واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس پنتاگون شلیک ایده خود را با استفاده از نیروهای نظامی برای سرکوب اعتراضات در سراسر ایالات متحده آمریکا و سپس معکوس البته در کشیدن بخشی از 82nd Airborne Division خاموش آماده به کار فوق العاده ای در درگیری میان ارتش آمریکا و فرمانده.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر دفاع علامت Esper نیز جلب سوزش نادر انتقاد از تهمت اولین وزیر دفاع, جیم Mattis در عمومی ترین مقاومت مواجه تهمت ریاست جمهوری از مردان او را در راس جهان قوی ترین نظامی است.

Mattis’ ملامت شنبه به دنبال تهمت را تهدید به استفاده از ارتش به “تسلط” خیابان که در آن آمریکایی ها در حال نشان دادن پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در هنگام مرگ یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال فرمانداران خواست به تماس از گارد ملی برای مهار تظاهرات که به خشونت تبدیل شد و هشدار داد که او می تواند ارسال در وظیفه فعال نیروهای نظامی اگر آنها نیست.

Esper خشم تهمت زمانی که او گفت که او مخالف استفاده از نیروهای نظامی برای اجرای قانون به ظاهر در نظر گرفتن دندان ها از رئیس جمهور را تهدید به استفاده از قیام کنند. Esper گفت: 1807 قانون باید استناد “تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط است.” او افزود: “ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر.”

پس از Esper بازدید به کاخ سفید پنتاگون به طور ناگهانی لغو زودتر تصمیم به ارسال یک زن و شوهر از صد فعال-سربازان وظیفه از واشنگتن دی سی منطقه عمومی نشانه ای از رشد تنش با کاخ سفید در میان معترضان که پنتاگون بود که سیاسی در پاسخ به اعتراضات.

وزیر سابق Mattis بازنشسته دریایی طور کلی هر دو مورد تهمت و Esper در مقاله ای در اقیانوس اطلس به صورت نظر خود را با استفاده از فعال وظیفه نظامی در اجرای قانون و برای استفاده از گارد ملی در پاکسازی تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز در نزدیکی کاخ سفید در روز دوشنبه.

“ما باید رد هر گونه تفکر در شهرهای ما به عنوان یک ‘battlespace که ما یونیفورم نظامی بر نام به ‘تسلط,'” Mattis نوشت:, مرجع نقل قول Esper و تهمت بود. “Militarizing پاسخ ما به عنوان شاهد در واشنگتن, دی سی, مجموعه تا یک جنگ نادرست درگیری – بین نظامی و غیر نظامی جامعه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در توییتر با تماس Mattis “ترین در جهان مبالغه طور کلی” اضافه کرد: “من نمی خواهم خود را ‘رهبری’ سبک یا بسیار دیگری در مورد او و بسیاری دیگر موافق خوشحالم که او رفته است!”

در عین حال یکی دیگر از سابق رهبر نظامی بازنشسته دریایی سپاه ژنرال چهار ستاره جان آلن گفت که حوادث روز مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به کلیسای “ممکن است به خوبی سیگنال آغاز پایان آمریکا آزمایش.”

آلن جمهور لیبرال متمایل موسسه بروکینگز در تقابل مسیریابی از معترضان در پارک لافایت با سخنان فلوید برادر ترنس فلوید که محکوم غارت که او گفت: کدر برادرش حافظه است.

نوشتن در سیاست خارجی آلن خواست مردم را به رای خود را در ماه نوامبر برای آینده در امریکا دموکراسی است. “این را باید از پایین به بالا. در کاخ سفید وجود دارد هیچ کس در خانه,” او نوشت.

روز پیش Esper دستور داده بود در مورد 1300 پرسنل ارتش به پایگاه های نظامی در خارج از پایتخت کشور به عنوان برگ برنده وزن, آیا به استناد قیام عمل و ارسال فعال-سربازان وظیفه به شهرستان که در آن صحنه تظاهرات بزرگ که تفویض به خشونت و غارت بیش از آخر هفته. اما پس از یک شب آرام اجرا با استقرار گارد ملی و نیروهای مسلح از اجرای قانون فدرال عوامل مقامات وزارت دفاع گفت: نیروهای نظامی آغاز خواهد شد بازگشت به صفحه اصلی پایگاه خود را.

