آسوشیتد پرس

آخرین به مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او:

___

در حالی که مقامات شیکاگو در زمان فوق العاده ای مراحل یکشنبه به گشت و محدود کردن دسترسی به این شهر مرکز شهر در امید بیشتر جلوگیری از هرج و مرج پس از یک شب از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید گزارش خرابکاری و ناآرامی بریدن در طول روز در محله های شهر و حومه.

خرابکاری شکست فروشگاه ویندوز در یک فروشگاه کفش و تلفن همراه فروشگاه در به شدت مکزیکی روستای کوچک محله. چندین حومه مراکز خرید بسته شد از احتیاط, از جمله در شمال رودخانه که در آن پلیس گزارش “بزرگ اختلال.”

ناآرامی ها از شهر شیکاگو پس از یک تعطیلات آخر هفته از هرج و مرج به عنوان تظاهرات مسالمت آمیز تفویض به خشونت و تخریب است. یکشنبه شش نفر به ضرب گلوله کشته شدند در شیکاگو یک ضرب و 240 نفر دستگیر شده بودند در ارتباط با تظاهرات, پلیس گفت:.

___

BELLEVUE بشویید. — شهردار Bellevue, Washington, اعلام شرایط اضطراری یکشنبه شب به دلیل خشونت و غارت و گفت: او تأیید 5:30 p. m. مقررات منع رفت و آمد به مرکز شهر از شهرستان های شرق سیاتل.

Bellevue, به گفته پلیس ده ها تن از مردم بی خانمان به Bellevue مربع و یک مرکز خرید بزرگ. افسران وارد تسهیلات و تعقیب غارتگران ، پلیس از مردم خواست برای جلوگیری از این منطقه است.

شهردار Lynne رابینسون گفت: مردم سرقت اجناس از مغازه و که او درخواست کمک از دیگر سازمان های پلیس. پیش از این واشنگتن گشت گفت: این واحد ارسال برای کمک به سرکوب ناآرامی.

Bellevue مرکز شهر خانه به دفاتر بسیاری از شرکت های فن آوری از جمله مایکروسافت و آمازون است.

___

AUSTIN تگزاس — در طول یک تظاهرات در آستین ماموران شلیک گلوله های لاستیکی در تظاهرات و پرتاب بطری های آب در آنها. یکی از لاستیک دور ضربه زنی در شکم با توجه به Austin American-Statesman و او writhed بر روی زمین گریه “کودک من, کودک من.”

ماموران تحت فشار قرار دادند از طریق جمعیت به حمل او را بر روی برانکارد. پلیس بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد این حادثه.

___

سن دیگو, پلیس می گویند افسران اخراج شده اند گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت معترضان که pelting آنها را با سنگ و بطری.

صدها نفر از مردم بسیاری با ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus راهپیمایی از طریق مرکز شهر شعار “جورج فلوید” با نشانه هایی از جمله برخی از گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” اشاره به فلوید در حال مرگ کلمات هنگامی که یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در پشت گردن خود را. برخی از تظاهر کنندگان کاهش یافته و به یک زانو در زمان.

تظاهرات در زمان شوم به نوبه خود چند ساعت پس از آغاز مسالمت آمیز در ساعت 10 صبح در سن دیگو پلیس گفت در توییتر که یک جمعیت 100 تا 200 نفر بود پرتاب سنگ اما متوقف شده است. مقامات گفت: وسایل نقلیه متعدد تخریب شد.

پس از گاز اشک آور متوقف شد, دو گروه تشکیل شده در برادوی اصلی شاهراه از هم جدا شده توسط پلیس ضد شورش.

___

مینیاپولیس — مقامات در مینه سوتا می گویند هیچ معترضان به آمار شده اند پس از یک نیمه سوار به جمعیت نشان دادن در یک بزرگراه در نزدیکی مرکز شهر مینیاپولیس.

گشت ایالتی مینه سوتا می گوید: در یک صدای جیر جیر که در عمل به نظر می رسد عمدی. گشت زنی می گوید راننده مجروح شد و به بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات. رژیم صهیونیستی. تیم Walz راننده می گوید که در خارج از بیمارستان و در بازداشت پلیس.

این روشن نیست که چگونه راننده صدمه دیده بود. فیلم های تلویزیون نشان داد معترضان swarming کامیون و سپس اجرای قانون به سرعت در حال حرکت در.

