توسط KEVIN FREKING

واشنگتن (AP) — در فوق العاده ملامت سابق وزیر دفاع جیم Mattis روز چهارشنبه را محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمرانه استفاده از نیروی نظامی برای سرکوب تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید گفت: رئیس سابق خود شد راه اندازی یک “غلط درگیری” بین نظامی و غیر نظامی جامعه است.

“من این هفته وقایع عصبانی و وحشت زده” Mattis نوشت.

انتقاد شد قابل توجه همه بیشتر به دلیل برخوردار است و به طور کلی نگهداری مشخصات پایین پس از بازنشستگی به عنوان وزیر دفاع در ماه دسامبر سال 2018 در اعتراض به مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های خود در سوریه. او کاهش یافته است به صحبت کردن در برابر تهمت و گفت او بدهکار ملت عمومی سکوت در حالی که رئیس سابق خود باقی مانده است.

اما او در سخنرانی پس از این در هفته های گذشته تظاهرات گسترده در واکنش به مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در توییتر شنبه شب از طریق تماس Mattis “ترین در جهان مبالغه به طور کلی.”

“من نمی خواهم خود را ‘رهبری’ سبک یا بسیار دیگری در مورد او و بسیاری دیگر به توافق برسند” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “خوشحالم که او رفته است!”

برخوردار بود و داغدار شرح مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به یک رویداد تاریخی در نزدیکی کلیسای جمعه برای مطرح کردن با کتاب مقدس پس از اجرای قانون زور پاک لافایت مربع عمدتا مسالمت آمیز معترضان.

او گفت که او هرگز خواب سربازان “خواهد بود دستور داد تحت هیچ شرایطی به نقض حقوق اساسی شهروندان خود — بسیار کمتر به ارائه عجیب و غریب عکس op برای انتخاب فرمانده ارشد نظامی با رهبری ایستاده کنار.”

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا —و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. به جای آن او تلاش می کند برای تقسیم ما” Mattis نوشت: در بیانیه منتشر شده توسط اطلس. “ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است.”

Mattis به نام آمریکایی ها برای متحد کردن بدون مغلوب ساختن پیشی جستن. “این آسان نخواهد بود به چند روز گذشته نشان داده اند اما ما آن را مدیون به شهروندان ما برای نسل های گذشته که خون به دفاع از وعده ما و کودکان ما,” او نوشت.

برخوردار گفت: از معترضان که آمریکایی ها نباید منحرف شود توسط تعداد کمی از lawbreakers. او گفت: آنها به درستی خواستار آن است که این کشور به دنبال کلمات “عدالت برابر بر اساس قانون” است که بر روی صفحه نمایش در دیوان عالی ایالات متحده.

“تظاهرات تعریف شده توسط دهها هزار نفر از مردم وجدانی که اصرار دارد که ما زندگی کردن را به ما ارزش — ارزش های ما به عنوان مردم و ارزش های ما به عنوان یک ملت” Mattis گفت.

Mattis در زمان خاص موضوع را با استفاده از زور به حرکت به عقب و معترضان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به بازدید از کلیسای سنت جان روز پس از آن آسیب دیده بود توسط آتش در تظاهرات. چندین گروه مختلف از جمله گارد ملی و ایالات متحده در پارک پلیس درگیر شدند.

“ما می دانیم که ما بهتر از سوء استفاده از اختیارات اجرایی است که ما شاهد در لافایت مربع است. ما باید رد و پاسخگو کسانی که در دفتر چه کسی را مسخره از قانون اساسی ما” Mattis گفت.

یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او در کشیدن تمام نیروهای ایالات متحده در خارج از سوریه که در آن آنها با همکاری محلی سوریه برای مبارزه با دولت اسلامی برخوردار سعی کردم اما موفق به تغییر مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن است. او استعفا داد. مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی تبدیل شده Mattis تماس او را شکست. او گفت: دروغ که او از کار اخراج شده Mattis.

“آنچه که او انجام داده برای من؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 2 ژانویه. “چگونه او انجام داده در افغانستان است ؟ بیش از حد خوب نیست. من خوشحال هستم با آنچه که او را در افغانستان انجام می شود و من نباید خوشحال است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de