DES MOINES, آیووا – جمهوری خواهان در شمال غرب آیووا سرنگون تشکر. استیو کینگ در روز سه شنبه اولیه تصمیم گیری آنها تا به حال به اندازه کافی از محافظه کار میله رعد و برق شناخته شده برای ساخت آتش زا نظرات در مورد مهاجران و سفید برتری او در طول نزدیک به دو دهه در کنگره است.

نه اصطلاح کنگره و دوری خود را از رهبری حزب در واشنگتن و بسیاری از حامیان دیرین در خانه از دست داد به خوبی بودجه دولت سن. شیدا Feenstra در پنج راه توافق اولیه است. رقبای استدلال کرد که پادشاه از دست دادن نفوذ حتی بیشتر از خود پیوسته رشته های تحریک آمیز و نژاد-به اتهام اظهارات بود که دلیل به اندازه کافی برای تبدیل به او.

گفت: “من از روز اول که مردم آیووا نمایندگان شان سزاوار اثبات شده و موثر رهبر محافظه کار است که ارائه نتایج و من انجام داده اند که در آیووا سنا که در آیووا مقننه برای 12 سال گذشته و من به شما قول می دهم من ارائه خواهد شد در نتیجه در کنگره” Feenstra گفت: در Facebook Live ظاهر با خانواده اش پشت سر او.

آیووا دموکرات ها همچنین انتخاب یک رقیب جمهوریخواه دانشجوی سال اول سن. جونی ارنست در یک مسابقه در اوایل فکر می کردم به شدت به نفع ارنست و تا زمان تصویب کاهش بیش از سال گذشته است. Des Moines بازرگان ترزا Greenfield که مطرح ترین پول و به دست آورد وسیع ترین مقطع از آیووا ائتلاف دموکراتیک از مقامات منتخب و کارگری موفق به کسب نامزدی بیش از سه دیگران است.

اما تمرکز در 4 منطقه اصلی شامل پادشاه تنها جمهوریخواه در ایالت آیووا ایالات متحده خانه کرد.

پادشاه محروم شد از کمیته تکالیف در سال 2019 برای نظر ظاهر به سوال انتقاد از سفید ناسیونالیسم در دوران افزایش حساسیت در میان جمهوری خواهان ملی در مورد alt سمت راست و سفید supremacists. او تعجب با صدای بلند در نیویورک تایمز داستان در مورد زمانی که اصطلاح “سفید supremacist” شد توهین آمیز است. پادشاه گفت: اظهارات خارج از متن گرفته شد.

71-ساله تا به حال انباشت اشیاء بدست آمده تا اظهارات تحریک آمیز در طول سال نسبت مهاجران به دام و به نظر می رسد برای ایجاد نور از تجاوز به عنف و زنای با محارم در دفاع از خود ضد سقط جنین views.

منتقدان در هر دو طرف را متهم کرد که پادشاه شد و دیگر موثر نماینده آیوا 4th کنگره منطقه در بخش کشاورزی و دیگر مسائل محلی.

استقرار جمهوری خواهان پیشنهاد شاه ایران را به راحتی نگه داشتن صندلی در حزب دست, هشدار پادشاه اولیه پیروزی خواهد آن را به خطر اندازد. Feenstra چهره دموکرات J. D. Schoulten که از دست رفته توسط 2 درصد به شاه در سال 2018 است.

پادشاه بود و بسیار outspent توسط Feenstra و محافظه کار گروه حمایت او از جمله زمانی پادشاه حامی ملی حق زندگی و رییس اتاق بازرگانی این کشور بزرگترین کسب و کار لابی ،

“من به نام شیدا Feestra کمی پیش و اذعان نژاد به او و به من اشاره کرد که برخی از عناصر قدرتمند در باتلاق و او را برای رفتن به یک بدجور هم عقب هل دادن در برابر آنها” پادشاه گفت: “با اشاره به گروه های خارج از آن صرف حمایت از Feenstra و حمله به شاه. “او به من اطمینان داد که آنچه که او انجام خواهد داد و من فکر کسانی که سوپر پکس آمد که به این مسابقه و چقدر قدرتمند هستند.”

