یک چیز برای مطمئن شویم که: از آن خواهد شد یک فارغ التحصیلی به یاد داشته باشید برای کلاس مدرسه بالا از سال 2020 است.

انتظار برای دیدن برخی از عمده ماشین متفاوت در یک درایو-در شروع در نزدیکی شما. همچنین تعداد فراوان پدر و مادر به پاپ از اتومبیل خود را و تشویق فارغ التحصیلان خود را.

خواهد شد که طبیعی جدید در طول دو هفته آینده برای بیش از 5 ، 000 فارغ التحصیلان دبیرستان در Spokane County است.

قدیمی بود جاروب دور تقریبا سه ماه پیش توسط COVID-19 بیماری همه گیر. پس از آن مدارس را بسته مدل boutonnieres رفته اند unpinned و سالنامه unsigned.

با کسانی که rites of passage ربوده دور منطقه را درهم برای نجات آنچه آنها می توانند برای فارغ التحصیلی.

به جای برگزاری سنتی تجمعات صدها یا هزاران نفر در داخل یک عرصه یا مدرسه دبیرستان منطقه مجبور شدند به تغییر برنامه های خود را. و سپس آنها را تغییر دهید دوباره.

“من فکر می کنم ما در تکرار شماره 43” گفت: نه مایل می افتد سرپرست برایان Talbott که برگزار شده بود از امید برای یک رویداد زندگی می کنند.

که اتفاق نمی افتد اما Talbott قول مراسم که خواهد بود “شگفت انگیز است.”

جای تعجب نیست که کوچکتر مناطق شده اند قادر به ارائه بهتر فارغ التحصیلی تجربه در مواجهه با این محدودیت.

“قطعا ما کمی بیشتر چالاک گفت:” ریورساید سرپرست کن راسل که 110 فارغ التحصیلان در حال گرفتن یک outsized وداع خواهد کرد که شامل یک درایو در مراسم, پوستر برای هر ارشد پیروزی دامان درایو و نام خود را به رنگ بر روی چمن berm در نزدیکی مدرسه و یک شگفتی به نام بعد.

پزشکی دریاچه انتظار را دیدنی ترین مراسم از همه: یک درایو در آغاز در زمین فوتبال به دنبال یک صفحه نمایش آتش بازی.

“اما بدون توجه به آنچه همه ما در تلاش برای انجام بهترین ما” فریمن سرپرست سفت راسل گفت.

برای بسیاری از مناطق که به معنی نوعی از درایو های مراسم است که در آن فارغ التحصیل ظهور از خانواده خودرو, پیاده روی بر روی یک مرحله و دریافت دیپلم در حالی که ویدئو و هنوز هم عکاسان ثبت لحظه ها.

سپس آن را در ماشین به درایو صفحه اصلی. هیچ کس گفت: آن را کامل خواهد بود.

“ما متوجه اوایل که این امر می تواند دشوار برای پیدا کردن که گلدیلاک لحظه فقط حق است که گفت:” کلی درخت روغن قلم سرپرست در شرق دره. “اما ما قصد داریم برای انجام بهترین ما می توانیم.”

در اینجا نگاهی فارغ التحصیلی برنامه ای در اطراف Spokane County:

Spokane مدارس دولتی

برنامه های خود را برای زنده مراسم در البی ورزشگاه رد شده توسط دولت اسپوکن مدارس دولتی تصمیم گرفتند به هر مدرسه تولید فارغ التحصیلی تصویری جشن سالمندان است.

پنج بزرگ و جامع مدارس – Lewis and Clark, فلک, راجرز, North Central و Shadle پارک – به علاوه OnTrack آکادمی فیلم خواهد شد هر فارغ التحصیل در کلاه و لباس شب آخر این هفته برای فیلم هایی که منتشر خواهد شد در چند هفته.

با این حال فیلمبرداری است یک بسته-پردیس رویداد با توجه به راهنمایی ها و پروتکل های ایمنی نسبت به COVID-19. خانواده قادر خواهد بود برای مشاهده این مراسم از اتومبیل های خود را.

مدیران در حال برقراری ارتباط مستقیم با سالمندان خود را در مورد مدرسه و برنامه ریزی منطقه امیدوار است که این فیلم بعد از پخش در KSPS.

