است نوجوان شما به دنبال برای برخی از بزرگ جدید خواندن است ؟ در اینجا پنج standout انتخاب کند.

“مهر: نژادپرستی Antiracism و تو” توسط Jason رینولدز و Ibram X. Kendi: رینولدز جریان ملی سفیر برای افراد جوان ادبیات تقطیر Kendi ملی کتاب برنده جایزه کتاب بزرگسالان, “مهر از شروع: تاریخ قطعی ایده های نژادپرستانه در امریکا” برای نوجوانان خوانندگان. اما این فقط یک بازنویسی. به جای رینولدز با استفاده از مهارت های ادبی قابل توجهی برای ایجاد یک کتاب است که عمیقا با طنین که خواهد شد بسیاری در مورد فکر می کنم و بحث در مورد.

“سوپرمن شکسته کلان,” نوشته شده توسط ژن Luen یانگ و نشان داده شده توسط Gurihiru: برنده جایزه یانگ reworks یک سال 1946 سوپرمن رادیو و سریال و باعث می شود آن را startlingly مربوط به امروز در این رمان گرافیکی. داستان حول محور چینی-آمریکایی لی خانواده که به تازگی نقل مکان از محله چینی ها به شهر. اما آن را به سرعت به نظر می رسد که ته نشین هستند ناخوشایند زمانی که Klan آتشین Kross اعضای سوزاندن صلیب بر روی چمن خود را. یانگ داستان به سرعت حرکت می کند و یکپارچه شامل سوپرمن تلاش برای تار و مار نژادپرستان کلانشهر به عنوان او تلاش می کند برای آمدن به مقابله با خود را در پس زمینه به عنوان یک خارجی است. هنر Gurihiru ژاپنی تصویر, تیم, آیا ستارگان از تشدید داستان درام.

“تقریبا دختر آمریکایی” نوشته شده و نشان داده شده توسط رابین Ha: در این خاطرات مصور, Ha جزئیات تجربه او به عنوان یک تمایلی به مهاجرت به ایالات متحده است. او این کار فقط خوب به عنوان یک نوجوان معمولی در بومی سئول هنگامی که او را طلاق مادر به طور ناگهانی بی خانمان آنها را به هانتسویل, بنابراین او می تواند ازدواج با یک کره ای-آمریکایی ، ویران حرکت Ha به پیدا کردن راه خود را با کمی زبان انگلیسی و در میان چالش با او stepfamily. در نهایت او با ثبت نام در یک محلی کمیک کلاس فراهم می کند که یک راه نجات و مسیر آینده. Ha تصاویر expressively تصویر کشیدن هر دو بدبختی و پذیرش نهایی از زندگی جدید خود را.

“کف زدن هنگامی که شما زمین” توسط الیزابت اکودو: اکودو داستان دو خواهر که هیچ ایده دیگر وجود دارد تا زمانی که خود را پدر می میرد و خود را مخفی – داشتن دو خانواده یکی در نیویورک و دیگری در جمهوری دومینیکن – قرار است. با استفاده از رمان-در-آیه های سبک که او کار چندان درخشان در ملی کتاب برنده جایزه “شاعر X” اکودو نشان می دهد که چگونه خواهر که کشف آنها بسیار مشترک با وجود بسیار متفاوت از خانه و تربیت است.

“کنت استیت” توسط دبورا Wiles: Wiles با استفاده از یک فرمت غیر معمول از چند ديدگاه مربوط به حوادث وحشتناک از 4 مه 1970 زمانی که چهار دانشگاه ایالتی کنت دانش آموزان کشته شدند ملی Guardsmen در طول یک پردیس در اعتراض به جنگ ویتنام. خوب تحقیق و پرچین “کنت استیت” صحبت خواهد کرد به نوجوانان امروز که در حال کار برای عدالت اجتماعی است.

قطار مغز

آزمون دانش خود را با سوال چیزهای بی اهمیت

هنگامی که اولین شماره از مجله تایم منتشر شده ؟ ؟ ؟

  • 1932
  • 1919
  • 1923
  • 1941

روز سه شنبه پاسخ: لا لا زمین

کرافت زمان

اگر شما فکر می کنم نقاشی یک تصویر سرگرم کننده است تصور کنید که چقدر لذت آن است که به رنگ یک غول یک. نقاشی های دیواری عالی برای یک چلپ چلوپ از رنگ به هر محیط داخلی و یا در فضای بیرون از منزل و آنها یک فرصت عالی برای جوانان و مردم به جشن و خلاقیت و همکاری.