چند تا از پادشاه سابق حامیان شانه ای بالا انداخت و در مناجات نظرات که سوخت کنگره رابطه عشق و نفرت با رسانه ملی. اما آنها خط کشید نه با نظرات منتشر شده در این بار داستان اما واکنش مجلس ایران با رهبری است.

پادشاه پرتاب شد از قوه قضائیه کمیته که او را با توجه به مشخصات بالا نقش دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2019 استیضاح جلسات. او همچنین از دست داد صندلی خود را در کشاورزی پانل یک ضربه به نماینده که منطقه تولید بیشتر محصولات کشاورزی در خام دلار از هر منطقه اما نبراسکا عظیم 3 منطقه با توجه به های اخیر فدرال داده است.

“من شخصا احساس می کنم بسیار اجازه دهید در مورد برخی از چیزهایی که اتفاق افتاده است چرا که ما نیاز به کسی است که قوی در بخش کشاورزی از این منطقه گفت:” شاه سابق حامی دولت سن. آنت Sweeney که حمایت Feenstra.

پادشاه گفت: “در طول مبارزات انتخاباتی او بوده است مطمئن باشید بخش خصوصی توسط مجلس رهبر اقلیت کوین مک کارتی است که او می خواهم حمایت پادشاه بازگشت در کمیته ادعا مک کارتی را رد کرد و علنا به خبرنگاران گفت در ماه گذشته.

دولت Rep. اشلی Hinson برنده دو راه جمهوری خواه اولیه به صورت دانشجوی سال اول دموکرات در کنگره ایالات متحده ابی Finkenauer. دولت ایالت Mariannette میلر Meeks برنده پنج راه مسابقه به صورت حالت سابق بهداشت ، ریتا هارت در آیووا را 2nd District, صندلی برگزار بازنشستگی دموکرات دیو Loebsack. و سابق کنگره ایالات متحده دیوید جوان برنده دو راه ایران نژاد به اجرا در برابر دموکرات مدل لباس Axne که ضرب و شتم او را برای انتخاب مجدد در سال 2018 است.

دموکرات ها انتخاب از چهار نسبی گمنام را در ارنست در آنچه که شکل گرفته تا به رقابتی تر سنا نژاد از انتظار است.

ارنست کار تصویب و به طور کلی مطلوب رتبه بندی کاهش یافته است در سال گذشته به عنوان او به دنبال تعادل برای حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که بسیار محبوب است با واکنش اما به مراتب کمتر در میان دیگران در دولت است.

سبز تا به حال لبه, در بخشی به دلیل قانع کننده داستان بیوه بودن به عنوان یک مادر جوان و توجه او دوباره بجای اول برگشتن به دموکراتیک اولویت های امنیت اجتماعی و اتحادیه مزایای.

شاید قابل توجه ترین 55 ساله گرینفیلد تحت تاثیر قرار گرفته و با جمع آوری کمک های مردمی در آوردن بیش از 7 میلیون دلار پس از ورود به مسابقه سال گذشته است. که حداقل 5 میلیون دلار بیش از هر یک از دموکراتیک مخالفان و نشان دهنده حمایت از دموکراتها ملی سنا کمپین بازو.

در حالی که Ernst دهکدهای از دست داد برخی از خود را جای پای آن را دشوار است به می گویند که چگونه این مجلس درآمد حاصل از مسابقه و در ادامه همه گیر نامشخص اقتصاد و در حال حاضر تظاهرات بیش از بیش از رفتار پلیس آمریکایی های آفریقایی از جمله در آیووا که در آن تهمت برنده بیش از 9 درصد در سال 2016.

“کسی که می تواند پیش بینی آنچه دولت از اقتصاد خواهد بود و هر حس مردم جامعه اند که در آن حزبی گرایش بین در حال حاضر و در ماه نوامبر آن را واقعا سخت به می گویند” گفت: ارشد ارنست مشاور دیوید Kochel.

های اخیر یک نقطه داده های از دست رفته در بسیاری از جز آیووا رهبران دموکرات در میان مداوم در بحران ها: ثبت نام دموکرات در آیووا لبه ثبت نام جمهوری خواهان در ماه مارس برای اولین بار در بیش از شش سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de