دیگر فیلم های تلویزیون نشان داد تانکر کامیون به سرعت در حال حرکت بر روی پل و معترضان ظاهر می شود به قسمت پیش از آن را.

ایمنی عمومی کمیسر جان هارینگتون گفت: دوربین های ترافیک به نظر می رسد نشان می دهد که کامیون شد و در حال حاضر در آزادراه قبل از سنگر قرار داده بودند در محل برای خاموش کردن آن در 5 p. m.

معترضان بودند نشان دادن در برابر مرگ جورج فلوید.

___

مینیاپولیس, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz می گوید دادستان کل کیت الیسون را منجر شود در هر گونه پیگرد قانونی در مرگ جورج فلوید.

فلوید بود که سیاه و سفید بود در دستبند زمانی مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه در اوایل این هفته. اطرافیان تصویری نشان داد فلوید شفاعت است که او قادر به تنفس و در نهایت دیگر در حال حرکت است.

Hennepin County وکیل Mike Freeman زودتر یکشنبه گفت که او تا به حال خواسته الیسون به کمک در تعقیب. فریمن شده است از انتقاد و مدنی و برخی از مسئولان شهرستان که می گویند وجود سابقه بی اعتمادی بین فریمن و اعضای جامعه.

Walz به خبرنگاران گفت: روز شنبه که الیسون “نیاز به رهبری این مورد است.” او گفته است که این تصمیم پس از صحبت با فلوید خانواده که “می خواستم به این باور است که وجود دارد و اعتماد و آنها می خواستند به این باور است که حقایق شنیده می شود.”

___

آتلانتا آتلانتا شهردار می گوید دو افسر پلیس را از کار اخراج شده و سه قرار داده شده بر روی میز وظیفه در انتظار بررسی بیش از استفاده بیش از حد از زور در اعتراض به حادثه شنبه شب.

شهردار Keisha لنس کف گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او و رئیس پلیس اریکا سپر تصمیم پس از بررسی بدن-دوربین فیلم. سپر آن را به نام “واقعا تکان دهنده به سازمان دیده بان.”

مقامات می گویند این حادثه به نور آمد از طریق تصویری که منتشر آنلاین.

این نشان می دهد یک گروه از افسران پلیس ضد شورش و گاز ماسک فراگیر ماشین رانده شدن توسط یک مرد با یک زن در صندلی مسافر. افسران جلو زن و به نظر می رسد به استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در مرد است. آنها با استفاده از پستی دستبند زدن کراوات در زن روی زمین است. این زن و شوهر به نظر نمی رسد به مبارزه با پلیس در این ویدئو.

کف گفت: اتهامات شده اند کاهش یافته و برابر زن و مرد منتشر شده است.

خبرنگاران محلی که اسیر فیلم از این حادثه گفت: پلیس قبلا شکسته شیشه ای در ماشین. یک خبرنگار گفت: پلیس نیز پهن لاستیک.

شهر تحت حکومت نظامی دوباره پنج شنبه شب. به عنوان مقررات منع رفت و آمد با نزدیک شدن معترضان با استفاده از مواد ساخت و ساز قابل حمل توالت و دیگر موارد برای ایجاد موقت مانع از پلیس در مرکز شهر آتلانتا. برخی از مردم انداخت آتش در منطقه به طور کلی و یا در افسران جهت.

ماموران و گارد ملی راه می رفت در یک خط به سمت معترضان و مانع و پرتاب گاز اشک آور در میان جمعیت دقیقه قبل از ساعت 9 شب مقررات منع رفت و آمد.

برخی از معترضان لگد گاز اشک آور در قوطی نسبت به افسران.

___

SAN FRANCISCO — San Francisco, بیش از 1000 نفر در راهپیمایی در خیابان های حمل نشانه ها و مناجات “جورج فلوید” سیاه و سفید “زندگی مهم است.”

Aliasiah خدا, 22, عینک یک پیراهن که گفت: “من احساس می کنم مانند گذشته سیاه” یک مرجع به سال گذشته فیلم گذشته در سان فرانسیسکو.

“ما اینجا هستیم چون جورج فلوید به قتل رسید در خون سرد. … ما مریض های بی شماری بی عدالتی در سیاه و سفید و قهوه ای و زندگی عمدتا سیاه و سفید زندگی,” او گفت:. “جام سرشار است در این نقطه است. ما می خواهیم پلیس بازداشت اما ما می خواهیم آن را برای پایان دادن به, ما می خواهیم آن را به متوقف شود.”

