توسط ZEKE میلر و TIM SULLIVAN

واشنگتن (AP) — مصمم توسط حکومت به معترضان در جریان بازگشت به کشور خیابان های سه شنبه ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده فرمانداران قرار به خشونت توسط جورج فلوید مرگ و خواستار آن شدند که نیویورک تماس بگیرید تا گارد ملی برای جلوگیری از “lowlifes و بازنده است.”

اما اکثر تظاهرات گذشت مسالمت آمیز و در حالی که گزارش های پراکنده از غارت در شهر نیویورک کشور ظاهر شد و آرامتر اواخر سه شنبه از آن را یک روز زودتر زمانی که خشونت از طریق شهرهای متعدد.

رئیس جمهور در عین حال تقویت خود خط تماس از شنبه, زمانی که او را تهدید به ارسال در ارتش برای برقراری نظم اگر فرمانداران آن نیست.

“نیویورک تماس بگیرید تا گارد ملی” او هنوز توییتی. “این lowlifes و بازنده ها شما پاره از هم جدا. عمل سریع!”

یک روز پس از سرکوب معترضان مسالمت آمیز در نزدیکی کاخ سفید هزاران نفر از تظاهرکنندگان فراوان یک بلوک دور از قصر ریاست جمهوری رو به پرسنل اجرای قانون ایستاده پشت یک زنجیره لینک حصار. حصار قرار داده شد تا یک شبه برای جلوگیری از دسترسی به پارک لافایت فقط در سراسر خیابان را از کاخ سفید است.

“شب گذشته تحت فشار قرار دادند من راه بیش از لبه” جسیکا گفت: DeMaio, 40, واشنگتن که با حضور فلوید اعتراض سهشنبه برای اولین بار. “اینجا بودن بهتر است از بودن در خانه احساس درماندگی.”

جمعیت باقی مانده در محل پس از شهر 7 بعد از ظهر حکومت نظامی تصویب هجوم هشدار که پاسخ از اجرای قانون می تواند حتی قوی تر. اما اعتراض فاقد تنش قبلی شب تظاهرات. جمعیت سهشنبه صلح آمیز بود حتی مودب. در یک نقطه, جمعیت هو هنگامی که یک معترض صعود نور ارسال شده و در زمان پایین خیابان ثبت نام. یک شعار بالا رفت: “تظاهرات مسالمت آمیز!”

روز دوشنبه مأموران اجرای قانون در پا و اسب سوار به شدت معترض دور از لافایت پارک پاکسازی راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام یک عملیات عکس در نزدیکی کلیسای سنت جان. در روز سه شنبه کشیشان در کلیسا دعا با تظاهرکنندگان و دست از آب بطری.

تظاهرات در بازه زمانی در سراسر ایالات متحده از جمله در لس آنجلس, میامی, St. Paul, Minnesota, کلمبیا, کارولینای جنوبی و هوستون که در آن رئیس پلیس صحبت به تظاهرات مسالمت آمیز تعهد اصلاحات.

“خدا را به عنوان شاهد تغییر در راه است,” هنر اکودو گفت. “و ما در حال رفتن به آن را انجام دهد به راه راست.”

در نیویورک, میدتاون منهتن بود pocked با کتک عرض روز پس از تظاهرات. میسی فروشگاه گل سرسبد بود و در میان کسانی که جمعیت از مردم شکست پنجره ها و غارت فروشگاه ها به عنوان آنها را از طریق این منطقه است. پلیس ساخته شده نزدیک به 700 بازداشت شهردار, بیل د Blasio تمدید 8 بعد از ظهر حکومت نظامی تمام هفته.

“ما قصد داریم به سختی چند روز” او هشدار داد اما افزود: “ما در حال رفتن به آن را ضرب و شتم است.” او التماس کرد با رهبران جامعه به گام رو به جلو و “ایجاد صلح است.”

هزاران نفر از معترضان در راهپیمایی جمعه شب در یک رشته از تظاهرات در سراسر منهتن و بروکلین پس از بازرگانان سوار کردن کسب و کار خود را از ترس از تکرار شب قبل از. بسیاری از مردم همچنان در خیابان ها پس از ساعت منع رفت و آمد. پلیس در نهایت دستور داد آنها را به حرکت در امتداد و شروع به گرفتن برخی را بازداشت.

بیش از 20 ، 000 از اعضای گارد ملی نامیده شده اند تا در 29 متحده برای مقابله با خشونت است. نیویورک است که در میان آنها نیست و د Blasio گفت: او نمیخواهد گارد. در روز سه شنبه به لیبریا اندرو کومو به نام چه اتفاق افتاده در شهر “رسوایی است.”

