آن را سخت به نگه داشتن جنگ در این اگزوز بار. به دنبال صدای که رسانه ها نمی رسیدن به

چه خسته کننده در هفته طاقت فرسا آخر هفته در همه جا شما نگاه کنید چیز دیگری به شما را می پوشند.

آن را به عنوان ذهنی تخلیه یک هفته به عنوان من می توانم همیشه به یاد داشته باشید در همه جا شما نگاه چیزی بود انده, دیوانه کننده خسته کننده است.

شهرستانها در آتش است.

فقدان کامل از رهبری جنوبی از مرز ما و رو به رشد نارضایتی چگونه همه چیز در حال به کار گرفته شده در صفحه اصلی.

قتل. و بیش از حد بسیاری از کسانی که در خدمت و محافظت از ما ما تیراندازی و ضرب و شتم ما.

تظاهرات به منظور جلب توجه به هیولا مشکلاتی که باید حل شود بیش از حد اغلب تبدیل به شورش است که هیچ ربطی به این مسائل در دست است.

لرزشی سیاستمداران که نمی تواند به نظر می رسد این COVID-19 تست راست – به یاد داشته باشید همه گیر? آن را نمی توان دور-و سوالات فراوان در مورد اینکه آیا همه چیز باز بیش از حد سریع., خیلی زود با کمی بیش از حد واقعی پیش بینی شده است.

مردم با بیش از حد بزرگ یک حس حق هنوز هم نادیده گرفتن هشدارهای بهداشتی و اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و قرار دادن بیش از حد بسیاری از شهروندان خود را در خطر خودخواه فراتر از باور است.

خسته کننده است. طاقت فرسا است. افسرده. فقط در مورد همه جا شما نگاه کنید.

اما به عنوان خسته کننده به عنوان آن را به عنوان خسته کننده به عنوان آن است که به عنوان افسرده این است که همه در اطراف ما واقعا باید به مبارزه ادامه به نحوی.

مبارزه برای احترام و علیه نژادپرستی به با هم کار کنند و واقعا گوش دادن و تغییر چیزهایی که یک کودک گام در یک زمان.

آن را بیش از حد مهم است.

من خسته ام, تو خسته من می خواهم به جای صعود به برخی از اتاق آرام و اجازه دهید جهان کار خود را قبل از من پدیدار شود و من تصور برخی از شما انجام بیش از حد.

ما نمی توانیم. بیش از حد در خطر است.

من صحبت کردن به Dwane کیسی در تعطیلات آخر هفته در مدت کوتاهی پس از او قرار داده و از یک بسیار شخصی و عاطفی بسیار قوی بیانیه ای در مورد بحران از زمان ما و او گفت: این:

“اگر هر یک از ما می تواند به لمس یک قلب امیدوارم نسل بعدی نمی بینم چیزی که ما دیدم این هفته در Minny.”

و است که به ما کار نمی کند ؟ در اثر تغییر به هر حال ما می توانید به گوش دادن, واقعا, واقعا, واقعا, گوش دادن. به همکاری یک نفر در یک زمان به تاثیر چنین تغییر مورد نیاز است.

من نمی دانم چگونه آن را می تواند انجام شود, اما آن را باید. مهم نیست که چقدر خسته کننده است چقدر بد به نظر می رسد, چگونه تیره روز و زمان ممکن است احساس آن را بیش از حد مهم است که به مبارزه با.

و من به این می گویند: بروید و پیدا کردن آنچه که این گروه گفت و نوشت و انجام این آخر هفته و خیس خوردن آن را در.

Masai Ujiri.

Dwane کیسی.

Doc Rivers.

Kareem Abdul-Jabbar.

Jalen افزایش یافت.

Jaylen قهوه ای است.

مونته ویلیامز.

Udonis Haslem Haslem.

مونتی ویلیامز.

و بسیاری دیگر من نمی توانم به یاد بیاورید که تقریبا بیش از حد بسیاری به ذکر آنها همچنان به انگشت شست بینی خود را در “چوب به ورزش” جمعیت و من با افتخار از آنها برای آن است.

این باقی می ماند همانطور که من همیشه گفته ام مهم صدای زیرا رسیدن به افرادی که ممکن است در غیر این صورت نمی توان رسید. آنها طنین انداز در مناطق جامعه ما است که رسانه ها نمی رسیدن به درست یا غلط و مهم و حیاتی هستند در این زمینه.

بیشتر رپتورز بینش در صندوق پستی خود را

جزئیات منحصر به فرد تجزیه و تحلیل هر هفته از خبرنگار که پوشش رپتورز از آغاز با داگ اسمیت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

بدون توجه به آنچه شما فکر می کنم طرفدار ورزش در این دوران و یا پاس وجود دارد هیچ انکار این مردان و زنان که بازی بازی و رهبری تیم و رئیس این سازمان باید صدای که حمل.

خوب بود برای دیدن بسیاری از استفاده می شود در چنین بار مهم.

همه حق اولین تماس برای آخر هفته آینده بازار به پا زدن کردن آنچه که ممکن است بسیار شلوغ بسکتبال هفته با پیشنهادات NBA حکام ممکن است رای گیری روز شنبه در برخی از برنامه ریزی برای ادامه بازی بعد از این تابستان.
اما اگر وجود دارد هر چیزی که شما می خواهید بدانید که از قبل فقط رها کردن یک خط به [email protected] و ما چت.

این است که رسما وحشتناک اخبار

فولی در نیویورک نمی خواهد دوباره باز زمانی که این مزخرف است و در اینجا اعلام عاطفی.

هنوز مطمئن شوید که بسیاری از, و یا هر یک از شما که تا کنون در فولی اما این یک افسانه ای شهر نیویورک بار در 33rd بین 5هفتم و 5thبلند و باریک مانند شهر نیویورک بار باید باشد.

افسانه ای یک بار برای sportswriters در درجه اول بیس بال جمعیت اجازه دهید من به شما بگویم که چقدر افسانه ای.

اگر شما بودند به پیاده روی و راست صندلی در انتهای باریک نوار که من در یک دیدار با مرد Gumby که اشاره کرد این دیوار به حق شما اندود شده با بیس بال همه امضا شده توسط غول های این ورزش است.

و در مورد سه تا در سمت راست است که یکی از امضا توسط باب الیوت سالن از شهرت نویسنده و سالن از شهرت و این که چگونه بزرگ و تاریخی فولی است.

من با اشاره شان را صدای جیر جیر به Gumby در ایمیل زمانی که من آن را دیدم و این او بود پاسخ:

“من دیدم که. تقریبا گریه تماشای شان شکستن news.”

من و او هر دو.

صحبت از دوستان من باب او یک کتاب را و شما باید آن را خرید.

اما خبر خوب من یک e-mail از ریالتو کافه کمی سرد مشترک که متصل به حیاط در 16th خیابان در دنور است که می گوید آن را دوباره باز برای ناهار خوری در این هفته است.

و پس از آخرین سفر من در به پایان رسید با من نشسته در نوار داشتن خوشمزه-بیکن پیچیده بوفالو میت لوف و یک زن و شوهر از محلی Pilsners بود که یک چیز خوب به عنوان خوانده شده.

نمی دانم اگر من تا به حال دوباره وجود دارد اما آن را به خوبی می دانم که من می توانم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de