واشنگتن – عقاب ترانه سرا دان هنلی از کنگره خواست در روز سه شنبه به “آن را به حد” برای محافظت از هنرمندان در برابر آنلاین pirating wading به کپی رایت و مبارزه با خوردگی هالیوود و صنعت ضبط در برابر تکنولوژی سیستم عامل های مانند گوگل و یوتیوب.

فیلمهای hitmaker از 1970s شهادت آنلاین از خانه خود را قبل از مجلس سنا قضائیه فرعی وزن ممکن است تغییرات به یک سال 1998 قانون کپی رایت. قانون اجازه می دهد تا دارندگان حق کپی رایت مواد به طور رسمی درخواست احزاب آنها بر این باورند گرفته اند مطالب خود را بدون اجازه به آن را حذف کنید. احزاب می تواند اختلاف این ادعا است. اگر رعایت آنها بی درنگ با درخواست وجود ندارد عواقب قانونی. در غیر این صورت آنها ممکن است مشمول مجازات کیفری است.

هنلی گفت: قانون ضعیف است و نیاز به تغییر آن را بیشتر موثر در توقف دزدی دریایی آنلاین.

به اصطلاح “توجه کنید و حذف” سیستم تحت قانون کپی رایت است و این فیلم و ضبط صنایع سرگرمی نرم افزار سازان و نویسندگان کتاب به دنبال تکنولوژی, سیستم عامل, دانشگاه ها و سایر تسهيل کننده فایل های.

هنلی به نام قانون کپی رایت “یک یادگاری از مای اسپیس عصر در یک Infinite جهان است.” با صدها میلیون نفر از اعلامیه حذف فرستاده شده برای هر لینک به پایین گرفته شده است “یک دوجین پاپ تا در جای خود,” او گفت:. سیستم “هنوز هم بزرگ اجازه می دهد تا با تکنولوژی به سهم سود در درآمد” پس از تکرار نقض کپی رایت, هنلی گفت.

کپی رایت نبرد است که آنه در کنگره در زمانی که ایالات متحده با تکنولوژی غول در افزایش دشمنی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که متهم سیستم عامل های مانند توییتر, Google و Facebook از سرکوب ديدگاه محافظه کار. اختلاف آب پز بیش از هفته گذشته زمانی که توییتر متصل هشدار به برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها در پست الکترونیکی-در رای گیری و استفاده از زور علیه مردم معترض با پلیس از قتل جورج فلوید. مغلوب ساختن پیشی جستن است که توییتر برجسته ترین کاربر پاسخ با صدور یک فرمان اجرایی در نظر گرفته شده به دور تراشه در انجمن سیستم عامل های حقوقی shield برای بیان محتوای آنها ادامه می دهند.

در این بحث بیش از آنلاین pirating های فرعی رئیس دیابت تهم Tillis R-N. C. ساخته شده خود گرایش روشن است. او گفت: صنایع خلاق شده اند “کاملا نابود” اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر و همچنین به عنوان آنلاین pirating از مواد کپی رایت شده است که نه آهسته.

“دزدی دریایی تبدیل شده است راحت تر و سریع تر و خیلی بیشتر مشترک” Tillis گفت. “سیستم فعلی شکست خورده است و این شکست بد.”

او و جلب اعتماد است که برای اولین بار موسیقی زنده عملکرد او را دیدم زمانی که او زندگی می کردند در نشویل شد عقاب. این گروه راک با هنلی به عنوان خواننده و درامر و ترانه سرا, تولید برخی از پرفروش ترین آلبوم تمام دوران در 1970s.

دیگر سناتور که با حضور در این جلسه دموکرات کریس Coons دلاور و ریچارد بلومنتال کانکتیکات ابراز پشتیبانی از تغییرات به روز رسانی قانون کپی رایت.

دارندگان کپی رایت حفظ که برخی از اپراتورهای شبکه را دستکاری اینترنت-ارائه دهنده آدرس در یک راه را برای ایجاد شبکه های دیگر به نظر می رسد مسئول به اشتراک گذاری فایل. سرگرمی های صنایع تحت فشار بوده اند tech سیستم عامل به انجام بیشتر خود را به پلیس محتوا است که نقض کپی رایت.

از طرف دیگر کاربران محتوا را متهم به کپی رایت دارندگان ادعا نقض آن وجود ندارد. شرکت های اینترنتی می گویند که آنها کار کرده اند به طور فعال با صنایع خلاق برای جلوگیری از دسترسی به محتوای غیر قانونی و محافظت از کپی رایت.

جاناتان Berroya موقت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گروه تجاری بزرگ انجمن اینترنت شهادت داد که “اکثریت قریب به اتفاق” نقض کپی رایت می گیرد خارجی tech سیستم عامل خارج از رسیدن به ایالات متحده آمریکا قانون است و نه انجام شده توسط شرکت های ایالات متحده.

شرکت های فن آوری خود را در یک عصر طلایی از ایجاد محتوا و سرمایه گذاری در دیگر پروژه های Berroya گفت.

آنها نمی خواهند به سود حاصل از به طور غیر قانونی گرفته محتوا, او گفت:. داده های بزرگ مقیاس از دزدی تکنولوژی, سیستم عامل و سرگرمی صنایع نیاز به منابع خود و با استفاده از تکنولوژی جدید برای شناسایی موارد نقض.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de