“NYPD و شهردار انجام نمی کار خود را شب گذشته” کومو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در آلبانی.

او گفت: شهردار دست کم گرفت این مشکل و این کشور بزرگترین نیروی پلیس بود مستقر در تعداد کافی هر چند این شهر گفته بود آن را دو برابر معمول حضور پلیس.

سهشنبه مشخص هشتم شب متوالی از اعتراضات آغاز شد که در مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت و به سرعت گسترش در سراسر کشور است.

مادر جرج فلوید 6-year-old daughter Gianna گفت: او می خواست جهان را به می دانم که دختر کوچک او از دست پدر خوب.

“من می خواهم همه بدانند که این است آنچه که افسران در زمان” Roxie واشنگتن گفت: در مینیاپولیس در کنفرانس خبری با دختر جوان او را در کنار او. “من می خواهم عدالت برای او چرا که او خوب بود. مهم نیست چه کسی فکر می کند او خوب است.”

روز دوشنبه پراکنده خشونت هایش در چندین تظاهرات از جمله یک افسر کشته شد و به شدت زخمی خارج از لاس وگاس هتل و کازینو و چهار افسران در سنت لوئیس. آنها انتظار می رود به بهبود می یابند.

حدود یک دوجین دیگر مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور طی هفته گذشته. و تقریبا از 8000 نفر در سراسر کشور بازداشت شده اند با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس.

برخی از معترضان قاب رو به رشد جنبش به عنوان یک ضرورت پس از یک رشته از قتل توسط پلیس.

“آن احساس می کند مانند آن درست شده بی پایان آبشار از هشتگهای از مردم در حال مرگ و در آن احساس می کند مانند چیزی واقعا در حال انجام توسط ما رهبران سیاسی به واقع تصویب تغییر واقعی” گفت: کریستین Ohenzuwa, 19 با حضور در یک تظاهرات مسالمت آمیز در مینه سوتا امور خارجه کنگره آمریکا در سنت پل. “همیشه وجود دارد رفتن به یک نقطه شکستن. من فکر می کنم در حال حاضر ما شاهد شکستن نقطه در سراسر کشور است.”

“من زندگی می کنند در این دولت است. این واقعا دردناک برای دیدن چه خبر است, اما آن را نیز واقعا مهم است به درک که آن را متصل به یک سیستم نژادی و خشونت” او گفت:.

در ضمن فرمانداران و شهرداران جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان رد تهمت را تهدید به ارسال در ارتش با گفت: برخی از نیروهای غیر ضروری خواهد بود و دیگران سوال که آیا دولت چنین اقتدار و هشدار داد که چنین اقدامی خطرناک خواهد بود.

“دنور است لیتل راک در سال 1957 و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه رئیس جمهور آیزنهاور. این زمان برای شفا برای گرد هم آوردن مردم و بهترین راه برای محافظت از حقوق مدنی است که به حرکت به دور از افزایش خشونت” کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس و دنور شهردار مایکل, Hancock, هر دو حزب دموکرات در بیانیه ای گفت: با اشاره به آیزنهاور استفاده از نیروهای نظامی برای اجرای مدرسه لغو تبعیض نژادی مشخص در جنوب.

یک مقام ارشد کاخ سفید, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود گفت که رئیس جمهور است نه عجله برای ارسال در نظامی که هدف او این بود برای فشار فرمانداران برای اعزام بیشتر اعضای گارد ملی.

استفاده از چنین نظامی را خیره کننده مداخله فدرال به ندرت دیده می شود در تاریخ آمریکای مدرن.

در میان تظاهرات نه ایالت و ناحیه کلمبیا برگزار می شود انتخابات مقدماتی که تست شده این کشور توانایی اجرای انتخابات در حالی که تعادل یک بیماری همه گیر و گسترده ناآرامی های اجتماعی است. جو بایدن برنده صدها نفر بیشتر نمایندگان بود و در آستانه به طور رسمی تامین دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

همچنین سهشنبه, مینه سوتا, باز رسیدگی به اینکه آیا مینیاپولیس اداره پلیس یک الگوی تبعیض علیه اقلیت ها ، فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک سفید, مینیاپولیس, افسر, Derek چوین فشرده زانو خود را بر روی دستبند را گردن برای چند دقیقه.

چوین شده است به اتهام قتل. مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون گفت: دادستان در حال کار به عنوان سریع به عنوان آنها می تواند به تعیین اگر سه نفر دیگر از ماموران در صحنه باید شارژ بیش از حد. تمام چهار شلیک نشده است.

___

سالیوان گزارش از مینیاپولیس. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر ایالات متحده کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de