نقاشی دیواری از جورج فلوید پیش بینی شده در بالا تابوت طلایی خود را که در آن عزاداران زانو زد و گریه متوقف شد و دعا در مراسم یادبود پنج شنبه تا به حال یک پیام ساده: “من می توانم در حال حاضر نفس بکشم.”

مشاهیر حقوق مدنی فعالان و سیاستمداران و اعضای خانواده از فلوید سنگ “گریس شگفت انگیز,” دعا و متصل به هم در یک محرک یادبود بود که هر دو جشن زندگی و عزاداری از مردی که مرگ در دست پلیس است و موجب اعتراضات سراسری و خواستار پایان دادن به نژادی و بی عدالتی است.

عزاداران ماسک عینک با کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” در آنها برخی از آخرین کلمات فلوید گفت: در خیابان مینیاپولیس فقط 3 مایل (5 کیلومتر) از جایی که خدمات برگزار شد Frank J. Lindquist پناهگاه در شمال مرکزی دانشگاه. برخی در حضور و غیاب ضربه آرنج به جای در آغوش گرفتن و یا لرزش دست در یادبود جای گرفتن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این بود coronavirus که به کشته شدن فلوید خانواده وکیل بن Crump گفت: اما “همه گیر نژادپرستی و تبعیض است.”

فلوید برادر و دیگر اعضای خانواده گفت: داستان های شخصی در مورد رقص, فوتبال بازی پخت و پز و لذت بردن از زندگی با هم. آنها گفتند: او شناخته شده بود توسط یابم نام مستعار “بزرگ جورج.”

“جورج او مانند یک ژنرال” برادر Philonise فلوید گفت. “هر روز او را به راه رفتن در خارج وجود دارد خواهد بود یک خط از افرادی که مایل به او خوش آمد می گوید. … او قدرتمند ، او در راه با کلمات است. … همه عاشق جورج.”

آن را به عنوان اولین سرویس برنامه ریزی شده بیش از شش روز در سراسر سه جوامع که در آن فلوید متولد شد و رشد یافت و درگذشت.

پیش بینی شده در بالای منبر در داخل محراب شد و آبی و نارنجی نقاشی دیواری است که رنگ در محل موقت یادبود در محله که در آن فلوید التماس هوا در 25 مه به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به دست به دستبند, سیاه, مرد گردن برای چند دقیقه حتی پس از فلوید حرکت را متوقف و شفاعت برای هوا.

یک گروه کوچک و گروه کر می خواند “Goin’ تا ان” و دیگر فیلم های کلاسیک, انجیل, آهنگ عزاداران جمع شده بودند.

این کشیش جسی جکسون دعا برای چند لحظه بیش فلوید طلایی تابوت. دیگران در حضور و غیاب شامل ایالت مینه سوتا ctq; مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر شیلا جکسون لی, خفه شدن Interracial و جویس بیتی; رپرهای T. I., با همسر خود را کوچک Ludacris and Tyrese Gibson; کمدین های کوین هارت و تیفانی Haddish; و بازیگر Marsai مارتین.

برگرد. Al Sharpton بود در میان کسانی که صحبت کرد.

“جورج فلوید نباید در میان مرحوم” Sharpton گفت. “او نمی میرند مشترک شرایط بهداشتی. او از یک مشترک آمریکا عدالت کیفری نقص. او آنجا بوده است نه اصلاحی رفتار است که تدریس این کشور است که اگر شما مرتکب یک جرم مهم نیست که اگر شما به پوشیدن شلوار جین آبی و یا آبی رنگ لباس شما باید به پرداخت برای شما مرتکب جرم و جنایت.”

پس از اولین سرویس فلوید بدن را به Raeford, کارولینای شمالی, دولت, جایی که او به دنیا آمد 46 سال پیش برای دو دقیقه مشاهده عمومی و خصوصی خدمات برای خانواده در روز شنبه.

در نهایت مشاهده عمومی برگزار خواهد شد و دوشنبه در هوستون که در آن او بزرگ شده بود و زندگی بسیاری از زندگی خود را. 500 نفر خدمات در روز سه شنبه برگزار خواهد شد در چشمه ستایش کلیسا و شامل آدرس از Sharpton, خانواده, وکیل بن Crump و برگرد. ریموس E. Wright, خانواده کشیش. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد ممکن است حضور, و دیگر چهره های سیاسی و افراد مشهور در حال انتظار نیز هست. خصوصی کفن و دفن را به دنبال خواهد داشت.

فلوید نهایی سفر طراحی شده است با قصد Sharpton گفت: جلوتر از روز شنبه ، داشتن دکمه سمت چپ هوستون برای مینیاپولیس در سال 2014 در جستجوی یک شغل و یک زندگی جدید فلوید خواهد جابجایی است که راه.

Clayborne کارسون مدیر مارتین لوتر کینگ جونیور پژوهش و آموزش موسسه در دانشگاه استنفورد گفت: تاثیر فلوید مرگ در نهایت می تواند اندازه گیری تغییرات در نحوه پلیس درمان آفریقایی آمریکایی ها و نرخ های متفاوت که در آن سیاه و سفید مردان زندانی هستند.

“در غیر این صورت آن را فقط بعد جورج فلوید و یکی از پس از آن,” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان امی Forliti در مینیاپولیس اسکات بائر در مدیسون ویسکانسین و Nomaan تاجر در هوستون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net