امکانات بی پایان هستند تا کجا شروع کنم ؟ اول تصمیم گیری در بوم خود. شما نیاز به یک سطح بزرگ – دیوار اگر شما واقعا خوش شانس هستید اما برای کمتر دائم گزینه های شما می توانید استفاده از ورق تخته سه لا, برزنت, مقوا, جعبه و یا هر آنچه شما باید دستی.

تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید به خود را طرح نقاشی دیواری یا فقط بال آن. اگر شما می خواهید به طرح نقاشی دیواری شما می توانید در قرعه کشی شما یک نسخه کوچکتر از آنچه که شما می خواهم برای ایجاد. اندازه گیری خود را نقاشی دیواری فضا و مقیاس آن را. این ممکن است برخی از کسری و درصد بنابراین بسته به آن است که آیا شما و یا خود را مراقبان که بهتر در ریاضی, گرفتن یک فرد بالغ اگر شما نیاز به کمک. آزمون خود را در طرح ها و ایده ها در یک مقیاس کوچک ، که راه شما می توانید چند چیز در اطراف و انجام این کار در زمان کمتر و یا بیش از شروع به طور کامل اگر شما تصمیم به.

هنگامی که شما تصمیم گرفته اید در روش های خود را, شما نیاز به تصمیم می گیرید آنچه شما می خواهم برای ایجاد و جمع آوری متوسط خود را از انتخاب. ترین نقاشی های دیواری انجام می شود با رنگ, اما شما می توانید با استفاده از نشانگر مداد شمعی یا مداد. شما همچنین می توانید برش اشکال از کاغذ رنگی خود را برای ایجاد نقاشی دیواری. تا آنجا که به موضوعات بروید – در حال حاضر آن است تا به شما.

شما می توانید هر چیزی که شما تصور کنید. شاید حیوانات مورد علاقه خود را در یک درخت غول پیکر یک صحنه از پارک های مورد علاقه و یا مورد علاقه خود را به آب و هوای ورزش مورد علاقه خود را و یا مردم شما را دوست دارم. و یا شما می توانید رفتن انتزاعی و رنگ هر آنچه که شما احساس می کنید.

یک نقاشی دیواری است که انجام بنابراین آماده می شود برای این کار به چند ساعت یا چند روز. شکستن خود را دیواری به مراحل راه بسیار خوبی برای ماندن سازمان یافته و جلوگیری از اتفاقات ناگوار (اگر چه کسانی که خوب هستند, بیش از حد).

اگر شما می توانید برخی از دوستان و یا خانواده درگیر, در حالی که هنوز minding قرنطینه دستورالعمل ، چنین فضایی می توان به راحتی با دست اضافی به علاوه آن را سرگرم کننده بزرگ است برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و کار با هم.

تاریخچه چرم گاومیش

تاریخچه یک ابزار عالی برای درک حال حاضر برای بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان. در اینجا برخی از آنلاین تاریخچه منابع کمک خواهد کرد که کودکان و نوجوانان کشف و درک حوادث و زندگی انسان است که قبل از ما آمد.

History.com: ارائه شده توسط History Channel, پیدا کردن تاریخ درس و فعالیت های یادگیری در خانه, سریع, خلاصه ای از وقایع که اتفاق افتاده در این روز در تاریخ سابقه جستجو توسط موضوع و یک پادکست به نام “تاریخچه این هفته” که به بحث در مورد رویداد های جاری از طریق تاریخی لنز.

بزرگ تاریخ پروژه: این است که یک منبع آنلاین مطالعات اجتماعی, برنامه درسی برای دانش آموزان متوسط و بالا. تمام درس های رایگان هستند و آنها با ارائه دوره برنامه برای مدتهای مختلف از زمان. بازدید bighistoryproject.com.

National Geographic Kids: Natgeokids.com ارائه می دهد یک برنامه به نام “منابع اولیه” است که رایگان و قابل دانلود infographics و برگه های مختلف در مورد تاریخچه موضوعاتی مانند ملکه ویکتوریا, نلسون ماندلا, مصریان باستان ، بازدید kids.nationalgeographic.com

اسمیتسونیان تاریخ Explorer: این امر به ویژه برای کسانی که واقعا می خواهید برای انجام یک شیرجه عمیق به تاریخ. شما می توانید فیلتر بی پایان خود را منابع کلاس سطح, منابع مانند نوع درس و فعالیت و حتی صلیب برنامه اتصال به ببینید که چگونه تاریخچه همپوشانی با موضوعات مختلف. بازدید historyexplorer.si.edu/lessons.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de