توسط جنیفر PELTZ و کارن ماتیوز

نیویورک (AP) — شهر نیویورک تحمیل 11 بعد از ظهر حکومت نظامی آمریکا به این کشور بزرگترین شهر سعی در سر دیگر شب از تخریب فوران اعتراض بیش از جورج فلوید مرگ است.

با 11 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد نیویورک پیوستن به دیگر شهرستانها در سراسر کشور در تحمیل چنین اقداماتی پس از روز از خشونت است. محدودیت در حرکت بیش از 8 میلیون نفر می آید و پس از چند ماه در حال حاضر محدودیت های اعمال شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

شهردار بیل د Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: شیوع خشونت — که در سمت چپ فروشگاه غارت پلیس با خودروهای سوخته و تخریب در نقاط اطراف شهر و به آنها هیچ چاره ای حتی به عنوان آنها اصرار آنها ایستاده بود با جمعیت کثیری از تظاهرات مسالمت آمیز که صحبت کردن برای چند روز علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

“ما نمی توانیم اجازه خشونت تضعیف پیام این لحظه” د Blasio در بیانیه ای گفت. کومو سرزنش “افرادی که به دنبال منحرف کردن و بی اعتبار کردن” اعتراضات و گفت: آنها نمی تواند اجازه داده می شود به تضعیف امنیت عمومی.

دو رهبران هر دو حزب دموکرات نیز گفت: بسیاری از افسران پلیس خواهد بود مستقر دوشنبه شب.

برنامه آمد و به عنوان اعتراض کردم در راه با جمعیت تجمع در میدان تایمز و بروکلین در بعد از ظهر دوشنبه و راهپیمایی را از طریق خیابان.

یک بار مربع تظاهرکننده Giselle فرانسیسکو در نظر گرفته شده حکومت نظامی لازم است.

“افرادی وجود دارند که باید انگیزه های نهان و آنها در حال تلاش برای ربودن پیام” نیویورکر گفت.

کمیسر پلیس درموت شیا ابراز شک و تردید در اوایل روز دوشنبه در مورد اینکه آیا یک حکومت نظامی خواهد توجه شود. بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز, یک پلیس بازنشسته کاپیتان که قصبه شده است یک نقطه کانونی برای تظاهرات و برخی از آسیب نیز تا به حال شک و تردید است.

“واقعی وجود دارد, عمیق, مشروع زخم و اگر ما قصد داریم برای قرار دادن همان سطح از انرژی به تصحیح آن زخم که ما در حال رفتن به قرار دادن به مردم و نه به بیرون آمدن در 11 پس از آن ما در حال رفتن به شکست و این در حال رفتن به طولانی شدن این مشکل گفت: Adams, حزب دموکرات.

شهر نیویورک و آزادی اتحادیه انتقاد از حکومت به عنوان مهار تظاهرات.

پس از صلح آمیز تظاهرات روز شنبه گروه از مردم ریخت پایین پیاده رو در منهتن شیک سوهو محله و دیگر مناطق شبه شکستن به ساعت رولکس, کیت بیل زدن و پرادا بوتیک ها و فروشگاه های الکترونیک. صدها نفر از مردم دستگیر شدند.

“مردم از این پس دفعه بعد قبل از آنها فکر می کنم در مورد تلاش برای کشتن یکی دیگر از سیاه و سفید, شخص, آنها در حال رفتن به مانند ‘لعنت به ما نمی خواهیم آنها را در اینجا انجام این … دوباره'” شهر نیویورک اقامت شان جونز گفت: به عنوان او را تماشا تخریب.

21 ساله به ضرب گلوله کشته شد در شیک سوهو حدود 12:30 صبح گرفته شده بود به یک بیمارستان, پلیس گفت:. گفتند جراحات خود بودند نه تهدید کننده زندگی.

در صبح روز دوشنبه پلیس بودند قابل مشاهده در برخی از سوهو سخت ترین ضربه خیابان ها به عنوان فروشگاه های سوار کردن.

“آن نگران کننده است چون من 100% پشت پلیس و معترضان علیه خشونت پلیس بد و پلیس کشتار مردم رنگ هر زمان که آنها fricking می خواهید, اما این یک داستان متفاوت” گفت: روبی Packard یک معلم و دیرین سوهو ساکن ،

“افرادی هستند که با استفاده از این به عنوان یک دلیل برای ایجاد هرج و مرج و خشونت آمیز می شود,” او اضافه شده است.

پنج شنبه بود و شب سوم در یک ردیف عمدتا مسالمت آمیز روز تظاهرات پر هرج و مرج شب, نقاط داغ از خشونت و دستگیری با دختر شهردار در میان افراد دستگیر شده بیش از آخر هفته.

دستگیری گزارش به دست آمده توسط نیویورک پست گفت کیار د Blasio, 25, حاضر به ترک خیابان منهتن افسران پاکسازی شنبه زیرا مردم پرتاب چیز. او منتشر شد با یک دادگاه احضار.

پدر او روز دوشنبه گفت که او به او گفت که او می خواهم رفتار مسالمت آمیز و اعتقاد داشت که او به دنبال آن ماموران پلیس’ دستورالعمل.

هزاران نفر از مردم به خیابان آمده اند در سراسر کشور برای ابراز خشم و انزجار بیش از فلوید را مارس 25 مرگ و قتل دیگر از مردم به خصوص توسط پلیس. فلوید که سیاه بود درگذشت پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن.

روز یکشنبه برخی از شهر نیویورک افسران پلیس زانو با معترضان. اما افسران نیز در درگیری با تظاهر کنندگان.

شیا گفت: این اداره در حال بررسی افسران رفتار در حدود شش حوادث از جمله یکی که در آن دو پلیس وسایل نقلیه کشت و زرع از طریق یک گروه از معترضان روز شنبه در بروکلین.

روز یکشنبه ویدئویی ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد یک افسر پلیس و کشیدن اسلحه و اشاره آن را در تظاهر کنندگان در یک زباله-آشغال خیابان منهتن. سرپرست طلیعه افسر دور.

کومو گفت: برخی از افسران به حال تشدید تنش ها با برخی از “بسیار نگران کننده” اقدامات است. پلیس اتحادیه رئیس جمهور پاتریک لینچ گفت کومو بود “اشتباه سرزنش هرج و مرج در پلیس.”

___

کمک در ارتباط بودند مطبوعات نویسندگان لری Neumeister, Brian Mahoney, جیک دام گستر, Michael R. سیساک و Deepti Hajela و تصویری روزنامه نگار رابرت Bumsted در نیویورک و مارینا Villaneuve در آلبانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de