روزانه حواس پرتی: دیدن پرتره دیرین مینه سوتا لابی کال

لابی جان کال دهه سیاستگذاری تجربه در مینه سوتا کاپیتول. در آن زمان او نیز اسیر عکس از رئیس جمهور فرمانداران فعالان و هنرمندان. “پرتره” یک نمایشگاه کار خود را در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در نروژ خانه در مینیاپولیس طریق ژوئن 14. تور مجازی از این نمایشگاه دیده می شود آنلاین در norwayhouse.org/portraits.

دیرین مینه سوتا لابی جان کال سهام پرتره در یک نمایشگاه در نروژ ، (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

“من شده است به گرفتن عکس برای بیش از 60 سال” او گفت: در انتشار اخبار در مورد نمایشگاه. “پدر من یک عکاس, بیش از حد, بنابراین من همیشه دسترسی به خیلی خوب و تجهیزات تاریکخانه.”

در این نمایشگاه امکانات حدود 40 تصاویر منحصر به فرد و هر فرد است و زوج با یک زندگینامه مختصری از زندگی خود و کار.

کلاید Bellecourt برجسته است در کال است نمایشگاه “پرتره.” (عکس از جان کال)

در میان کسانی که عکس در “پرتره” هستند polar explorer و فعال محیط زیست ان بنکرافت; رئیس جمهور, باراک اوباما, بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش; فنلاندی-آمریکایی هادی برای ارکستر مینه سوتا Osmo Vänskä; سابق معاون رئیس جمهور آمریکا Walter Mondale; آمریکا آمریکا فعال کلاید Bellecourt; و Twin Cities Public Television host مریم Lahammer.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>