پوتین مجموعه جولای 1 برای رای دادن به گسترش حکومت خود را برای سال – Mon, 01 Jun 2020 PST

مسکو – ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز دوشنبه در مجموعه جولای 1 تاریخ برای یک رای در سراسر کشور در اصلاحات قانون اساسی به او اجازه می دهد برای گسترش حکومت خود را تا 2036 حتی به عنوان ملت در ادامه به رکورد شماره جدید کروناویروس موارد است.

صحبت کردن در طول یک تماس ویدئویی زنده با مقامات بالا پوتین گفت با سرعت از روسیه coronavirus شیوع آهسته است, اجازه می دهد که ملت با خیال راحت نگه دارید رای بدهید. در صورت تصویب اصلاحات قانون اساسی اجازه می دهد پوتین به صرف یکی دیگر از 12 سال در قدرت پس از ترم جاری به پایان می رسد در سال 2024.

پوتین معتقد است که روسیه باید 30 روز قبل از رای دادن به تلاش های اضافی برای کنترل سرایت و همه پرسی به طور کامل امن است. رای گیری به تعویق افتاد از مارس 22 با توجه به همه گیر.

مقامات گزارش به پوتین است که رای دهندگان باید یک فرصت به بازیگران برگه های رای در شش روز قبل از ژوئیه 1 به کاهش جمعیت و افزایش ایمنی در میان همه گیر. آنها گفتند که در برخی از مراکز رای گیری برگزار می شود در خارج از منزل برای کمک به آن را امن تر است.

در حالی که گسترش شیوع بیماری آهسته است, روسیه است و در جهان سوم-بزرگترین caseload با نزدیک به 415,000 عفونت. همچنین در ادامه به رکورد ثابت افزایش در تعداد موارد جدید با بیش از 9000 مورد جدید گزارش شده در طول 24 ساعت گذشته.

قانون اساسی همه پرسی شده است یک نقطه کانونی در پوتین دستور کار سیاسی پس از او آغاز تغییرات در ژانویه.

بر اساس قانون فعلی پوتین نمی خواهد بود قادر به اجرا برای رئيس جمهور دوباره در سال 2024 به دلیل محدودیت مدت. جدید اندازه گیری خواهد تنظیم مجدد مدت خود را حساب اجازه می دهد او را به اجرا به صورت دو شش ماه شرایط اگر او را انتخاب می کند.

67 ساله پوتین شده است در قدرت پس از سال 2000 بیش از هر دیگر حاکم در این کشور پس از دیکتاتور شوروی جوزف استالین.

پوتین روز دوشنبه با تاکید بر اهمیت قانون اساسی رای داد و گفت که “قانون اساسی پایه و اساس کشور ما زندگی, زندگی فرزندان ما خواهد شد و تعیین اصلی تضمین حقوقی, کلید اجتماعی و روابط کار را تضمین می کند و همچنین اصول ما تعامل با شرکای بین المللی.”

دیگر تغییر قانون اساسی بیشتر تقویت ریاست جمهوری و تاکید بر اولویت قانون روسیه بیش از هنجارهای بین المللی – ارائه منعکس کرملین سوزش با دادگاه اروپایی حقوق بشر و دیگر نهادهای بین المللی است که اغلب آرای صادر شده علیه روسیه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر