المپیک قهرمان هاکی هیلی اروین بازنشسته از کانادا تیم ملی

کلگری—المپیک دو بار مدال طلای هیلی اروین اعلام بازنشستگی اش از کانادا هاکی زنان تیم.

31 سال به جلو از تندر خلیج برنده طلای المپیک در سال 2010 و 2014 و نقره در سال 2018 است.

ایروین نیز به نمایندگی از کانادا در پنج قهرمانی جهان برنده یک طلا و چهار نقره ای. او وارد 38 اهداف و 42 کمک در 108 بازی های حرفه ای. یک ضربه مغزی پس از جراحی مفصل ران کنار ایروین برای دو سال بین 2014 و 2016.

“هیلی بود که همیشه رانده شده به نفع خود و به شدت رقابتی است که چرا او آنقدر موفق” گفت: تیمی سابق Gina Kingsbury که در حال حاضر نظارت ملی زنان, تیم ملی هاکی کانادا. “او توانایی خواندن بازی بود که بخش بزرگی از این موفقیت و بدون شک با او به عنوان او به دنبال یک حرفه مربیگری.”

اروین آخرین بازی بود 2018 المپیک نهایی در Pyeongchang کره جنوبی که در کانادا از دست داد در وقت اضافه به ایالات متحده است.

او در حال حاضر دستیار مربی رایرسون قوچ زنان تیم هاکی.

“هاکی بوده و شور و شوق من از آنجایی که من یک دختر جوان و من احساس می کنم بسیار خوش شانس قادر به پوشیدن برگ افرا و نماینده این کشور ما زندگی می کنند” ایروین گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “هاکی به من آموخته بسیاری از درس های ارزشمند توجه من و بسیاری از تجربه های شگفت انگیز و کمک به شکل دادن به شخص من امروز هستم.

“بازی کردن برای تیم کانادا یک افتخار و یک رویا به حقیقت می پیوندند و من انجام خواهد داد آن را با من برای بقیه زندگی من است.”

اروین برنده مسابقات NCAA با دانشگاه مینه سوتا-دلوت در سال 2008 بود و به نام کنفرانس rookie از سال که فصل. او در ادامه به بازی برای هر دو ستاره مونترال و کلگری دوزخ در کانادا هاکی زنان لیگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>