آسوشیتد پرس

آخرین به مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او:

___

سان فرانسیسکو — وزارت امور خارجه از منابع انسانی با ارسال بخشنامه به تمام ایالتی کالیفرنیا ساختمان “با دفاتر در مرکز شهر مناطق شهرستان” در دوشنبه جارو دستور را پوشش می دهد که همه چیز را از گروه از وسایل نقلیه موتور دفاتر به کسانی که مجوز کارگران و ارائه مراقبت های بهداشتی.

“پس از مشورت با گشت بزرگراه کالیفرنیا و دفتر خدمات اورژانس تصمیم گیری ساخته شده بود در این شب به توصیه تمام ادارات دولتی با دفاتر در مرکز شهر و مناطق نزدیک به فردا و به اطلاع کارکنان از این تصمیم گفت:” امی پالمر سخنگوی دولت عملیات سازمان.

بخشنامه فرستاده شد یکشنبه شب و در آن را به مقامات در فرد و سازمان به تعیین که ساختمان ها باید بسته شود.

دولت وزارت دادگستری یادداشت فرستاده شده به کارکنان گفت: دادستان کل دفاتر در ساکرامنتو, اوکلند و سان فرانسیسکو و لس آنجلس و سن دیگو خواهد بود بسته شد هر چند کارکنان است که می توانید از خانه کار باید انجام دهید.

“کارکنان اختصاص داده شده به این دفاتر باید گزارش کار را به هر دلیلی. کارکنان که قادر به telework باید همچنان به انجام این کار با وجود دفتر تعطیلی” این یادداشت گفت.

___

پرتلند سنگ. — پلیس در پورتلند مستقر گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت زیادی در مرکز شهر در اواخر یکشنبه شب پس از مقامات گفت: پرتابه پرتاب شد و در افسران.

قبلا گفته پلیس معترضان شکست ویندوز در دادگاه فدرال و مقامات در بلندگو اعلام کرد این تجمع مدنی اختلال.

هزاران نفر از مردم در راهپیمایی در سراسر اورگان بزرگترین شهرستان در روز یکشنبه سومین روز از جورج فلوید تظاهرات در پورتلند. برای بسیاری از بعد از ظهر و شب تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز داشتند ولی گزارش ها از افزایش خشونت کارگردانی در پلیس به شب.

___

چندین هزار نفر در راهپیمایی دوشنبه در نیوزیلند بزرگترین شهر اوکلند در اعتراض به جورج فلوید مرگ و نشان دادن همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

معترضان راهپیمایی از Aotea مربع به کنسولگری ایالات متحده, که در آن آنها kneeled. آنها برگزار شد بنرهایی با شعارهای از قبیل “من نمی توانم نفس بکشم” و “ویروس واقعی نژادپرستی است.” صدها نفر بیشتر پیوست تظاهرات و vigils در جای دیگر در کشور در یک روز بود که یک روز تعطیل عمومی.

این اعتراضات صلح آمیز است. معترضان گفت: آنها نیز ایستاده در برابر خشونت پلیس و نژادپرستی در نیوزیلند.

___

شارلوت, N. C. — بیش از 15 نفر دستگیر شدند در طول تظاهرات در شارلوت در روز یکشنبه, شب, شهرستان, پلیس گفت:.

پلیس گفت: چهار نفر از تظاهر کنندگان دستگیر شدند برای آزار افسران از جمله یکی برای هدف قرار دادن یک افسر با یک سنگ. سه نفر دیگر بازداشت غیر قانونی سلاح به اتهام, پلیس گفت:.

___

KANSAS CITY, Missouri — مدت کوتاهی پس از مقامات محلی در ستایش آنچه تا به حال شده است در یک تظاهرات مسالمت آمیز در شهر کانزاس ایالت میسوری پلیس با شلیک گاز اشک آور به سوی جمعیت پس از برخی از تظاهرکنندگان شروع lobbing آب بطری اجرای قانون مقامات گفت.

جمعیت زیادی جمع شده بودند در شهرستان باشگاه پلازا و پلیس اجازه داده بود که آن را به آرامی پراکنده پس از این شهر 8 بعد از ظهر حکومت نظامی اثر صورت گرفت. اما پلیس با استفاده از تاکتیک های قوی تر در برابر کوچکتر جمعیت باقی مانده است که هنگامی که سنگ و بطری های آب آغاز پرواز و دو ایستگاه تلویزیونی اخبار وسایل نقلیه بودند شکست و به آتش کشیدند.