Central Valley School District

این شهرستان دومین منطقه مرکزی دره نیز تکیه ویدئوها و عکس ها در هنگام بسته-درب مراسم در هر مدرسه بالا است.

علاوه بر این ماسک مورد نیاز خواهد بود به جز در طول فیلمبرداری.

مرکزی دره نزدیک به 500 فارغ التحصیلان آغاز خواهد شد و پنج روز از فیلمبرداری در روز پنجشنبه در مدرسه تئاتر است. دبیرستان دانشگاه همان را انجام خواهد داد در ژوئن 8-11 برای آن 387 فارغ التحصیلان. میکا اوج بالا خواهد شد و فیلم آن 61 فارغ التحصیلان در ژوئن 10-11.

مید مدارس دولتی

در مید فارغ التحصیلان خواهد شد بلکه سه روز از به رسمیت شناختن. در چهارشنبه سالمندان در میاد و تن. Spokane دبيرستان را در راه رفتن به صورت جداگانه به یک مرحله و دریافت دیپلم خود را در حالی که در حال فیلم برداری و عکس برداری.

روز پنج شنبه آغاز و در ساعت 9 صبح از grads برگزار خواهد شد درایو از طریق در کلاه و لباس شب تعیین شده در مدارس ابتدایی است.

شروع خواهد شد در روز جمعه, 5:30 p. m. برای Mt. Spokane و 7 p. m. در میاد. فارغ التحصیلان و خانواده های خود را از طریق درایو به مدرسه خود با ارشد راه رفتن در سراسر یک مرحله در حالی که در حال عکس.

“ما شنیده با صدای بلند و روشن است که خانواده ها قدردانی مجازی مراسم که در آن آنها می توانند جشن در خانه های خود و به اشتراک گذاری است که جشن در سراسر کشور در حالی که بسیاری از مردم نیز می خواستند چهره به چهره جشن” منطقه گفت: در یک پیام به خانواده ها است. “ما می خواهیم که بیش از حد.”

شرق دره دبیرستان

در تاریخ 8 ژوئن در شرق دره دبیرستان فارغ التحصیلان را دریافت فرش قرمز درمان ،

فارغ التحصیلان وارد خواهد شد به ترتیب حروف الفبا در خانواده وسایل نقلیه به جلو در ورودی این مدرسه قدم به فرش قرمز قبل از دریافت دیپلم خود را در حالی که خانواده ها و حرفه ای تصاویر.

“وجود دارد برخی از بحث از انجام کاری بعد اما ما نمی خواهم به شانس انتظار” گفت: شیا که هنوز امیدوار به نوعی جمع آوری و بعد از این تابستان در EVHS زمین فوتبال است.

Gonzaga دبستان

200 فارغ التحصیلان Gonzaga دبستان هفته گذشته تحت درمان قرار گرفتند مجازی جرم و ارشد اسلاید نشان می دهد.

اما بهترین است, اصلی, مدل لباس Reopelle گفت: او به عنوان توضیح داده شده برنامه ریزی برای ارشد روز جشن در جولای 31 و دیپلم جرم و فارغ التحصیلی روز بعد در Bullpup ورزشگاه در G-دبستان پردیس.

“ما سالمندان’ بزرگترین آرزوی این است که یک فرد در جشن کارشناسی جرم و فارغ التحصیلی – و ما خود را به اشتراک بگذارید امید” Reopelle گفت.

“ما به راحتی می توانید به لحاظ اجتماعی فاصله در زمین فوتبال و البته ما باید توده” Reopelle گفت. “همه ما گم شده است که تعامل با دانش آموزان ما – که احتمالا سخت ترین قسمت است.”

غرب دره دبیرستان

در غرب دره دبیرستان در ژوئن 14, فارغ التحصیلان خواهد شد درایو به مدرسه با خانواده های خود 10 وسایل نقلیه در یک زمان و دریافت گواهینامه های خود را در حالی که در حال فیلم برداری و عکس برداری.

“ما واقعا تا به حال برگزار شد امید است که ما قادر خواهد بود برای نگه داشتن برخی از نوع گردهمایی بزرگ اما به عنوان قوانین بیرون آمد از آن آشکار شد که آن اتفاق می افتد نمی تواند” گفت: سرپرست ژن Sementi که بازنشسته خواهد شد در پایان ماه ژوئن.