ارتش, منشی, رایان مک کارتی به اسوشیتد پرس گفت که این تصمیم عوض شد و پس از Esper بازدید به کاخ سفید است. کاخ سفید نمی پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا تهمت دستور تغییر دهید.

تغییر اضافه شده به سردرگمی بیش از رئيس جمهور را تهدید به استناد قیام عمل برای تظاهرات پس فلوید مرگ در مینیاپولیس. مقامات کاخ سفید نشان داده بود و حتی قبل از Esper نظرات که تهمت بود پشتوانه دور از استناد قانون هر چند مقامات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ناراحت شد که Esper بیانیه منتقل “ضعف است.”

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany گفت: رئیس جمهور هنوز هم مایل به اعزام فدرال آمريکا با وجود Esper نظرات: “در صورت نیاز او را به استفاده از آن را,” او گفت.

در همین حال رئیس جمهور شد در نظر گرفتن اعتبار برای استقرار فدرال و دیگر مأموران اجرای قانون به پایتخت کشور گفت: ارائه یک مدل متحده در مورد چگونه برای جلوگیری از خشونت و همراه با برخی از اعتراضات در سراسر کشور.

عصر روز چهارشنبه نیروهای نظامی و دیگران را به زور در واشنگتن است. یک مقام دفاعی گفت: حداقل 2,200 از اعضای گارد ملی خواهد بود در خیابان. Helmeted نیروهای ringed پارک لافایت در سراسر از کاخ سفید است. وسایل نقلیه نظامی بودند پارک در تقاطع مسدود کردن دسترسی.

بارها و بارها خواسته اگر مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم تا به حال اعتماد به نفس در خود پنتاگون رئیس McEnany گفت: “همانطور که در حال حاضر وزیر Esper است که هنوز وزیر Esper و باید رئیس جمهور از دست دادن ایمان ما تمام خواهد شد یادگیری در مورد آن در آینده است.”

وزیر دفاع آمده است در زیر آتش از منتقدان از جمله بازنشسته و ارشد نظامی افسران برای داشتن راه می رفت از کاخ سفید روز دوشنبه شب با تهمت و دیگران برای ریاست جمهوری عکس فرصت را در مقابل سنت جان اسقفی کلیسا آسیب دیده توسط معترضان.

Esper گفت که در حالی که او آگاه بودند و به عنوان سنت جان “من آگاه بود و نه عکس op بود اتفاق می افتد.”

او گفت: او همچنین نمی دانم که پلیس تا به حال به اجبار منتقل مسالمت آمیز معترضان در میدان لافایت به روشن راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن و همراهان او.

Mattis در مقاله خود پنج شنبه به نام صحنه یک “سوء استفاده از قدرت اجرایی.” ژنرال بازنشسته ترک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دسامبر سال 2018 پس از ماه ها درگیری با رئیس جمهور به عنوان برگ برنده اعلام کرد او به طور یک جانبه خروج سربازان آمریکایی از سوریه است.

هر چند این حزب در واشنگتن تظاهرات ستایش بود توسط برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان ابراز نگرانی کرد که مأموران اجرای قانون در معرض خطر نقض معترضان متمم اول قانون اساسی حقوق.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود خشمگین در مورد تصاویر کنار آتش سوزی در پارک خارج اجرایی عمارت با تاریک کاخ سفید در پس زمینه با توجه به زمان و سابق کمپین و مقامات دولت. او نیز عصبانی در مورد پوشش اخبار آشکار او را به امن کاخ سفید پناهگاه در طول روز جمعه تظاهرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد او در بازدید از پناهگاه اما ادعا کرد که او تنها انجام یک بازرسی به عنوان اعتراضات خروشان خارج است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de