پلیس اعلام کرد این صحنه یک “غیر قانونی مجمع” و گفت: این منطقه شد روشن از فعالیت های نیمه شب.

___

المپیا بشویید. — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee اواخر روز شنبه دستور داد یک ایالت فعال شدن گارد ملی زیر خرابکاری و سرقت در فروشگاه ها و مراکز خرید در شهرهای متعدد.

Inslee قبلا مجاز 400 سرباز برای سیاتل و 200 برای Bellevue. شنبه شب مردم شکست در مرکز شهر سیاتل فروشگاه جبهه و به سرقت برده موارد از بسیاری از کسب و کار حول مانکن به خیابان. در روز یکشنبه وجود دارد نمیتوانیم و دزدی در فروشگاه ها و مراکز خرید در Bellevue, Spokane, تاکویلا و رنتون.

Inslee را فعال سازی به معنی نیروهای بیشتر استفاده خواهد شد برای کمک به کنترل ناآرامی.

“ما نباید اجازه دهید این غیر قانونی و خطرناک اقدامات کاستن از خشم بسیاری از احساس عمیق و بی عدالتی گذاشته خیلی زشت و لخت از مرگ جورج فلوید” Inslee در بیانیه ای گفت. “اما ما همچنین نمی خواهد به نوبه خود به دور از مسئولیت ما را برای حفاظت از ساکنان از دولت ما.”

___

واشنگتن — شکستن-فهم و سرقت بودند شایع در مرکز شهر واشنگتن و جاهای دیگر در این شهر به عنوان اعتراض به جورج فلوید مرگ خشونت تبدیل شد برای سومین شب متوالی.

معترضان شکست را به یک شعبه بانک سرمایه و خالی جعبه طلا و جواهر می تواند دیده می شود پراکنده در پیاده رو خارج از Mervis الماس فروشگاه.

پس از معترضان را شکست و به یک La Colombe, کافی شاپ, کسی در میان جمعیت فریاد زد: “چه شما را از غارت یک کافی شاپ ، شما در حال خراب کردن کل پیام است.”

___

نیویورک — شهردار نیویورک, شهرستان خود دختر است که یکی از نزدیک به 790 نفر که دستگیر شده اند در این شهر پس از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید هفته گذشته آغاز شد.

اجرای قانون رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت این موضوع می گوید آسوشیتد پرس که 25 سال کیار د Blasio دستگیر شد شنبه شب. دستگیری گزارش به دست آمده توسط نیویورک پست می گوید: او حاضر به ترک خیابان منهتن دستور پاک توسط افسران زیرا مردم پرتاب چیز.

کیار د Blasio, که سیاه و سفید است, بود, بعد, داده, دادگاه, احضار و منتشر شد.

شهردار بیل د Blasio, که سفید است اشاره نمی دستگیری در یکشنبه نشست خبری. شهرستان سالن سخنگویان ندارد فوری دهید.

— توسط Michael R. سیساک

___

AUSTIN تگزاس — گلوله های لاستیکی و اسپری فلفل اواخر یکشنبه شب در تظاهرات که جمع شده بودند در خارج از مرکز شهر ایستگاه پلیس در آستین.

زنده دوربین های تلویزیونی در طیف اخبار نشان داد ماموران با شلیک چند عکس به جمعیت و چند نفر بر روی زمین است. برخی از افراد دیده می شود می تواند پرتاب بطری های آب در پلیس.

افسران مستقر بودند بالای جمعیت در مراحل ایستگاه پلیس و یک بخش مطرح ایالتی 35.

بر خلاف دالاس که در آن پلیس ساخته شده ده ها تن از بازداشت به اجرای مقررات منع رفت و آمد در مرکز شهر Austin ندارد یک حکومت نظامی و تظاهرکنندگان شده اند رومینگ مرکز شهر از ایستگاه پلیس به دولت کاپیتول چند بلوک دور برای نزدیک به 10 ساعت است. جمعیت اتحاد زوال یافت و جریان از چند هزار به چند صد.