“ما هنوز هم امیدواریم که ما می تواند نوعی از کباب های بعد در تابستان” Sementi گفت.

فارغ التحصیلان از اسپوکین و Dishman تپه مدارس را شخصی تر مراسم با اعضای هیات آوردن دیپلم و هدایای دیگر به درب خود را.

فریمن دبیرستان

در فریمن دبیرستان کارکنان قرار داده است با هم یک “طرح بزرگ” به گفته سرپرست سفت راسل.

سرگرم کننده آغاز می شود شنبه در 1 بعد از ظهر در مدرسه با یک درایو در مراسم در نزدیکی پارکینگ. فارغ التحصیلان را ترک وسیله نقلیه خود را در یک ماسک قرار داده و از دریافت دیپلم در حالی که این رویداد videoed و عکس.

پس از آن Spokane County Sheriff نمایندگان را هموار کردن راه برای یک وسیله نقلیه رژه است که به فارغ التحصیلان از طریق فریمن راکفورد و Valleyford.

“با توجه به شرایطی که ما در آن هستیم ما واقعا افتخار می کنم که ما می توانیم افتخار سالمندان, چرا که آنها سزاوار آن” راسل گفت.

غرب مسیحی مدرسه

در شمال مدرسه مسیحی فردی فیلمبرداری از 44 فارغ التحصیلان در حال انجام است و پیش از یک درایو در مراسم روز شنبه ساعت 11 صبح

این زمانی است که 44 فارغ التحصیلان مفتخر خواهد بود بر روی یک صفحه نمایش بزرگ در خارج از مدرسه. خانواده قادر خواهد بود برای شنیدن سخنرانی از هر یک از 10 valedictorians.

Lakeside دبیرستان

فارغ التحصیلان Lakeside دبیرستان در نه مایل می افتد خواهد شد با شب درایو مراسم در روز 12 ژوئن در مدرسه.

120 سالمندان خواهد رسید در امواج در پارکینگ و دانش آموزان را در راه رفتن به یک تریبون به دریافت گواهینامه های خود را در یک مرحله در حالی که با خانواده خود خودرو می کشد تا در عرض چند پا از پله ها.

ریورساید دبیرستان

در کنار رودخانه دبیرستان در شب 12 ژوئن فارغ التحصیلان و خانواده های خود را به درایو به مدرسه برای 90 دقیقه مراسم که سرپرست Ken Russell توصیف به عنوان “دسته کوچک موسیقی جاز از آنچه مجاز.”

در یک مثال دیگر از چه کوچکتر مدارس می توانید بکشید کنار رودخانه خانواده ها تشویق خواهد کرد از وسایل نقلیه خود را به 110 grads رفتن به مرحله و دریافت گواهینامه های خود را.

به عنوان آنها را تا این لحظه گرفته شده توسط livestream, ویدیو و عکس.

بعد ماشین را یک پیروزی دامان مربوط به اعضای جامعه خواهد شد که صدای بوق ماشین خود را شاخ و “تشویق فارغ التحصیلان” راسل گفت.

این منطقه نیز قرار داده خواهد شد تا نشانه ها در خط حصار است که تشخیص هر فارغ التحصیل.

یکی دیگر از شگفتی است که هنوز هم در آثار راسل گفت.

پزشکی دریاچه دبیرستان

پزشکی دریاچه دبیرستان برگزار خواهد شد در اواخر شب مراسم در ژوئن 13 در زمین فوتبال برای آن 130 فارغ التحصیلان.

“ما انجام داده ایم ریاضی” گفت: سرپرست تیموتی ایمز که کارکنان را علامت گذاری کردن فضاهای خانواده وسایل نقلیه.

این خودرو رانندگی کنید تا در گروه پنج به مرحله که در آن فارغ التحصیلان را دریافت گواهینامه های خود را.

پزشکی دریاچه پاداش غیر منتظره هنگامی که این سال بنیانگذاران جشن روز لغو شد. استفاده نشده آتش بازی در حال حاضر خواهد شد به خوبی استفاده در جشن کلاس 2020.

آزادی دبیرستان

آزادی دبیرستان در Spangle برگزار خواهد شد مجازی مراسم در روز شنبه در 1 p. m. هیچ جزئیات دیگری در دسترس بودند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de