توسط ZEKE میلر و رابرت برنز

مهر — وزیر دفاع علامت Esper اعلام کرد روز چهارشنبه او مخالف استفاده از نیروهای نظامی برای اجرای قانون آن زمان خیابان تظاهرات چرخی کردن تهدید از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال متحده هشدار داد او مایل به ارسال سربازان به “تسلط” خیابان های خود را.

کمتر از 48 ساعت پس از رئیس جمهور تهدید به استفاده از قیام قانون شامل تظاهرات اگر فرمانداران قادر به دریافت یک دسته در ناآرامی Esper گفت: 1807 قانون باید استناد در ایالات متحده آمریکا “تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط است.” او افزود: “ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر.”

Esper در مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق به حال در حال حاضر مجاز به حرکت در حدود 1,300 فعال وظیفه پرسنل ارتش به پایگاه های نظامی فقط در خارج از کشور, اما آنها باید وارد شهر شده و مقامات وزارت دفاع آمریکا گفت: برخی از نیروهای شروع به بازگشت به خانه خود را پایه چهار شنبه.

مقامات کاخ سفید نشان داد حتی قبل از Esper نظرات که تهمت بود پشتوانه دور از استناد به قیام عمل برای تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. اما دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany گفت: رئیس جمهور هنوز هم مایل به ادامه.

“در صورت نیاز او را به استفاده از آن را,” او گفت. “اما در این زمان او با تکیه بر صعودی خیابان با گارد ملی. این کار با اثر بزرگ است.”

در همان زمان رئیس جمهور بود و در نظر گرفتن اعتبار برای استقرار فدرال و دیگر مأموران اجرای قانون به پایتخت کشور گفت: ارائه یک مدل متحده در مورد چگونه برای جلوگیری از خشونت و همراه با برخی از اعتراضات در سراسر کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد که عظیم نشان از نیروی مسئول تظاهرات در واشنگتن و دیگر شهرهای چرخش آرام تر در روز های اخیر و با تکرار انتقاد خود از فرمانداران که نمی مستقر خود گارد ملی به کمال است.

“شما باید به یک نیروی غالب,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس رادیویی جدید در روز چهارشنبه. “ما نیاز به قانون و نظم است.”

تأکید او انتقاد McEnany گفت: “ضعیف و سست عنصر سیاست های نیویورک ایستاده در تضاد کامل با قانون و نظم در سیاست های این رئیس جمهور.”

او نمی رد گزارش از تنش بین تهمت و Esper. بارها و بارها خواسته اگر مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم تا به حال اعتماد به نفس خود را رئیس پنتاگون او گفت: “همانطور که در حال حاضر وزیر Esper است که هنوز وزیر Esper و باید رئیس جمهور از دست دادن ایمان ما تمام خواهد شد یادگیری در مورد آن در آینده است.”

Esper در پنتاگون اظهارات نیز به شدت با انتقاد از اقدامات پلیس مینیاپولیس برای این حادثه هفته گذشته که مشتعل شد. فلوید یک مرد سیاه و سفید بودن بازداشت وی پس از یک افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه. Esper به نام قانون “قتل” و “یک جنایت وحشتناک.”

وزیر دفاع خود را تحت آتش از منتقدان از جمله بازنشسته و ارشد نظامی افسران برای داشتن راه می رفت از کاخ سفید روز دوشنبه شب با تهمت و دیگران برای ریاست جمهوری عکس فرصت را در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی که قبلا خسارات از معترضان.

Esper گفت که در حالی که او آگاه بودند و به عنوان سنت جان او نمی دانست چه اتفاقی خواهد افتاد وجود دارد.

“من آگاه بود و نه عکس op اتفاق می افتد,” او گفت:, و اضافه کرد که او نیز نمی دانند که پلیس تا به حال به اجبار منتقل مسالمت آمیز معترضان در میدان لافایت به روشن راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن و همراهان او.

کاخ سفید گذاشته مسئولیت دوشنبه وقایع در پارک لافایت در دادستان کل ویلیام بر گفته او به منظور برای اجرای قانون به روشن کردن اعتراض قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به کلیسا جلوتر از واشنگتن 7 بعد از ظهر حکومت نظامی. McEnany گفت: این تصمیم بود اوایل روز دوشنبه بود اما نه اعدام شده اند در زمان Barr در پارک وارد شده به بررسی صحنه است. او به این منظور که در آن زمان.

McEnany گفت: اجرای قانون و انجام عملیات مناسب نیروی که شامل اسپری فلفل و دیگر عوامل شیمیایی و افسران سوار بر اسب و باطوم پاکسازی جمعیت ساخته شده تقریبا به طور کامل از معترضان مسالمت آمیز.

مغلوب ساختن پیشی جستن قرار دادن یک چرخش سیاسی در انتقاد از کشورهایی که خشونت را دیده اند. او گفت: “شما متوجه است که همه از این مکان است که باید مشکلات آنها در حال اجرا توسط خواهان. آنها در حال اجرا توسط لیبرال دموکرات.”

وزارت دفاع پیش نویس طرح های احتمالی برای استقرار فعال وظیفه نظامی در صورت نیاز. پنتاگون اسناد و مدارک بررسی شده توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد برنامه برای سربازان از ارتش بخش برای محافظت از کاخ سفید و ساختمان های فدرال دیگر اگر وضعیت امنیتی در پایتخت کشور بودند به وخامت و گارد ملی نمی تواند امن امکانات.

هر چند این حزب در واشنگتن تظاهرات ستایش بود توسط برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان شنبه یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان ابراز نگرانی کرد که مأموران اجرای قانون در معرض خطر نقض معترضان متمم اول قانون اساسی حقوق.

این وضعیت در واشنگتن تا به حال تشدید دوشنبه, تبدیل شدن به قوی نماد مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس تاکتیک و تجلی فیزیکی از لفظی فرهنگ جنگ او دامن زده پس قبل از او انتخاب شد.

این سرکوب به دنبال یک تعطیلات آخر هفته از تظاهرات در خارج از کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود خشمگین در مورد تصاویر کنار آتش سوزی در پارک خارج اجرایی عمارت با تاریک کاخ سفید در پس زمینه با توجه به زمان و سابق کمپین و مقامات دولت. او نیز عصبانی در مورد پوشش اخبار آشکار او را به امن کاخ سفید پناهگاه در طول روز جمعه تظاهرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه اذعان کرد او در بازدید از پناهگاه جمعه اما ادعا کرد که او تنها انجام یک بازرسی به عنوان اعتراضات خروشان در خارج از کاخ سفید گیتس.

یون دوشنبه 715 سربازان از 82nd Airborne Division وارد شده بود در این منطقه سرمایه در مورد وضعیت در واشنگتن افزایش یافت. آنها مستقر در پایگاه مشترک اندروز در مریلند و فورت لی در ویرجینیا. دو 82nd Airborne گردان و در مجموع از 1300 سرباز بودند و در حالت آماده به کار در فورت براگ در کارولینای شمالی با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط AP.

___

AP نویسندگان جیمز لاپورتا در دلری بیچ فلوریدا, Jonathan Lemire در نیویورک مایکل بالسامو در واشنگتن و سارا بلیک مورگان در غرب, Jefferson, کارولینای شمالی کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de