تظاهرکنندگان نمی تواند در این کنگره زمینه ای که حفاظت شده توسط یک پلیس بزرگ حضور.

___

دنور — پلیس شلیک گاز اشک آور و پرتابه در تظاهرکنندگان هجوم دنور مقررات منع رفت و آمد یکشنبه شب پس از یک روز راهپیمایی مسالمت آمیز و شعارهای “عکسبرداری نیست” در کنار سوار کردن کسب و کار است که تا به حال بوده است تخریب شب قبل از.

ده ها تن از تظاهرکنندگان برخی از پرتاب آتش بازی به سخره پلیس و تحت فشار قرار دادند dumpsters بر روی Colfax خیابان اصلی شريان در پراکنده درگیری رخ داده است که در شرق مرکز شهر. تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید پس از آشفته تظاهرات که منجر به دستگیری 83 نفر شنبه شب.

دنور شهردار مایکل Hancock نام رفتار سرکش معترضان “بی پروا غیر قابل توجیه و غیر قابل قبول است.”

___

ققنوس — تظاهرات برگزار شد و یکشنبه شب در مرکز شهر فینیکس به نظر می رسد صلح آمیز, با توجه به رسانه های محلی گزارش.

یک ساعت قبل از منع رفت و به اثر فعال Armonee جکسون گفته معترضان در پارکینگ یک گالری هنری در مرکز شهر است که آنها باید به جلوگیری از هر گونه خشونت آریزونا جمهوری گزارش شده است.

“به من گوش دهید: ما در حال پایان دادن به خشونت. من حاضر به پایان دادن به خشونت” جکسون به جمعیت گفت.

دیوید Riutta به این روزنامه گفت که او در اعتراض به خشونت پلیس و می خواهد برای دیدن یک پانل از شهروندان بررسی افسران’ استفاده-از-نیروی موارد است.

___

واشنگتن — به عنوان تظاهرات ادامه داد: در گذشته 11 بعد از ظهر حکومت نظامی, d. C. پلیس گفت: آنها در پاسخ به چندین آتش سوزی شد که “عمدا مجموعه” در اطراف شهر. یکی بود که در سنت جان اسقفی کلیسا واقع شده است که در سراسر پارک لافایت از کاخ سفید است.

کلیسا می گوید: هر رئیس جمهور ابتدا با جیمز مدیسون “تا عصر حاضر” با حضور در کلیسا به آن نام مستعار “کلیسای رئیس جمهور.”

اولین خدمات در کلیسا برگزار شد در سال 1816 با توجه به وب سایت خود را.

___

واشنگتن — کل واشنگتن گارد ملی — حدود 1,700 سربازان — نامیده می شود برای کمک به پاسخ به اعتراضات خارج از کاخ سفید و در جای دیگر در پایتخت کشور با توجه به دو وزارت دفاع کردند.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود گفت: او درخواست 500 نگهبان برای کمک به اجرای قانون محلی است. بعد از آن روز یکشنبه به تظاهرات تشدید, ارتش, منشی, رایان مک کارتی دستور داد بقیه نگهبان — حدود 1200 سرباز — به گزارش.

مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع.

این سی گارد ملی نیست پاسخ به یک درخواست از آسوشیتد پرس برای نظر.

– توسط جیمز لاپورتا

___

واشنگتن — تظاهرات شروع آتش سوزی در نزدیکی کاخ سفید به عنوان تنش با پلیس نصب شده در سومین شب متوالی تظاهرات برگزار شد در پاسخ به مرگ جورج فلوید در دست پلیس در ایالت مینه سوتا.

یک ساعت قبل از ساعت 11 شب مقررات منع رفت و آمد پلیس اخراج عمده رگبار گلوله گاز اشک آور و نارنجک به جمعیت بیش از 1000 نفر تا حد زیادی پاکسازی پارک لافایت در سراسر خیابان را از کاخ سفید و پراکندگی معترضان به خیابان.

معترضان انباشت اشیاء بدست آمده تا نشانه های جاده ای و پلاستیکی موانع و روشن مواج آتش در وسط خیابان H. برخی از کشیده یک پرچم آمریکا از یک ساختمان در نزدیکی انداخت و آن را به فروغ. دیگران اضافه شده شاخه های کشیده شده از درختان. یک بلوک خاکستر ساختار در ضلع شمالی پارک که تا به حال حمام و سرویس بهداشتی و تعمیر و نگهداری دفتر فرا گرفته بود در شعله های آتش.

