نامه: SPPD باید گسترش آن اجراء

یک پیشنهاد

پیشنهاد من این است که ما سنت پل Police Department گسترش آن حوزه به شهر مینیاپولیس. من شرط می بندم همه چیز را کار کردن بهتر است که راه.

در بورس, مینیاپولیس, می آیند و انتخاب کنید تا به سطل زباله.

جوئل Clemmer, St. Paul

نگرانی در جهان

چند روز گذشته را البته به نام برای تیتر پوشش از مسائل در ارتباط با مرگ فلوید جورج.

در مه 29, همان روز که شما برای اولین بار تحت پوشش داستان سه اینچ ستون در بخش 3B گزارش داد که “U. N. هشدار جهانی قحطی”; همه گیر می شود “غیر قابل تصور ویرانی و درد و رنج در سراسر جهان” با تاریخی میزان گرسنگی و قحطی و تا به 1.6 میلیارد نفر قادر به امرار معاش مگر اینکه عمل گرفته شده است در حال حاضر.”

مسلم است که جورج مورد نام برای صفحه اول پوشش. اما مطبوعات به عنوان “محافظه کار” در یک دموکراسی خرس مسئولیت “برای اطلاع رسانی به انتقاد و تحریک بحث” (پیتر Millett).

من امیدوارم که برای بیش از صرف 3 اینچ ستون با توجه به آنچه که باید جهان را نگرانی برای میلیاردها که دچار گرسنگی و بیماری برای کمبود مواد غذایی و بهداشتی ضروری — و برای هزاران نفر که روزانه می میرند.

پیشگامان مطبوعات اغلب به خوبی در این زمینه است. من امیدوارم که شما ادامه خواهد داد در این راستا و که جهان کنونی نگرانی برای فقر و گرسنگی و بیماری و تغییر آب و هوا را پیدا کنید کافی گزارش در مقاله خود را.

مینارد W. Dorow Arden Hills

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>