NBA حکام تصویب بازگشت-به-بازی, برنامه

رپتورز را فرصتی برای دفاع از خود عنوان NBA به عنوان طولانی به تاخیر افتاد 2019-20 NBA فصل رزومه در این تابستان.

لیگ حکام روز پنج شنبه به تصویب بازگشت-به-بازی برنامه برای 22 از 30 تیم NBA. آن را شامل هشت بازی به عنوان یک warmup برای تعیین حذفی بذر معمول چهار دور پلی آف آغاز خواهد شد و در اواخر ماه ژوئیه در دیزنی-ESPN پیچیده در اورلاندو است.

هنوز جزئیات نهایی شود رئیس در میان آنها سلامت پروتکل خواهد شد که در جای خود برای بیش از 1 ، 000 بازیکنان و مربیان و مسئولان است که شما اساسا منزوی در اورلاندو پیچیده تا سه ماه.

بازیکنان NBA’ association, مدیر اجرایی, میشل رابرتز گفته او در حوزه “خارش” به عقب بر گردیم در دادگاه پس از تصویب این طرح از کمیسر آدم نقره ای بود که رای دادند در NBA حکام شنبه باید به سرعت به آینده.

رپتورز بود که 46-18 ضبط و دوم بود در کنفرانس شرق که فصل را به حالت تعلیق در مارس 11 با توجه به COVID-19 همه گیر خواهد بازی هشت tuneup بازی ها قبل از پلی آف برای آنها که در حال حاضر واجد شرایط.

“بدیهی است که ما نمی خواهیم به آن را ببینید در پایان دوست دارم که, بنابراین ما می خواهم که قادر به بازی … و ما هیجان زده در مورد حمله است که دیگر عنوان” تورنتو همه ستاره جلو پاسکال Siakam گفت.

بیشتر به آمده است.

Doug Smith

تاریخ گفتگو

س:

چه چیزی شما فکر می کنم NBA بازگشت-به-بازی, برنامه ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>