درمان. بنابراین من می توانید مودبانه می گویند “من به اتفاق یدکی ، ممکن است من آن را به شما؟”

آرام خواننده: آیا شما معنی است که فولاد ماسک این قرن دستمال?

آن را به خوبی می تواند, اما تنها زمانی که ما پرداخت توجه دقیق به همیشه در حال تغییر پروتکل های. (از آن است که خود را “برای همیشه از این رو” است که به دست رفتار قابل تامل است.)

حتی یک زمان کوتاه پیش از سخاوت شما ممکن است به عنوان یک اتهام: که فرد در سوال بدیهی است که بیمار و نه فکر بودن از دیگران است. به عنوان این است که نوشته شده اما اکثر آن را به عنوان بسیار پرطرفدار ارائه شده در یک سطح با کاغذ توالت و بافت صورت در ارزش.

به عنوان قصد خود را هنوز هم می تواند سقوط به رده سابق خانم رفتار نشان می دهد که شما انتخاب می کنید خود را تعبیر دقت کنید. شما بد نیست اما او نشان می دهد که زیر و بمی صدا آن را روشن است که شما را به هر کسی – و نه هدف قرار دادن این شخص خاص بر اساس سن و یا درک وضعیت. حتی اگر این است که در واقع در این مورد.

سلام خانم منش: من با داشتن یک مکالمه تلفنی با بانوی دوست من (او 42 من 52 و ما در یک مسیر به سمت یک رابطه متعهد). در مدت کوتاهی به مکالمه او به ذکر است که او در حال رفتن را از طریق برخی از مقالات; مدت کوتاهی پس از آن که یکی از آنها او را گرفتار توجه است.

سپس من شنیده ام او را دریافت و شروع به فعالیت های دیگری و من به او گفتم که می خواهم او توجه کامل برای یک لحظه. او گفت: اما در ادامه به انجام دو فعالیت بیشتر است که او ذکر شده که در آن نقطه من تکرار درخواست من و او testy.

من آموزش داده شد که حضور و بودن “در لحظه” مهم بودند – بر روی گوشی و همچنین در فرد – که چند وظیفه ای و بی ادب بود. من درک می کنم که ما نمی همه نگه دارید و به همان استانداردهای اما من قطعا فکر می کنم این اشتباه است که در ادامه به چند کاره هستند که شخص شما در حال صحبت کردن با گفته است که آنها ترجیح می دهند توجه کامل خود را.

این است یک راه طولانی از درخواست شما بازدید از چند وظیفه ای در تلفن در حالی که صحبت کردن به یک دوست صمیمی در طول معاشقه.

آرام خواننده: “به نظر می رسد که من باید به شما در یک زمان بد. لطفا اجازه دهید من می دانم زمانی که شما انجام می شود, پر کردن مالیات خود را و من به شما یک تماس را به عقب پس از آن.”

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de