بروکسل – اروپا می تواند به آن سفر منطقه بالا و دوباره در حال اجرا تا پایان این ماه اما مسافران از بیشتر afield اجازه داده نخواهد شد در قبل از ماه جولای اتحادیه اروپا کمیسر گفت: جمعه پس از مذاکرات میان بلوک های داخلی وزیران.

دست پاچه با ایتالیا شیوع کروناویروس در ماه فوریه به کشورهای در 26 کشور عضو شنگن سفر منطقه – که در آن مردم و کالاهای حرکت آزادانه و بدون مرز چک – تحمیل مرز محدودیت بدون مشورت با همسایگان خود و سعی کنید به نگه داشتن این بیماری ، این حرکت باعث عظیم مرز ترافیک و مسدود تجهیزات پزشکی.

جنبش جواهر در اروپا تاج است که کمک می کند تا کسب و کار خود را شکوفا و بسیاری از مقامات اروپایی می ترسید که بسیار آینده منطقه شنگن تحت تهدید از coronavirus محدودیت های مسافرتی. این اضافه شده به مرز در حال حاضر فشارهای ناشی از ورود در اروپا و بیش از 1 میلیون مهاجر در سال 2015.

“من شخصا معتقدم که ما را به بازگشت به یک عملکرد کامل از منطقه شنگن و آزادی شهروندان بعد از پایان ماه ژوئن” اتحادیه اروپا در امور کمیسر Lauren جوهانسون روز جمعه گفت پس از ویدئو کنفرانس نشست.

اما ضروری سفر به اروپا از خارج محدود شده است تا ژوئن 15, اما بسیاری از وزیران پیشنهادی یکشنبه که آنها می خواهند این مهلت تمدید تا اوایل ماه جولای.

جلسه آمد و به عنوان جمهوری چک شد تسهیلات با برخی از همسایگان خود; اتریش و آلمان و مجارستان. همچنین جمعه سوئیس گفت که قصد دارد برای لغو محدودیت در سفر از اتحادیه اروپا و سازمان ملل و بریتانیا در ژوئن 15. سوئیس است و نه یک عضو اتحادیه اروپا است اما بخشی از شنگن سفر منطقه.

جوهانسون گفت: اروپا مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری معتقد است که سلول اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات بهداشت مشغول به کار هستند. بیش از 175,000 های مردمی در اروپا شیوع کروناویروس با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز عمدتا در انگلیس و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا.

“فاصله فیزیکی و دیگر مرتبط با سلامت اقدامات هنوز هم مورد نیاز است ، اما مقامات بهداشتی در حال روشن است که دیگر توجیه روشن یا محدودیت های مسافرتی و یا مرز اقدامات در اتحادیه اروپا و منطقه شنگن” جوهانسون گفت.

آلمانی وزیر کشور Horst Seehofer که کشور در نظر دارد برای بلند کردن آن باقی مانده مرز چک در 15 ژوئن مانند بسیاری دیگر از کشورهای عضو اتحادیه اروپا گفت: “داخلی کنترل مرز خواهد بود و بیش در تمام اروپا در پایان ماه ژوئن است.”

اخبار باید به عنوان یک کمک به میلیون ها نفر از اروپایی ها هنوز در تلاش برای کار کردن تعطیلات تابستانی خود را در نظر دارد – که برای بسیاری از افراد در ماه ژوئیه پس از سال تحصیلی است – و کسانی که مشتاق به دانستن این که آیا آنها اجازه خواهد داشت به سر به قاره سواحل و یا کوه.

این هم خبر خوبی برای کشورهای اروپایی که اقتصاد شده اند ویران شده توسط گسترش COVID-19 و امید برای افزایش بسیار مورد نیاز از خود را نابود گردشگری و صنایع.

اما درک که ایتالیا هنوز هم خطرناک است و سنگینی آن در بخش گردشگری که همراه با صنایع مرتبط با حساب 13 درصد از ایتالیا تولید ناخالص داخلی.

در اشاره آشکار به اتریش و یونان که به طور کامل باز شده به گردشگران ایتالیایی, ایتالیایی, وزیر امور خارجه Luigi Di Maio را محکوم کرد “ad hoc” اقدامات در جای خود قرار داده و توسط برخی از کشورها به عنوان “تخلف از روح است که همواره برجسته ما است.”

Di Maio گفت رم را به طور منظم ارائه عفونت اطلاعات به اتریش “به طوری که آنها می توانید اطمینان در مورد ایتالیا اعداد است.” هفته گذشته گفت: ایتالیا حاضر به عنوان درمان یک مبتلا به جذام پس از یونان اعلام کرد یک لیست از 29 کشور که شهروندان می تواند بازدید بدون تست و یا قرنطینه الزامات اما حذف ایتالیایی ها انگلیسی ها و ساکنان دیگر سخت-آمار کشور است.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز و برتر جوزپه کونته باید با ارسال نامه ای مشترک به رئیس کمیسیون اروپا Ursula Von der Leyen خواستار “لغو محدودیت های داخلی ما در مرز (…) در هماهنگ و غیر تبعیض آمیز شیوه است.” در این نامه مشترک با رسانه ها در اسپانیا در روز جمعه.

دولت رهبران منطقه یورو را سوم و چهارم-اقتصاد می خواهید مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری به نقش پیشرو در “تعریف به عنوان به زودی به عنوان ممکن است این معیارها با هم با کشورهای عضو است.”

اسپانیا که متکی بر گردشگری برای 12 درصد از تولید ناخالص داخلی خود برنامه به صبر کنید تا ژوئیه 1 به رها کردن آن 14 روز قرنطینه مورد نیاز برای هر کسی که عبور آن از مرزهای اسپانیایی ها گنجانده شده است.

“بسیاری از ما عضو در حال نزدیک شدن به تاریخ زمانی که آنها در حال رفتن به بازگشایی مرزهای خود را به توریست تحرک” سانچز و کونته نوشت. “چگونه این روند انجام خواهد شد تا حد زیادی تعیین شهروندان ما ادراک از مرکزیت اتحادیه اروپا در مقابله با این بحران است.”

آلمان Seehofer گفت: بسیاری از اتحادیه اروپا داخلی وزرای می خواهید به گسترش زمان ورود بان کی مون در خارج از مسافران “با 14 روز تا 1 جولای.”

بازدید کنندگان از ایالات متحده, روسیه یا برزیل به عنوان مثال تنها مجاز به اروپا بر اساس چگونه آن کشورها به ارمغان آورده اند از گسترش این ویروس را تحت کنترل او گفت:. کسانی که سه کشور حساب برای 44 درصد از جمعیت را تایید عفونت و نزدیک به 38 درصد از جهان را تایید کرد coronavirus مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در سراسر جهان 6.6 میلیون نفر تایید شده اند آلوده به ویروس و بیش از 391,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اما کارشناسان می گویند که شمارش طلب بخشایش واقعی تلفات و همه گیر با توجه به محدود تست از دست رفته در موارد خفیف و عمدی دولت undercounts.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de