رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت به فرمانداران خود را در مورد پاسخ به اعتراضات بیش از جورج فلوید مرگ گفت: مینه سوتا بود “مایه خنده در سراسر جهان” با توجه به صوتی ارسال شده توسط سی ان ان.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز دوشنبه گفت که او در پاسخ گفت: “هیچ کس خنده اینجا. ما در درد. ما در حال گریه. ما مردی را دیدم که از دست دادن زندگی خود را در مقابل آنها و چالش ما این است که این است که در مورد اعتماد اجتماعی, اجتماعی فشردگی و برقراری مجدد ایمان در مردم وجود دارد که به آنها خدمت می کنند.”

در پی مرگ فلوید, 46, در مینیاپولیس پلیس بازداشت دوشنبه گذشته وجود دارد تکرار موارد آتش سوزی و غارت در سنت پل و مینیاپولیس. Walz به نام مینه سوتا گارد ملی در روز پنج شنبه و پس از آن گام بی سابقه ای به طور کامل فعال کردن آن در روز شنبه.

یک شبه حکومت نظامی در محل بوده است در خیابان و مینیاپولیس و با اجرای قانون و گارد ملی در خیابان ها وجود ندارد مشکلات عمده در روزهای شنبه و یکشنبه در شهرهای دوقلو.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او و Walz کردیم.

“من به طور کامل موافق با راه او آن را به کار گرفته که طی روزهای اخیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ضبط تلفنی با فرمانداران بود که پست شده توسط نیویورک تایمز. “من از او خواست به انجام این کار است. … شما باید به تسلط.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رهبران دولت روز دوشنبه به آنها “مجبور به گرفتن بسیار سخت تر است.”

“بسیاری از شما ضعیف هستند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما باید به دستگیری مردم است.”

در طول Walz را در نشست خبری روز شنبه در پاسخ به سوالات خبرنگاران در مورد تماس او گفت: او تشکر تهمت و وزیر دفاع برای حمایت خود را.

“من همچنین مشترک با رئیس جمهور است که استقرار یک نیروی بر روی زمین است که هر دو ناپایدار نظامی آن را نیز ناپایدار اجتماعی به دلیل آن را نقطه مقابل ما چگونه زندگی می کنند, آن را نقطه مقابل کنترل غیر نظامی است.”

آنجا که کشورهای دیگر به تماشای نیویورک و واشنگتن به ببینید که چگونه آنها در پاسخ به COVID-19, Walz گفت: فرمانداران را خواستار شده است او در مورد ناآرامی های گسترده در این کشور است.

“ما صحبت کردیم در مورد استفاده از این حضور پلیس و امنیت عمومی حضور به جدا مشروع و احشایی درد … از افرادی که باعث مشکلات” Walz گفت.

این گزارش شامل اطلاعات از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de