100 سال پیش در شمال آیداهو: جستجو برای از دست رفته Porthill مرد رها – Tue, 03 Jun 2020 PST

بستگان کریس Klockmann از Porthill آیداهو بودند به امید پیدا کردن جوان مرد زنده است.

Klockmann چپ خانه اش در بانک های, Kootenai, رودخانه را به یک گونی سیب زمینی به Porthill توسط قایق.

هنگامی که او بازگشت و چند ساعت بعد از بستگان او نگران شد. آنها شروع به جستجو دقیق از رودخانه و تنها یک پارو از قایق.

همسایه دو مایل در زیر Klockmann خانه گفت: او کار خود را در حیاط در کنار رودخانه در تمام طول روز و ندیدم Klockmann و یا یک قایق. بستگان او بودند تبدیل شدن استعفا داد و به این احتمال که ممکن است او را به ملاقات با یک حادثه به زودی پس از خروج از خانه خود را.

جستجو رها شده بود.

از برنامه ریزی شهرستان ضرب و شتم: Spokane کار بر روی یک طرح برای محدود آینده کارخانه در بیشتر Gonzaga محله به چهار مجزا مناطق.

یکی از کسانی خواهد بود باید از اسپوکن رودخانه به هوارد خیابان جنوبی از Cataldo. دیگران شد مشخص شده به عنوان: از کلیولند جنوب به مونتگمری بین یاقوت Mayfair و استاندارد خیابان; از اقیانوس اطلس به هوارد بین Sinto و ماموریت; و در امتداد اسپوکن رودخانه شرق از شمال از راه حق.

این بود که در یکی از این شهر تلاش های اولیه در منطقه بندی با “توسعه همراه خطوط موجود” بودن اولویت است. به عبارت دیگر تا حد زیادی به مناطق مسکونی باقی خواهد ماند مسکونی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>