به عنوان مقررات منع رفت و آمد آمار پلیس مهر و موم شده محیط پارک. مدت کوتاهی قبل از پلیس تحت فشار قرار دادند یک جمعیت حدود 300 تظاهرکنندگان چندین بلوک با یک سری از اتهامات ضد شورش با باتوم و سپر.

خشم معترضان فریاد زد “که به شما خدمت می کنند ؟ که آیا شما محافظت؟” پلیس فلفل پودر نقطه سیاه در چندین معترض.

چند مایلی شمال جداگانه اعتراض خود را در شمال غربی سی نزدیکی مریلند مرز. اداره پلیس شهری می گوید وجود دارد نمیتوانیم در یک هدف و یک مرکز خرید است که خانه Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue, مردانه, فروشگاه, T. J. Maxx, یک فیلم و تئاتر و فروشگاه تخصصی. پلیس می گویند چند نفر از افراد بازداشت شده اید.

___

حداقل 4,100 مردم بازداشت شده اند بیش از روز از تظاهرات در سراسر کشور پس از جورج فلوید مرگ چهار شنبه, با توجه به یک چوب خط حساب وارد شده توسط آسوشیتد پرس.

دستگیری محدوده دزدی به مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی.

دستگیری ارقام از 11 p. m. EST در روز یکشنبه شامل آن دسته از تظاهرات در نیویورک و فیلادلفیا در سواحل شرق شیکاگو و دالاس در غرب و جنوب غرب و لس آنجلس در سواحل غرب به عنوان تظاهرات را در سراسر شهرستان.

در دالاس پلیس شروع به جارو خیابان های مرکز شهر با دستگیری به اجرای مقررات منع رفت و آمد که به اثر رفت در 7 p. m.

___

شارلوت, N. C. — مایکل جردن است “عمیقا متأسف واقعا دردناک و ساده عصبانی است.”

با معترضان به خیابان ها در سراسر ایالات متحده دوباره یکشنبه اردن منتشر شد بیانیه ای در جورج فلوید و قتل مردم سیاه و سفید در دست پلیس است.

“من عمیقا متاثر واقعا دردناک و ساده قهر” سابق NBA ستاره و زمان شارلوت هورنتس صاحب گفت: در بیانیه ای که در اردن با نام تجاری حساب های رسانه های اجتماعی و این تیم را با حساب توییتر.

“من می بینم و احساس می کنم همه درد و خشم و نا امیدی. من با کسانی که خواستار از ریشه دوانده نژادپرستی و خشونت نسبت به مردم از رنگ در کشور ما است. ما تا به حال به اندازه کافی.

“من نمی باید پاسخ اما ما جمعی صداها نشان دادن قدرت و ناتوانی در تقسیم با دیگران است. ما باید گوش دادن به یکدیگر نشان دادن محبت و همدلی و هرگز پشت ما را در خشونت بی معنی. ما نیاز به ادامه مسالمت آمیز عبارات در برابر بی عدالتی و تقاضای پاسخگویی. ما صدای واحد نیاز به تحت فشار قرار دادن رهبران ما به ما تغییر قوانین و یا دیگری ما نیاز به استفاده از رای ما به ایجاد تغییرات سیستماتیک. هر یک از ما باید بخشی از راه حل است و ما باید با هم کار برای اطمینان از عدالت برای همه است.

“قلب من می رود به خانواده جورج فلوید و به دیگران بی شماری که زندگی شده اند به طرز وحشیانه و بی معنی گرفته شده از طریق اعمال نژاد پرستی و بی عدالتی است.”

___

بوستون — یکشنبه بعد از ظهر بیشتر از تظاهرات مسالمت آمیز در بوستون را شکست و در شب هنگام زمانی که معترضان با ماموران و پرتاب سنگ و روشنایی یک خودروی پلیس به آتش کشیدند.