___

لس آنجلس — Los Angeles County, اعلام 6 بعد از ظهر حکومت نظامی برای جلوگیری از تکرار خشونت که شکست پس از اعتراض به قتل یک مرد سیاه با سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

شهرستان و شهر لس آنجلس اعلام متحده اضطراری یکشنبه پس از یک شب از غارت خرابکاری و آتش سوزی که به دنبال عمدتا تظاهرات صلح آمیز است.

بورلی هیلز بود که با آمار خشونت در روز شنبه و سانتا مونیکا که تجربه غارت یکشنبه بودند تحت مقررات منع رفت و آمد سفارشات در 4 بعد از ظهر در شهر سان فرانسیسکو اعلام کرد 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

___

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور گفت که او ساخته شده یک دیدار یکشنبه به محل تظاهرات در زادگاه خود از ویلمینگتون قبلی شب.

یک عکس ارسال شده به بایدن را در Facebook صفحه نشان داد معاون سابق رئیس جمهور با پوشیدن ماسک, زانو به صحبت با یک کودک کوچک است.

“تنها راه تحمل این درد است که به نوبه خود تمام است که غم و اندوه به هدف” بایدن نوشت. “و به عنوان رئیس جمهور من کمک خواهد کرد که منجر به این مکالمه — و از همه مهمتر من گوش خواهد داد.”

___

واشنگتن — مقامات در حال اجرای مقررات منع رفت و آمد در پایتخت کشور پس از یک شب از تظاهرات خشونت آمیز با تظاهر کنندگان تنظیم آتش سوزی, فوق العاده, پنجره ها و شکستن را به کسب و کار و سمت چپ ده ها تن از افسران پلیس مجروح شدند.

منطقه کلمبیا شهردار موریل Bowser خود گفت: حکومت نظامی آغاز خواهد شد در 11 p. m. دوشنبه شب و در گسترش تا 6 صبح روز دوشنبه. او گفت: از اعضای گارد ملی نیز در دست برای کمک به اداره پلیس شهری.

بیش از 1000 معترضان در حال حاضر جمع شده بودند یکشنبه شب در پارک لافایت در مقابل کاخ سفید در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

مقامات گفتند که افزایش حضور پلیس و اضافی ماموران فدرال نامیده می شدند در روز یکشنبه.

این تظاهرات شنبه شب تبدیل خشونت به عنوان تاریکی در مجموعه. معترضان آتش سوزی شکست ویندوز و اسپری گرافیتی.

___

تمپا فلوریدا — تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز در سراسر فلوریدا روز یکشنبه با برخی از سازمان دهندگان دو برابر ایمنی تلاش برای مقابله با خشونت از شنبه شب.

در تمپا, Black Lives Matter دهندگان تا به حال نزدیک به 100 ایمنی مارشال در فلورسنت جلیقه گشت راهپیمایی خود را از آموزش در د تشدید تاکتیک و دستور داد به در مواظب برای آنتاگونیست.

این گروه نیز تا به حال پزشکان استفاده می شود دستگاه مخابره فیلم ناطق به سرعت خرد کردن طغیان و داوطلب خدمت سربازی وکلا و کسانی که با آموزش های حقوقی به سازمان دیده بان برای معترضان حقوق از حاشیه.

“ما می خواست می شود قادر به ارائه یک فضای امن برای خود صدا و خشم شنیده می شود در یک محیط کنترل شده. آن را بخشی از خود را اصلاح حقوق برای آنها که قادر به بیان خودشان هستند” گفت: Chaikirah پارکر که به سازماندهی این رویداد است.

جانباز فعال گفت: آنها به عمد برگزار شد و این رویداد در اوایل روز شنبه با وجود گرمای سوزان به دلیل آن را به ارمغان آورده صلح آمیز جمعیتی.

پس از این رویداد بیش از یک جمعیت جوان برگزار شد یکی دیگر از اعتراض و او گفت: جانبازان فعالان احساس موظف به کمک به.

“ما واقعا احساس می کنم این وظیفه ما است که به تصویب مشعل و آموزش بچه ها چگونه به سازماندهی” او گفت:. “آنها از خود راضی و سپس آنها متوجه واکنش سریع سازمان یک سطح کاملا متفاوت است.”

