در تلاش برای کمک به محلی خانواده Macalester Concordia-سنت پل و تبدیل شهرستان بسکتبال سازمان teaming تا شنبه برای ورزشکاران کمک به خانواده مجموعه درایو در Gangelhoff مرکز پارکینگ در کنکوردیا-سنت پل پردیس.

مجموعه رویداد برگزار خواهد شد و از 10 صبح تا 1 بعد از ظهر شنبه. پیشنهاد کمک های مالی شامل لباس غیر فاسد شدنی و مواد غذایی و لوازم آرایش و بهداشتی لوازم. کمک های پولی و پذیرفته نمی شود. کمک های مالی خواهد بود لود شده بر روی یک Salvation Army کامیون و تحویل به St. Paul خانواده های نیازمند.

همه دعوت به مشارکت در آنچه که آنها می توانند. Macalester بسکتبال مردان مربی آبه Woldeslassie که مشغول به کار با کنکوردیا-St. Paul men’s basketball coach Matt فلچر و Rip بسکتبال شهرستان اپراتورهای پیتر و کنی Olafeso به راه اندازی این رویداد شگفت زده در انبار کمک های مالی به تازگی به ارمغان آورد به سانفورد مدرسه در مینیاپولیس و امید برای قوی مردم در انتخابات روز شنبه در سنت پل.

“در بیشتر موارد ما بهتر است,” او گفت:. “ایده این است برای جمع آوری به عنوان بسیاری از کمک های مالی که ممکن است.”

Woldeslassie گفت: همه شهرهای دوقلو دانشگاهی ورزشکاران به انجمن خوش آمدید داوطلب در این رویداد است. او انتظار دارد که بازیکنان از فقط در مورد تمام رشته های ورزشی از کالج ها اعم از بتل به شمال غربی-پل شمالی مرکزی و فراتر از آن.

“به عنوان مربیان ما در حال توسعه افراد جوان و … ما همه با هم کار,” او گفت:. “این جوانان قدرت زیادی دارند و گاهی اوقات آنها آن را درک نمی کنند. ما می توانیم آنها را نشان می دهد ما در حال آوردن همه با هم, ما در حال انجام کاری واقعا مثبت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de