لیگ برتر بازیکن قادر خواهد بود برای نشان دادن همبستگی خود با جورج فلوید عدالت انتخاباتی در طول بازی بدون چشم انداز مواجهه با تحریم ها ،

فدراسیون فوتبال در روز سه شنبه تایید فیفا جدید موضع که “حس مشترک” خواهد بود اعمال می شود زمانی که ارزیابی زمینه در زمینه پیام بازیکنان تجهیزات. قوانین بازی ممنوع “هر گونه سیاسی, مذهبی, یا, شخصی, شعار, اظهارات یا تصاویر است.”

المانی, فوتبال, مقامات گفت: آنها ممکن است تحریم بازیکنان استفاده می شود که هدف جشن های برجسته هفته گذشته مرگ در مینیاپولیس فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و التماس کرد برای هوا.

اما لیگ که نظارت بر اقدامات انضباطی برای لیگ برتر بازی ها, چراغ سبز برای بازیکنان با استفاده از بازی به اعتراض اجتماعی و نژادی و نابرابری.

“که در آن هر گونه رفتارها یا حرکات در زمین که میتواند نقض قوانین بازی باید به ارزیابی آنها می تواند مورد بررسی بر اساس مورد به مورد با یک رویکرد عقل سلیم و درک خود را در زمینه” فا در بیانیه ای گفت که در مورد خواسته بازیکنان در مراسم تجلیل از فلوید. “قدرت فوتبال می تواند شکستن موانع در سراسر جوامع و ما عمیقا متعهد به از بین بردن تمام اشکال تبعیض از سراسر بازی ما همه را دوست دارم.”

لیگ برتر است که با توجه به رزومه در ژوئن 17.

بازیکنان چلسی لیورپول و نیوکاسل شده اند تصویر این هفته در آموزش گرفتن زانو به عنوان بخشی از ضد نژادپرستی حرکات موجب مرگ فلوید.

سرمربی تیم توییتی یک عکس نزدیک از جردن هندرسون و نیمه بالا fiving در کنار پیام “هر چه ما ملیت. هر مسابقه ما. ما همه در این تیم است.”

یک انگلستان مردان بازی تا به حال به متوقف شود دو بار در سال گذشته در بلغارستان پس از بازیکنان قرار گرفتند و به نژادی ،

فا گفت: آن را “به شدت محکوم تبعیض از هر نوع و تلاش برای اطمینان حاصل شود که فوتبال در انگلستان است که هر دو متنوع و فراگیر در سال های اخیر است.”

انگلستان جناح Jadon سانچو رزرو شده بود در حالی که بازی برای بوروسیا دورتموند در روز یکشنبه برای از بین بردن خود را نیوجرسی — زرد-کارت جرم — تنها به طوری که او می تواند نشان دهد یک تی شرت با یک “عدالت برای جورج فلوید” پیام.

که منجر به فیفا گفتن آسوشیتد پرس روز دوشنبه که ملی فدراسیون باید درخواست “حس مشترک و باید با در نظر گرفتن بافت اطراف آن حوادث.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de