___

چند صد تن از مرکز شهر بوستون در روز یکشنبه حمل علائم و شعار در تظاهرات مسالمت آمیز بیش از مرگ جورج فلوید.

تظاهرات خیابانی برگزار شده است برای روز های سراسر کشور در پاسخ به مرگ فلوید یک مرد سیاه پوست که فوت دوشنبه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را تا زمانی که او متوقف تنفس.

در بوستون, آنها شعار “نه عدالت بدون صلح” “black lives matter” و سکوت است و خشونت” را به عنوان آنها راه می رفت, شهرداری, دولت, خانه و باغ با جمعیت بسته کردن دو خط از خیابان های شهرستان. وجود نور حضور پلیس و هیچ نشانه ای از خشونت است که فوران در دیگر شهرستانها در روزهای اخیر.

“آنها در حفظ و کشتار مردم ما است. من خیلی مریض و خسته از آن گفت:” Mahira Louis 15 بود که در اعتراض با مادر او. “در اخبار هر زمان ما می گویند black lives matter نگه داشتن آنها را خاموش ما,” او گفت:, و اضافه کرد که همه چیز در حال رفتن به تغییر. “آنها در حال رفتن برای کشتن مردم بدون هیچ دلیل,” او گفت:.

اکثر معترضان به تن پوشش صورت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“آن راحت نیست به در خانه اما این واقعا ناراحت کننده بود و در اینجا بیش از حد و می دانم که شما در حال انجام این کار در صورت COVID-19 بحران گفت:” ویویان لی, 22 که شرکت با خواهر و پدر و مادر. “اما آن را نیاز به برخی از ناراحتی برای تغییر” او گفت:.

___

مایکل براون Sr. پدر مایکل براون که کشته شد توسط پلیس در فرگوسن میسوری در سال 2014 پیوست اعتراض روز یکشنبه گفتن تظاهرکنندگان به ادامه جنبش است.

او گفت که او سوار به مینیاپولیس از فرگوسن حتی اگر بخشی از یکی دیگر از تظاهرات علیه قتل یک سیاه “اشک قلب من” را به عنوان آن را به یاد او پسر خود را.

“من درک می کنم آنچه در این خانواده احساس است. من درک می کنم آنچه در این جامعه احساس,” او گفت:.

___

به عنوان پلیس و شلیک گاز اشک آور در تظاهرات در یکی عمدتا سیاه و سفید محله در فیلادلفیا چند ده شهر و دولت افسران پلیس به انتظارنشسته بودند تا در مقابل یک مجسمه از شهردار سابق فرانک ریزو که شده است یک flashpoint برای معترضان شد و با اسپری گرافیتی شنبه.

Rizzo, شهردار از سال 1972 تا 1980 بود ستایش توسط حامیان به سختی در جرم اما متهم توسط منتقدان تبعیض آمیز علیه مردم رنگ. شهردار جیم کنی گفت: 10-پا بلند مجسمه است که نشسته است در سراسر خیابان از شهر سالن حذف خواهد شد در چند هفته.

___

برلین — انگلستان جناح Jadon سانچو پیوست تظاهرات در سراسر آلمان فوتبال در تعطیلات آخر هفته با بلند کردن پیراهن خود را پس از به ثمر رساند به فاش کردن یک تی شرت با نوشته پیام “عدالت برای جورج فلوید” در مقابل.

فلوید یک دست به دستبند, سیاه, مرد درگذشت دوشنبه پس از یک سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین فشرده زانو خود را برای چند دقیقه در گردن او.

سانچو نشان داده شد یک کارت زرد برای او ژست آمد که او پس از به ثمر رساند گل دوم بوروسیا دورتموند برابر پادربورن در روز یکشنبه.

قبلا مارکوس Thuram در زمان زانو پس از به ثمر در Borussia Mönchengladbach پیروزی یونیون برلین.

به گلادباخ به جلو به ثمر رساند در نیمه اول و پس از آن کاهش یافته و چپ خود را از زانو به زمین و استراحت بازوی راست خود را بر ران راست خود به او متمایل شدن سر خود را در آینه. او به مدت 5 ثانیه در این موقعیت قبل از وارد شدن دوباره به ادامه.

“بدون هیچ توضیحی نیاز” گلادباخ گفت: در توییتر با یک عکس از Thuram زانو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de