هزاران عمدتا ماسک-پوشیدن تظاهرکنندگان راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق بوستون در چندین تظاهرات در طول روز وام صدای خود را به سراسر کشور خشم بیش از مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

بزرگترین تظاهرات چند هزار آغاز شده و یکشنبه شب در تاریخی سیاه و سفید در محله Roxbury. معترضان حمل “Black Lives Matter” نشانه و شعار “مردم متحد هرگز شکست نمیخورند” ساخته شده راه خود را به آرامی برای چند مایل به ماساچوست خانه ملت. متنوع جمعیت بود و flanked توسط پلیس دوچرخه و صلح آمیز بود.

اما به عنوان ماه مارس به پایان رسید حدود 9 بعد از ظهر معترضان با پلیس در مرکز شهر بوستون است. حداقل دو پلیس موبایل بودند به شدت آسیب دیده — از جمله یکی که عقب پنجره شکست بود توسط یک skateboarder. پلیس همچنین در توییتی که خود را افسران حلیم با آجر و سنگ و بطری های شیشه ای. چندین مغازه از جمله بانک ها آسیب دیده اند.

معترضان در ظاهر به پاکسازی حدود 10:30 p. m.

___

آتلانتا — پلیس ضد شورش شلیک می بارند از گاز اشک آور پراکنده صدها نفر از تظاهرکنندگان به عنوان یک حکومت نظامی در زمان برگزاری یکشنبه شب پراکندگی جمعیت بود که برای اعتراض ساعت ها در مرکز شهر آتلانتا بیش از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا و Ahmaud Arbery در گرجستان است.

صدها پلیس و سرباز گارد ملی و دیگر نیروهای صف در موقعیت های اطراف مرکز شهر پارک صدمین سالگرد یک نقطه کانونی آخر هفته از تظاهرات.

یک شبه حکومت نظامی در زمان برگزاری در 9 p. m. به عنوان برخی در حاشیه آنچه که عمدتا مسالمت آمیز بعد از ظهر اعتراض شد تنظیم کردن آتش و سوختن مواد ساخت و ساز در نزدیکی پارک. همراه عکاس مطبوعات دیدم پلیس و سپس شروع به شلیک بسیاری 40 میلیمتر قوطی های گاز اشک آور به سوی جمعیت است. مردم خفگی نفس نفس زدن و برخی از پرتاب به عنوان آنها پراکنده می روم تنها چند هنوز هم در خیابان ها.

به عنوان پلیس و سرباز گارد ملی در زمان مواضع با پلاستیک سپر بر اصلی خیابان جمعیت ذوب دور. WSB-TV نشان داد فیلم حدود یک ساعت بعد از افسران در نظر گرفتن افرادی که درنگ در خیابان بازداشت پلاستیک با استفاده از روابط به دستبند آنها را در گوشه و کنار خیابان.

___

واشنگتن — عوامل سرویس مخفی با عجله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پناهگاه زیرزمینی جمعه به عنوان صدها نفر از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید برخی از پرتاب سنگ و عمل کشیدن در پلیس موانع فقط در خارج اجرایی عمارت.

که با توجه به یک جمهوری خواه به کاخ سفید مجاز به عموم بحث در مورد مسائل خصوصی و تایید رسمی دیگر. ناگهانی تصمیم توسط عوامل بر لرزاند خلق و خوی در داخل کاخ سفید که در آن شعارهای از لافایت پارک می تواند شنیده شود تمام آخر هفته و سرویس مخفی عوامل و مأموران اجرای قانون تلاش برای مهار جمعیت.

روز جمعه تظاهرات باعث مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از او دوخته بود در گردن سیاه و سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, خشونت تبدیل شد و به نظر می رسد به گرفتن افسران ، آن را برانگیخت یکی از بالاترین هشدار در کاخ سفید پیچیده پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 در سال 2001. در این روز پس از امنیت در کاخ سفید تقویت شده توسط گارد ملی و پرسنل اضافی از سرویس مخفی ایالات متحده پارک پلیس.

روز یکشنبه وزارت دادگستری مستقر شده اند و اعضای سرویس مارشال آمریکا و عوامل از اداره مبارزه با مواد مخدر به مکمل سرباز گارد ملی در خارج از کاخ سفید به گفته یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی. رسمی نمی تواند بحث در مورد این موضوع علنا صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

— جاناتان Lemire و Zeke میلر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de