“هیچ ضبط مجاز! توقف ضبط در حال حاضر!”

آن را در زمان یک لحظه به ثبت نام که تصادف تعقیب درهم bullhorn موعظه بود به من. من فقط می خواهم پارک ماشین و راه می رفت تا به لبه اونس پارک در نزدیکی پارک لینکلن دبیرستان در شیکاگو که در آن چند صد نفر جوان جمع شده بودند بر روی یک تپه برای شروع یک مارس در مرکز شهر در اعتراض به کشتار جورج فلوید.

همانطور که من اغلب انجام, به خصوص وقتی که من کار به عنوان یک روزنامه نگار بود که من از دوشنبه, من برخی از خوراکی عکس از صحنه است. من کاهش گوشی من و در اطراف انداخت تا مطمئن شوید که ما همه در اموال عمومی. ما بودند. من برداشته تا من رسانه ها نشان کرد و گفت: “نه, من می توانید عکس ها را در اینجا.”

اما در سوئیس ادامه داد. “شما می توانید ضبط بدون اجازه من!” فریاد یک زن جوان به سمت من. و “مردم در اینجا می تواند به معنای واقعی کلمه دستگیر کنید اگر چهره خود را نشان داده شده است!” آمد و دیگری از روی تپه.

من نمی آسانسور گوشی من دوربین دوباره تا زمانی که دو زن جوان زد تا در عرض چند پا از من به موج نشانه های خود را در صورت من و بلوک نظر من جمع آوری شده است. که در آن نقطه من آهی کشید برداشته تلفن من و جامعی از یک زن و شوهر از عکس از آنها. سپس رهبران گروه به نام برای همه شروع به راهپیمایی و همه آنها به رهبری ،

آن را عجیب و غریب روبرو می شوند که در سمت چپ من بدانم در مورد چگونه آخرین coming-of-age نسل می داند متمم اول قانون اساسی — و اینکه آیا آنها می توانند دو برابر استاندارد آنها تمرین بودند.

گروه من مواجه می شوند اکثرا بچه های سازمان یافته توسط گروه FourtuneHouse به مارس در دو گروه — یکی از سمت شمال, یکی از ضلع جنوبی — به سمت مرکز شهر. آنها صلح آمیز و پرشور با پیام خود را و آن را الهام بخش برای دیدن بسیاری از افراد جوان اقدام و بلند کردن صدای خود را در چنین زمان فرار.

این هم یک نسل مطرح شده در رسانه های اجتماعی و ثابت نظارت تصویری — یک نسل می داند که به طور مستقیم قدرت عالی که به اشتراک گذاشته تصاویر و ویدئو حمل. بنابراین من به مقاومت خود در برابر داشتن هر حرکت خود را مستند و تحت فشار قرار دادند به جهان است.

که کثیف قسمت در مورد آزادی بیان ، زمانی که ما در عرصه عمومی ورزش ما حق آزادی بیان ما نمی توانید به دیگران بگویید که آنها نمی توانند ورزش که همان حق است.

از نظر قانونی من اجازه داده شد به ایستادگی در که پیاده رو گرفتن به عنوان بسیاری از عکس ها و یا فیلم ها به عنوان من می خواستم از این گروه جمع آوری شده در یک پارک عمومی. اعضای گروه قطعا می تواند از من بپرسید برای متوقف کردن و التماس کردن من به درک دلایل درخواست خود را, اما من نمی باید به پیروی.

آنچه نگران من بیشتر هر چند که این صریح تعیین ساله به نظر می رسید به دست طنز از تقاضای خود را.

جمع شده بودند در اعتراض به, به خاطر یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس فوت کرده تحت خرد کردن فشار از روی زانو یک افسر پلیس سفید — یک کشتار وحشتناک است که موجب خشم و انزجار در سراسر جهان است.

اما چگونه جهان می دانم آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید? ما می دانیم چرا که 17 ساله شهروند نگران ایستاده در نزدیکی رکورد ضربه بر روی تلفن همراه خود دوربین و اسیر کابوسی هشت دقیقه منجر به Floyd غیر ضروری از مرگ است.

آیا ما می خواهیم پلیس ما مجاز به گفتن “نه ضبط مجاز!”? خواهد ما را می خواستم پدر و پسر که تعقیب و کشته Ahmaud Arbery شده اند قادر به فرمان “ضبط مجاز!”? آیا ما ترجیح می دهند که ای به تصویری از Laquan مک دونالد ضربه بودن 16 بار توسط یک افسر سابق پلیس شیکاگو باقی می ماند پنهان ؟

البته که نه.

بدون تصویری که ما می دانیم آنچه که واقعا اتفاق افتاده است به والتر اسکات Philando کاستیا ساندرا مطلوب, اریک گارنر, Tamir برنج ترنس Crutcher و بسیاری از بیشتر است ؟

قدرت تصویری — به سند نژاد پرستی و خشونت پلیس و دیگر جنایات — به ارمغان آورده است تغییر قابل توجه در دهه گذشته در جامعه ما درک درستی از آنچه که بیش از حد بسیاری از مردم از رنگ تحمل است. آن منجر به محکومیت در مواردی که قبل از این ویدئو دوران بوده ام شسته.

افراد جوان از اعتراض مسالمت آمیز در این هفته در حال نشان دادن شجاعت فوق العاده ای. با تمرین احقاق حق خود به جمع آوری و اعتراض آنها خطر آسیب فیزیکی بازداشت و در برخی موارد پیامدهای از معلمان و کارفرمایان.

اما آنها نیز باید یاد بگیرند که قانون اگر آنها طرح را به عموم نشان دهد. و آنها باید تشخیص دهند که با اعتراض همراه مسئولیت و عواقب. اگر آنها باور دارند که به شدت به اندازه کافی در پیام خود را به ارزش آن خواهد شد.

اگر آنها با فشار به عقب در برابر دوربین ها هر چند آنها را در معرض خطر تضعیف نه تنها خود باعث اما متمم اول قانون اساسی حقوق است که به ما اجازه می دهد برای دیدن همه تصاویر که آوردن تغییر.

در آن طول می کشد شجاعت به, نام, به ویژه به گام در مقابل دوربین که در مبارزه برای عدالت است.

بدون آن دوربین اگر چه ما می دانیم?

لارا وبر عضو شیکاگو تریبیون سرمقاله هیئت مدیره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de